Alloy wheels - co je kde na prodej

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Re: Alloy wheels - co je kde na prodej

Příspěvekod Robo96 » 21 říj 2016, 08:26

to neries, to sa tu deje vzdy ked spomenies klucove slovo rota, jr racing atd. borci ale ani nerozoznaju vyznamovy rozdiel medzi kopiou a replikou a nazvat to falzifikatom, next level :roll:
2001 NB2 Brilliant Black 1.6 → 1.8 swap - donor
1995 NA2 Brilliant Black 1.6 → full NB2 1.8 swap.. hotovo
Uživatelský avatar
Robo96
 
Příspěvky: 971
Obrázky: 17
Registrován: 26 led 2016, 18:08

Re: Alloy wheels - co je kde na prodej

Příspěvekod kousmen » 21 říj 2016, 11:17

Pardon pánové, nerad jsem se nepřesně vyjádřil. Mám proti duplikaci mírnou averzi a tak hážu kopie, faleš i repliky do jednoho pytle, vědom si rozlišnosti významů. Sem tam se tím někoho dotknu. Naštěstí se takhle nedotýkám v parku pod záštitou noci a hřejivého kabátu bez spoďárů, ale jen na internetu, tak mi to snad odpustíte. Já jen nechápu proč lidi podporují netvorbu těchto institucí, které si vyrobí kola ve stejném designu jako věhlasná značka a k lepšímu zmatení zákazníka ještě použijí stejný název. Potom klesá mínění o té původní značce, jelikož má každý za to, že jsou to ty kola za bábu, co jsou v éšopu vedle voňavých stromečků a fake jezdeckých bot sqarco.
Ale je spousta lhostejných lidí, který nepochopím, tak to necháme být. :)
Invisible Ride
Uživatelský avatar
kousmen
 
Příspěvky: 2931
Obrázky: 1
Registrován: 30 říj 2010, 17:47

Re: Alloy wheels - co je kde na prodej

Příspěvekod Xcriss » 21 říj 2016, 13:55

Haha, panove, zavadil jsem o toto téma a jelikož jsem trochu diskuzní sadomasochista, tak sem prihodim par radek :D

Nejprve, ze jsme zas neco dotahli a na Miaty tam pár kusů je:
viewtopic.php?f=6&t=4903

A k těm replikám, kopiím a podobným... Jsou mezi nimi docela velké rozdíly, které jsou tak nějak obecně známé, ale chtěl bych říct jen tohle:
Proboha nekupujte ty fake Advany :? Ty kola jsou z ho*en, vzdyt se na tom zabijete... Videl jsem na disku 17x7 ET35 135 (slovy STOTŘICETku*vaPĚT) gramu zavazi, to je naprosto neomluvitelne... Nehlede na opryskany lak.
Kdyz se nekdo nekde designove a vyrobi podle toho kvalitni kola, je to jedna vec (XXR), kdyz si nekdo design vypujci a vyrobi kvalitni kola (Rota) je to vec druha a kdyz nekdo obslehne kompletne design vcetne jmena a vyrobi to z co nejlevnejsiho materailu, tak je to Advan Racing...

Takže zmiňované tvrzení, že to nebude horší než ostatní zmiňované značky je nebetyčná BLBOST :P
Aby jste neřekli, že jen tak plácám, se svými XXR jsem vymetl už kdeco a pořád drží a pořád tam není 130g závaží, a to jsou to ET0.

Kolům zdar 8-)
'91 Nissan 240SX S13 KA24DE
'96 Nissan 240SX S14a KA24DE
'88 Nissan 200SX S12 Silvia CA18DET
__________
VOZÍME: MeisterR coilovers, DRIFTWORKS, HSD coilovers, KOLA Z USA

PRO VÍCE INFO -> kristian.tomala@afimocz.cz

Obrázek LIKE US ON FACEBOOK!
Uživatelský avatar
Xcriss
 
Příspěvky: 198
Registrován: 13 bře 2011, 21:36
Bydliště: Ostrava/Praha

Re: Alloy wheels - co je kde na prodej

Příspěvekod Winie » 21 říj 2016, 14:43

Xcriss píše:Haha, panove, zavadil jsem o toto téma a jelikož jsem trochu diskuzní sadomasochista, tak sem prihodim par radek :D

Nejprve, ze jsme zas neco dotahli a na Miaty tam pár kusů je:
http://www.forum.mx-5.biz/viewtopic.php?f=6&t=4903

A k těm replikám, kopiím a podobným... Jsou mezi nimi docela velké rozdíly, které jsou tak nějak obecně známé, ale chtěl bych říct jen tohle:
Proboha nekupujte ty fake Advany :? Ty kola jsou z ho*en, vzdyt se na tom zabijete... Videl jsem na disku 17x7 ET35 135 (slovy STOTŘICETku*vaPĚT) gramu zavazi, to je naprosto neomluvitelne... Nehlede na opryskany lak.
Kdyz se nekdo nekde designove a vyrobi podle toho kvalitni kola, je to jedna vec (XXR), kdyz si nekdo design vypujci a vyrobi kvalitni kola (Rota) je to vec druha a kdyz nekdo obslehne kompletne design vcetne jmena a vyrobi to z co nejlevnejsiho materailu, tak je to Advan Racing...

Takže zmiňované tvrzení, že to nebude horší než ostatní zmiňované značky je nebetyčná BLBOST :P
Aby jste neřekli, že jen tak plácám, se svými XXR jsem vymetl už kdeco a pořád drží a pořád tam není 130g závaží, a to jsou to ET0.

