Pár dotazů zajíce

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Re: Pár dotazů zajíce

Příspěvekod Jooki » 13 dub 2010, 18:12

Já ten kód s tou barvou na dveřích včera (skoro potmě) nenašel, je tam rozměr pneu nějaká čísla na kolik nafukovat, ale o barvě zdálo se mi nic :-(

Mimochodem, těch pár škrábanců neřeším (zatím). Ale chci si nastříkat ty 4 černé boční držáky zahrádky a rád bych v barvě auta... Takže bych s amortizací laku ani nemusel extra kalkulovat a stačila by jednoduše ta barva jak byla z výroby.

Jinak díky za odpovědi na déšť, myslel jsem to však spíš jako otázku na "devastaci auta" tzn. vliv na korozi a střechu...
1,6 Silver Blues Obrázek
Uživatelský avatar
Jooki
 
Příspěvky: 67
Registrován: 11 dub 2010, 22:32

Re: Pár dotazů zajíce

Příspěvekod PavelS » 13 dub 2010, 18:26

Ono bys měl mít štítky dva - ten s barvou, výbavou apod je pokud vím pod dveřmi spolujezdce - u zámku kam zaskakujou dveře.

Proč chceš barvit tu zahrádku? Hlavně s ní nejezdi pokud to není nutný - obtiskla by se ti do kufru...Laku...

ad déšť, MX-5 je na vodu připravená stejně jako jiný auto, nekoupils Velorex přeci ;) Jen jí nenechej nikde stát se staženou střechou a před otevřením/zavřením střechy trošku popojeď s okýnkama, ať nerasíš ty gumy kolem nich ;)
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: Pár dotazů zajíce

Příspěvekod Jooki » 13 dub 2010, 18:31

Do laku už je stejně štipec obtisklá, ale naštěstí je to jen na 4 malých ploškách, není uchycena těmi pásy... A proč bych ty držáky nenabarvil když jsou zrezlý jak prase, vršek bude chromovej normálně dál ...

Tak u toho spolujezdce je podle mě jen nálepka pozor airbag nebo tak něco. No nic uvidíme...
1,6 Silver Blues Obrázek
Uživatelský avatar
Jooki
 
Příspěvky: 67
Registrován: 11 dub 2010, 22:32

Re: Pár dotazů zajíce

Příspěvekod PavelS » 13 dub 2010, 18:35

To já nevěděl že je to zrezlý :)

Pokud jí tam nemáš, tak to bylo s dost velkou pravděpodobností přelakovaný - málokterej majitel je blázen jako já a ukecá lakýru aby jí tam nechal :lol:
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: Pár dotazů zajíce

Příspěvekod Jooki » 16 dub 2010, 10:00

Mimochodem co to znamená/obsahuje/je ten touring paket?
1,6 Silver Blues Obrázek
Uživatelský avatar
Jooki
 
Příspěvky: 67
Registrován: 11 dub 2010, 22:32

Re: Pár dotazů zajíce

Příspěvekod Raduna MX5 » 17 dub 2010, 21:27

Jen pro zajímavost...takhle vypadá ten štítek s informacemi ve dveřích spolujezdce, kde je i typ barvy...
Přílohy
informace.jpg
Řídit MX-5 je nejzábavnější činnost z těch, kdy člověk může zůstat oblečenej ;-)
Uživatelský avatar
Raduna MX5
Administrátor
 
Příspěvky: 588
Obrázky: 15
Registrován: 01 led 2010, 18:23
Bydliště: Děčín

Re: Pár dotazů zajíce

Příspěvekod Jooki » 19 dub 2010, 14:01

Chystám se sundavat zadní nárazník který je trochu ťuklý, je třeba si při tom na něco speciálního dávat pozor, nebo to bude dětská slavnost? Díky za info...
1,6 Silver Blues Obrázek
Uživatelský avatar
Jooki
 
Příspěvky: 67
Registrován: 11 dub 2010, 22:32

Re: Pár dotazů zajíce

Příspěvekod Dee #4 » 20 dub 2010, 10:02

Zdravim Vas panove :)

predem se omlouvam ze to resim v tomto topice, ale sam sem zajic co se tyce mx-5 a nechtel jsem kvuli tomu zakladat novy topic. Mam dotaz, kupuji Mazdu MX-5 NB 1.8 2001 - je v perfektnim stavu, jak po technicke tak vzhledove strance, auto uz sem si i projel vse bylo skvele az na jednu vec - kdyz jsem jel rovne, volant mi tahl trochu doprava. Muzete poradit co by to mohlo byt? Rikal jsem to majiteli, ten rikal ze s tim uz dlouho nejel s tim autem a ze pokud s tim neco je tak to da samozrejme opravit, ale preci jenom se chci radsi zeptat, o co by se mohlo jednat. Bouchly kus to snad nebudem, koukal jsem na podbehy vepredu i pod kapotu a nikde zadne svary apod. Budu velmi vdecny, kdyz mi sem i napisete na co si dat pozor pri koupi teto mx-5.

Predem Vam vsem mockrat dekuji ;)
Obrázek
www.autobeky.cz - Prodej náhradních dílů, servis a úpravy, mytí a detailing
Dee #4
 
Příspěvky: 435
Registrován: 26 bře 2010, 00:31

Re: Pár dotazů zajíce

Příspěvekod Ryba » 20 dub 2010, 10:10

to může bejt cokoliv od sjetý gumy po špatnou geometrii. Určitě bych zajel nechat seřídit geošku a pokud by problém přetrvával, pídil bych se dál.
Uživatelský avatar
Ryba
špion
 
Příspěvky: 1031
Registrován: 26 led 2010, 01:02

Re: Pár dotazů zajíce

Příspěvekod dopr » 20 dub 2010, 10:12

Tak muze to byt hlavne budto rozhozena geometrie, nebo spatne sjeta guma, ktera se ale blbe sjizdi vetsinou v dusledku prave rozhozene geometrie. Pokud ve volantu necitis nejake razy nebo vibrace, bude to bud to, nebo to ;)
edit: sákra, ryba byl rychlejší :D
.:. MX-5 NC Expression, 2.0, 118kW/160 HP, L.S.D, 6 gears .:.
:.EX: MX-5 NB, 1.8, 103kW/140 HP, L.S.D, 6 gears, Nardi Torino, Bilstein B8 + Tein S-tech springs:.
Obrázek
Uživatelský avatar
dopr
 
Příspěvky: 3488
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 11:36
Bydliště: Moravský kras

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků