Alloy wheels - co je kde na prodej

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Alloy wheels - co je kde na prodej

Příspěvekod noose » 21 úno 2014, 22:44

Oteviram toto tema pro vsechny kdo shani nove Alu na MX5, ci se chteji jen orientovat v nabidce, cenach nebo se nechat inspirovat do budoucna.
Obrázek
Přílohy
100_3268.jpg
tohle se mi fakt libi
$_1.jpg
Moje BRG
$_1.jpg (29.85 KiB) Zobrazeno 36060 krát
Naposledy upravil noose dne 12 říj 2016, 19:07, celkově upraveno 8
NA BRG
Uživatelský avatar
noose
 
Příspěvky: 610
Registrován: 21 led 2014, 00:49
Bydliště: Praha

Re: Alloys wheels - co je kde na prodej

Příspěvekod ADix » 21 úno 2014, 22:56

Středící kroužek není třeba k vyzkoušení...já jezdím 2 roky bez nich.
...because still in progress...
ADix
 
Příspěvky: 1590
Registrován: 28 úno 2011, 13:13
Bydliště: Orlová, Moskva

Re: Alloys wheels - co je kde na prodej

Příspěvekod noose » 21 úno 2014, 23:09

ADix píše:Středící kroužek není třeba k vyzkoušení...já jezdím 2 roky bez nich.



tak supr, vyzkousim ty plechace z Punta, pro predstavu to bude stacit.
NA BRG
Uživatelský avatar
noose
 
Příspěvky: 610
Registrován: 21 led 2014, 00:49
Bydliště: Praha

Re: Alloys wheels - co je kde na prodej

Příspěvekod ADix » 21 úno 2014, 23:25

Uvidíš že budeš překvapenej :) já vždy když mazdu hodím na zimni 14 plechy, tak první zatáčka vždycky s velkým úsměvem dveřma na před...to auto s tím je o 1000% zábavnější než s těma velkýma kolama z koňskýho povozu co jsou na tý první fotce :)
...because still in progress...
ADix
 
Příspěvky: 1590
Registrován: 28 úno 2011, 13:13
Bydliště: Orlová, Moskva

Re: Alloys wheels - co je kde na prodej

Příspěvekod noose » 21 úno 2014, 23:51

ADix píše:Uvidíš že budeš překvapenej :) já vždy když mazdu hodím na zimni 14 plechy, tak první zatáčka vždycky s velkým úsměvem dveřma na před...to auto s tím je o 1000% zábavnější než s těma velkýma kolama z koňskýho povozu co jsou na tý první fotce :)



a co tam mas za letnace?
NA BRG
Uživatelský avatar
noose
 
Příspěvky: 610
Registrován: 21 led 2014, 00:49
Bydliště: Praha

Re: Alloys wheels - co je kde na prodej

Příspěvekod ZIZU » 22 úno 2014, 00:41

noose píše:
ADix píše:Středící kroužek není třeba k vyzkoušení...já jezdím 2 roky bez nich.



tak supr, vyzkousim ty plechace z Punta, pro predstavu to bude stacit.


rad bych se pletl, ale skoro urcite budou na tom puntu 4x98.
ZIZU
 
Příspěvky: 441
Obrázky: 1
Registrován: 09 bře 2012, 10:47

Re: Alloys wheels - co je kde na prodej

Příspěvekod noose » 22 úno 2014, 01:41

ZIZU píše:
noose píše:
ADix píše:Středící kroužek není třeba k vyzkoušení...já jezdím 2 roky bez nich.



tak supr, vyzkousim ty plechace z Punta, pro predstavu to bude stacit.


rad bych se pletl, ale skoro urcite budou na tom puntu 4x98.


Jo to asi bude, nezkousel jsem tam davat matky, je fakt ze bych si mohl zkurvit srouby a to bych nerad, takze si to asi nezkusim :roll:
NA BRG
Uživatelský avatar
noose
 
Příspěvky: 610
Registrován: 21 led 2014, 00:49
Bydliště: Praha

Re: Alloys wheels - co je kde na prodej

Příspěvekod ZIZU » 22 úno 2014, 02:06

hlavne by si mohl zkurvit zavity a proste je to na hovno, urcite sezenes v okoli nekoho kdo ti pujci treba 14-15 na tyhle rozteci, stredovou diru neres. jinak opravdu to je rozdil znatelnej. Bratr mel na NBFL 17ky, presel na origo 16ky a nemohl si tu zmenu vynachvalit.
ZIZU
 
