Nové auto-Jakou verzi mx5

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Nové auto-Jakou verzi mx5

Příspěvekod seatik » 19 dub 2010, 22:06

Ač je to dost nereálné,zajímá mi Váš názor.
Kdyby jste si mohli vybrat nové auto MX 5,jakou verzi by jste si vybrali a proč?
1) NA
2) NB
3) NB FL
4) NC
5) NC FL
Naposledy upravil seatik dne 19 dub 2010, 22:29, celkově upraveno 1
Mx5 red NA 1.8 16v 96 kw, m-edition prodáno :-(
Subaru BRZ 2.0 WRB MT new
Subaru Forester XT 2.5T 2007
Uživatelský avatar
seatik
 
Příspěvky: 1970
Obrázky: 1
Registrován: 01 bře 2010, 23:35
Bydliště: Přeštice

Re: Nové auto-Jakou verzi mx5

Příspěvekod riderhenry » 19 dub 2010, 22:25

Tak mozna budu za exota, ale ja bych volil NCfl 8-)
1999 10th AE
Good boys go to heaven, bad boys go everywhere.
Uživatelský avatar
riderhenry
 
Příspěvky: 2034
Registrován: 16 úno 2010, 01:34
Bydliště: Brno

Re: Nové auto-Jakou verzi mx5

Příspěvekod Ryba » 19 dub 2010, 22:29

já asi taky NC nebo NCfl :D

Pokrok prostě nezastavíš
Uživatelský avatar
Ryba
špion
 
Příspěvky: 1031
Registrován: 26 led 2010, 01:02

Re: Nové auto-Jakou verzi mx5

Příspěvekod Koby » 19 dub 2010, 22:32

NC ;) vážně
Free willy2.0
Koby
 
Příspěvky: 842
Registrován: 22 led 2010, 16:47

Re: Nové auto-Jakou verzi mx5

Příspěvekod seatik » 19 dub 2010, 22:32

a důvody? :) Co sem koukal na videa z okruhu,tak si byli téměř všichni rovni :) Pohodlí,design? Proč ? :-)
Mx5 red NA 1.8 16v 96 kw, m-edition prodáno :-(
Subaru BRZ 2.0 WRB MT new
Subaru Forester XT 2.5T 2007
Uživatelský avatar
seatik
 
Příspěvky: 1970
Obrázky: 1
Registrován: 01 bře 2010, 23:35
Bydliště: Přeštice

Re: Nové auto-Jakou verzi mx5

Příspěvekod Raduna MX5 » 19 dub 2010, 22:34

NC FL

Design - miluju vytažený blatníky a ty šikmý pičky kolem mlhovek 8-)
Řídit MX-5 je nejzábavnější činnost z těch, kdy člověk může zůstat oblečenej ;-)
Uživatelský avatar
Raduna MX5
Administrátor
 
Příspěvky: 588
Obrázky: 15
Registrován: 01 led 2010, 18:23
Bydliště: Děčín

Re: Nové auto-Jakou verzi mx5

Příspěvekod riderhenry » 19 dub 2010, 22:39

Mne se NCfl libi designove nejvic, navic poskytuje mozna stejnou zabavu, urcite srovnatelnou, pritom s mnohem vetsim pohodlim, bezpecim... No a ten motor je uplne nekde jinde nez v NB, coz je vec, ktera mi na NB vadi snad jako jedina. Navic by mela mit vychytane ty mouchy, ktere mela NC. :twisted:
1999 10th AE
Good boys go to heaven, bad boys go everywhere.
Uživatelský avatar
riderhenry
 
Příspěvky: 2034
Registrován: 16 úno 2010, 01:34
Bydliště: Brno

Re: Nové auto-Jakou verzi mx5

Příspěvekod Winie » 19 dub 2010, 22:45

hele neridil sem nic jinyho nez NA, ale vezl sem se v NB a jako spolujezdce me zrovna neuchvalito. ale jako milovnik aut. jednoznacne rikam NA. seru na pokrok. technika je proste technika. cim vic elektroniky tim hur. NA miata je tak nadherne jednoduchy auto, nezniceny zbytecnostma a uletama vyvojaru ze to maloktery dnesni auto vynahradi. navic mi NC designove zrovna neimponuje. NA je proste klasika ktera je nenahraditelna dle mojeho nazoru.
tak a ted me majitele NC budou nesnaset :lol:
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice

Re: Nové auto-Jakou verzi mx5

Příspěvekod PavelS » 20 dub 2010, 00:36

Naopak Winnie - já tě podpořim... NB je pro mě nejmíň zajímavá vzhledově - trochu usedlejší ale technicky lepší o trošku naž NA - to by ale kupodivu u mě v tomhle případě nehrálo roli. Já NA miloval a stále miluju pro její úžasnej vzhled... Stačí jí strašně málo a je nesmrtelná (u mě to je podvozek, výfuk a kola 16"). Má vyklápěcí světla - zkuste trumfnout tohle! :D
Loni v srpnu jsem řešil jestli půjdu do kompletní repase NA (chtěl jsem coilover, komplet vyfuk, 1.8 motor, trubkový FM ramena a renovaci interiéru), nebo tohle jedno NC který mě uchvátilo (to co mám teď, jiný bych tolik nechtěl) - nakonec jsem se rozhodl víc logicky než citově - prodal jsem NA dobrýmu majiteli a praštil se přes kapsu. Pár týdnů mi bylo po NA smutno, jako dost, ale pak jsem NC snížil, dal vejfuk a je to už plnohodnotná náhrada. Říkám náhrada - ale myslim to tak, že mi NC nahradilo NA a ještě přidalo spoustu věcí (výkon, luxus...) až po určitých úkonech - do té doby by to bylo jen tak, že jsem prodal MX-5 a koupil něco jinýho - rozumíte mi? :)

Dnes už konečně bych doporučil NC (ideálně 2008 - NC2 se mi nelíbí...), ale jen s velkým ALE. Strašně záleží co člověk chce - jsou to prostě MX-5, ale každá je jiná - překonat legendu se snadno nepodaří ;) Kdybych měl na výběr NA s 35tkm nebouranou, 1.8, klimatizace, vyhřívaný sedačky, Torsen, blabla, nebo NC tak by sice asi zvítězilo NC (podle ceny samozřejmě), ale bylo by to těsně.

Jestli to vyznělo, že NC mám nerad - tak je to nesmysl, je boží! :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen: :twisted: :twisted: :twisted:

P.S. nesouhlasim s tou částí kde winnie píše o úletech vývojářů apod - to se NC netýká, pořád je to jedno ze tří nej aut na světě ;)
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: Nové auto-Jakou verzi mx5

Příspěvekod Borgi » 20 dub 2010, 07:29

Já asi NBfl Mazdaspeed líbí se mi ty doplňky a to že není vyrobená v takovém množství taky je úžasná ta červená co na ni dávaj. Jinak NBfl - nejkrásnější předek ze všech modelů, NC - nejkrásnější prdelka, NB - že přisla s tím kačeřím kufrem, a taky že v poměru cena výkon výbava pro mě vyhrála, jen škoda toho čumáku :-) a samozejmě NA - že vůbec přišla, za interiér kterej prostě musí v člověku něco vyvolat a hlavně ty mrkajdy ty jsou prostě klasika. Takže asi mít všechny ?? :-)
mazdasped.JPG

No řekněte že není nádherná :-*
Uživatelský avatar
Borgi
 
Příspěvky: 761
Registrován: 11 úno 2010, 09:03

Další

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 120 návštevníků