Koupě MX-5 NC

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Re: Koupě MX-5 NC

Příspěvekod Pochtli » 23 říj 2014, 22:54

hospodský píše:...V tom se otočíme a ob jeden stojan asi 50ti letá němka vysmátá jak lečo, tankujíc do své NC.. " wait a minute, I will show you" :mrgreen:

To byla hodně slušná haluz, potkat na pumpě v nouzi nejvyšší druhý NCčko..
NB 1.8 -> NB 1.6 -> NBFL 1.8 -> NB 1.6 Miracle (2000)
Toyota Avensis kombi 2.0 VVTi (2005)
Suzuki Swift 1.3 (1999)
Uživatelský avatar
Pochtli
 
Příspěvky: 2005
Obrázky: 3
Registrován: 22 čer 2010, 20:08
Bydliště: Brno

Re: Koupě MX-5 NC

Příspěvekod hospodský » 24 říj 2014, 08:53

Díky kluci, snad bude dělat jenom radost. A těch 10 měsíců bylo opravdu náročných, konkrétně poslední měsíc. U nás v podstatě nemožné něco koupit, takže mobile.de...No jo, jenomže minimálně polovina aut, na které jsem volal byla prodaná ( i když inzeráty tam visí stále), na některé jsem se ani nedovolal- telefon prostě nikdo nezvedal a 3 (a to včetně dealera Mazdy :shock: ) mě poslali do hajzlu s angličtinou.. Emaily ani nezkoušejte, na ty mi nereagoval snad vůbec nikdo, vyjma jedné bourané.. Prostě jak už někdo psal o pár stránek dřív- Objeví se nový inzerát, okamžitě vzít telefon a konat, jinak pešek..
Die Kurvenstar
Uživatelský avatar
hospodský
 
Příspěvky: 459
Registrován: 28 črc 2014, 22:54
Bydliště: Valašské serpentiny

Re: Koupě MX-5 NC

Příspěvekod Gabriel » 24 říj 2014, 09:02

hospodský píše:Prostě jak už někdo psal o pár stránek dřív- Objeví se nový inzerát, okamžitě vzít telefon a konat, jinak pešek..


To jsem byl nejspíš já. Při té sérii pešků jsem si říkal: "Jaká ekonomická krize, kurva??!"
MX-5 NC 2.0 PRHT, NC2 motor, Rotrex C30-94, custom CAI, nerez výfuk od Good-Win-Racing, Bilstein B14, CarboTech brzdy (XP10+XP8), RX-8 + H&R stabíky, IL Motorsport výztuhy, oil cooler, Nissens 68527, FGR 4.1, ECU tuning by Jay (TuningDoneRight).
Gabriel
 
Příspěvky: 86
Registrován: 19 čer 2014, 13:56
Bydliště: Praha

Re: Koupě MX-5 NC

Příspěvekod Vavris » 24 říj 2014, 09:04

Gabriel: jak tak čtu tvůj podpis o 200 koních - plánuješ BBR N/A kit nebo něco jiného?
back in the business 8-)
Uživatelský avatar
Vavris
 
Příspěvky: 1439
Registrován: 13 led 2011, 23:40

Re: Koupě MX-5 NC

Příspěvekod Gabriel » 24 říj 2014, 09:17

Vavris píše:Gabriel: jak tak čtu tvůj podpis o 200 koních - plánuješ BBR N/A kit nebo něco jiného?


EDIT: Na tom BBR kitu mi totiž vadilo, že řeší jenom svody a ne zbytek výfuku. Ten se sice dá taky přikoupit, ale bůhví co to bude za výrobce (racing beats?). Myslím, že to lze považovat za obecný konsensus, že komplet GWR výfuk nemá konkurenci.

Objednal jsem komplet výfuk od good-win-racing, cold air intake od moto-east a teď právě lavíruju, zda vzít vačky a soft od BBR nebo také od moto-east. Mike z moto-east se konečně ozval, tak to vypadá, že to vezmu spíš od něj.