Příspěvky: 441
Obrázky: 1
Registrován: 09 bře 2012, 10:47

Re: Alloys wheels - co je kde na prodej

Příspěvekod Winie » 22 úno 2014, 12:03

BBS nejsou vesmes moc problem, ale u dvoudilnejch se nevejdes do rozpoctu a jednodilny nejsou s vahou taky zadnej zazrak. Minilite, nebo stylove neco podobnyho se sehnat taky da. Renault montoval na megana podobny kola v R15, ale jak to maj s vahou ty, tak to netusim. Nejlepsi asi bude hlidat si stranku http://www.shatsu.cz/aukcedne/ a kdyztak kontaktovat george tady z fora a on ti je objedná. K cene je nutny si pripocitat jeste dopravu, poplatky a clo. Ale realne se tam daj sehnat kola i kolem 12-14tisic za kvalitni kola. Kdybych na neco narazil pri bloumani inzeratama v cr, tak ti to sem hodim.

Z vlastni zkusenosti muzu rict, ze kola jsou u miaty opravdu hodne dulezita vec. Zkoušel jsem všechno možný, at uz rozmerove, nebo i ET. U miaty je nejdulezitejsi nizka vaha kola, hned za tim nasleduje kombinace sirky a ET. Na miatu muzes dat jak válce, tak kola s temer negativnim ET, ale oboje silne ovlivni jizdni vlastnosti. Takze ET se drzet kolem serie (7x15 ET35 pro patnactky) a sirka maximalne 7,5 palce. Kdybych dnes kola měnil, tak se pokusim sehnat 6,5x15 ET35 a na to obout 195/50. Samozrejme pisu o kolech ktery jsou nejvhodnejsi co se tyka jizdnich vlastnosti.
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice

Re: Alloys wheels - co je kde na prodej

Příspěvekod noose » 22 úno 2014, 16:07

Winie píše:BBS nejsou vesmes moc problem, ale u dvoudilnejch se nevejdes do rozpoctu a jednodilny nejsou s vahou taky zadnej zazrak. Minilite, nebo stylove neco podobnyho se sehnat taky da. Renault montoval na megana podobny kola v R15, ale jak to maj s vahou ty, tak to netusim. Nejlepsi asi bude hlidat si stranku http://www.shatsu.cz/aukcedne/ a kdyztak kontaktovat george tady z fora a on ti je objedná. K cene je nutny si pripocitat jeste dopravu, poplatky a clo. Ale realne se tam daj sehnat kola i kolem 12-14tisic za kvalitni kola. Kdybych na neco narazil pri bloumani inzeratama v cr, tak ti to sem hodim.

Z vlastni zkusenosti muzu rict, ze kola jsou u miaty opravdu hodne dulezita vec. Zkoušel jsem všechno možný, at uz rozmerove, nebo i ET. U miaty je nejdulezitejsi nizka vaha kola, hned za tim nasleduje kombinace sirky a ET. Na miatu muzes dat jak válce, tak kola s temer negativnim ET, ale oboje silne ovlivni jizdni vlastnosti. Takze ET se drzet kolem serie (7x15 ET35 pro patnactky) a sirka maximalne 7,5 palce. Kdybych dnes kola měnil, tak se pokusim sehnat 6,5x15 ET35 a na to obout 195/50. Samozrejme pisu o kolech ktery jsou nejvhodnejsi co se tyka jizdnich vlastnosti.



diky za info, kdyz uz kola budu menit, tak se chci maximalne priblizit k idealnim rozmerum na mazdu, takze budu vybirat jak pises ET35 6,5x15 budu sledovat UK Ebay a shatsu a snad seneco naskytne, jsem ochotnej si i neco prihodit, ale pro letosek se musim vejit do 10ti tis vcetne gum.

Kdyz neco nekde zahlidnete, tak mi to sem hodte. Nejsem zastance kupovat nekvalitni a levny veci, jen bohuzel letos na jare doplacim hypo, takze ted je jiz vse presmerovano timto smerem a i s koupi NA jsem sel nad rozpocet, takze s dalsima investicema musim budto pockat na pristi zimu nebo si vystacit s omezenym rozpoctem, abych se nemusel trapit na 17kach.
NA BRG
Uživatelský avatar
noose
 
Příspěvky: 610
Registrován: 21 led 2014, 00:49
Bydliště: Praha

Další

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 123 návštevníků