Kolům zdar 8-)


Tohle by mi asi klávesnice ani nedovolila napsat :lol:

Hele i když pomineme kvalitu, váhu a pro jiné podstatné věci, tak prostě a jednoduše koupit si věc co vypadá jako nějaká drahá věc je prachsprostá pozeřina. Je fuk jestli to jsou boty, hodinky, trička, kola, pásy, sedačky.

Koupíte si kopii MX5, když bude mít vzádu tuhou nápravu a vpředu MacPherson? Ale bude vypadat jako MX5?
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice

Re: Alloy wheels - co je kde na prodej

Příspěvekod kousmen » 21 říj 2016, 15:05

Zas má xcprs pravdu, že jsou různý úrovně smradství a advan fejking tomu vládne. No nekup to. :lol:
Invisible Ride
Uživatelský avatar
kousmen
 
Příspěvky: 2931
Obrázky: 1
Registrován: 30 říj 2010, 17:47

Re: Alloy wheels - co je kde na prodej

Příspěvekod Xcriss » 21 říj 2016, 15:50

Pouziju svuj oblibeny priklad kol XXR 002.
NIKDO jiny ten design nedela. Originaly jsou nejake Watanabe ze 70let, ktere se ale delaly jen v 17" rozmeru. (A jak vime, i ve Watanabe si vypujcili designy nekterych svych kol).
Takze jsem teda asi pozeeer, nejspis se s tim smirim... 8-) Holt se mi ty kola libi, jako zadne jine.
Samozrejme vaha je vec druha, udelat pekne, lehke a pevne kola neni prdel a proto ty opravdu kvalitni kousky stoji ranec. Koho vaha nezajima, nema duvod to resit :)

A propos - diky kurzy libry se ted u nas nechaji poridit Enkei RPF1 za cca 29 000Kč 8-)
'91 Nissan 240SX S13 KA24DE
'96 Nissan 240SX S14a KA24DE
'88 Nissan 200SX S12 Silvia CA18DET
__________
VOZÍME: MeisterR coilovers, DRIFTWORKS, HSD coilovers, KOLA Z USA

PRO VÍCE INFO -> kristian.tomala@afimocz.cz

Obrázek LIKE US ON FACEBOOK!
Uživatelský avatar
Xcriss
 
Příspěvky: 198
Registrován: 13 bře 2011, 21:36
Bydliště: Ostrava/Praha

Re: Alloy wheels - co je kde na prodej

Příspěvekod Winie » 21 říj 2016, 15:56

Xcriss píše:Pouziju svuj oblibeny priklad kol XXR 002.
NIKDO jiny ten design nedela. Originaly jsou nejake Watanabe ze 70let, ktere se ale delaly jen v 17" rozmeru. (A jak vime, i ve Watanabe si vypujcili designy nekterych svych kol).
Takze jsem teda asi pozeeer, nejspis se s tim smirim... 8-) Holt se mi ty kola libi, jako zadne jine.
Samozrejme vaha je vec druha, udelat pekne, lehke a pevne kola neni prdel a proto ty opravdu kvalitni kousky stoji ranec. Koho vaha nezajima, nema duvod to resit :)

A propos - diky kurzy libry se ted u nas nechaji poridit Enkei RPF1 za cca 29 000Kč 8-)


Tohle je přesně ono! Ony ty kvalitní kola nejsou tak drahý, jen je trošku náročnější je sehnat. Ono je jednodušší si otevřít večer u počítače lahvoně, lajknout na FB fotku s Japan Racing, skočit na heuréka.cz a tam si koupit za půl roční úspory 4 koncentrovaný sračky, který přijedou za pár dní poštou až do baráku a hned je typ pánem ulice.
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice

Re: Alloy wheels - co je kde na prodej

Příspěvekod Robo96 » 21 říj 2016, 16:37

je to cele vtipne, enkei tiez ma kola ktore vyzeraju rovnako ako napr. BBSka. gram lights tiez, racing hart tiez, ssr tiez, sparco tiez. kazdy ma v ponuke nieco co vyzera rovnako ako kola ineho vyrobcu, a nikto to neriesi :)
2001 NB2 Brilliant Black 1.6 → 1.8 swap - donor
1995 NA2 Brilliant Black 1.6 → full NB2 1.8 swap.. hotovo
Uživatelský avatar
Robo96
 
Příspěvky: 971
Obrázky: 17
Registrován: 26 led 2016, 18:08

Re: Alloy wheels - co je kde na prodej

Příspěvekod Cromoly » 21 říj 2016, 17:20

Ono dokud budou mit kola na auto kulatej obvod na kterym maj gumu a uprostred budou pripevneny pomoci sroubu, tak toho v designu zas tolik vymyslet nepujde a vzdycky budou vic nebo min podobny nejakejm jinejm :-)
Cromoly
 
Příspěvky: 480
Registrován: 01 zář 2011, 18:45

Re: Alloy wheels - co je kde na prodej

Příspěvekod Winie » 22 říj 2016, 22:21

Robo96 píše:je to cele vtipne, enkei tiez ma kola ktore vyzeraju rovnako ako napr. BBSka. gram lights tiez, racing hart tiez, ssr tiez, sparco tiez. kazdy ma v ponuke nieco co vyzera rovnako ako kola ineho vyrobcu, a nikto to neriesi :)

musím říct že na kola jsem ujetý a nevybavuju si shodný design enkei a BBS. Pokud to bereš pavučina = pavučina,tak to pak jo, ale zamyslel bych se nad svou rozlišovací schopností.

Neříkám, že i renomované značky nemají příbuzný design, ale právě kopírování designu BBS přivedlo tu firmu ke krachu.

Ale zdejším výletníkům fejky ke štěstí stačí.
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] a 118 návštevníků