Komunikace jak s BBR tak s Mikem z moto-east je teda na můj vkus na dost hrozné úrovni. Já to znám, jaký volby člověk musí v podnikání dělat, když se mu valej zakázky, ale soustředit se jen na práci samotnou a nedělat "ty věci kolem" je problém.
MX-5 NC 2.0 PRHT, NC2 motor, Rotrex C30-94, custom CAI, nerez výfuk od Good-Win-Racing, Bilstein B14, CarboTech brzdy (XP10+XP8), RX-8 + H&R stabíky, IL Motorsport výztuhy, oil cooler, Nissens 68527, FGR 4.1, ECU tuning by Jay (TuningDoneRight).
Gabriel
 
Příspěvky: 86
Registrován: 19 čer 2014, 13:56
Bydliště: Praha

Re: Koupě MX-5 NC

Příspěvekod hospodský » 24 říj 2014, 14:16

Tak jsem se vrátil z STK a cestou zpět se poprvé proletěl místníma serpentinama, jestli tam je nějaké to jimba ittai, nebo jak tomu soudruzi z hirošimi říkají.. JE TAM! a přímo kurevské (pardon).. Do vracečky za dvě pod plným a prdel šla bokem jedna dvě, akcelerace plně dostačující i do kopce, brzdy super, i zvuk mě mile překvapil a na podvozku teda nevím co bych měl vylepšovat.. Nevím jak teda u NC, ale u NC2 je to podle mého skvělý kompromis na naše cesty. Na okruh by to krapet přitvrdit chtělo, jako daily pecka. Celkový fíling z auta je prostě fantastický...Právě jsem odevzdal klíče od SUV ženě, mám rohlík na hubě od ucha k uchu a přemýšlím, jakto že jsem bez ní mohl tak dlouho žít :D (myslím Mazdu :lol: )
Die Kurvenstar
Uživatelský avatar
hospodský
 
Příspěvky: 459
Registrován: 28 črc 2014, 22:54
Bydliště: Valašské serpentiny

Re: Koupě MX-5 NC

Příspěvekod tohico » 24 říj 2014, 17:01

hospodský píše:Emaily ani nezkoušejte, na ty mi nereagoval snad vůbec nikdo, vyjma jedné bourané..

To mohu potvrdit, s tím můj lov po NB v Německu nedopadl moc dobře. Na stručné emaily v angličtině (včetně zmínky, ať mi klidně odpovídají v němčině) reagovala tak 1/4 lidí, a když už opravdu reagovali, tak to bylo třeba po týdnu s tím, že už je pryč. Občas sem tam někdo reagoval, už to bylo i velmi nadějné, ale pak záhy přestal komunikovat úplně a do dvou dnů byl inzerát pryč. Dokonce i v jednom případě jsem mu už psal, že stačí když mi pošle požadovanou fotku z inzerátu, tak si pro něj rovnou jedu. A nic... Ale co musím uznat, alespoň dva krásně anglicko-německy komunikovali :)

Jinak gratuluji ke koupi ;)
Uživatelský avatar
tohico
 
Příspěvky: 85
Registrován: 10 úno 2014, 20:50
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Koupě MX-5 NC

Příspěvekod Safa » 09 črc 2015, 22:40

Autíčko je doma. Jsem nadšený a šťastný, za sebou prvních 350 km. Svou dívku z Hirošimy jsem si totiž přivezl po ose na přejezdových značkách... :)
Více snad přes víkend v galerii, zítra mě čeká přihlašování, technickou už mám za sebou...
Přílohy
WP_20150709_20_47_19_Pro.jpg
Kochám se, tedy jsem...
Videa z výletů - zde: http://www.youtube.com/user/Safabox/videos
Safa bloguje - zde: http://www.autickar.cz/blog/safablog
Uživatelský avatar
Safa
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 08 čer 2015, 00:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Koupě MX-5 NC

Příspěvekod Gabriel » 09 črc 2015, 23:25

Safa píše:Autíčko je doma. Jsem nadšený a šťastný, za sebou prvních 350 km. Svou dívku z Hirošimy jsem si totiž přivezl po ose na přejezdových značkách... :)
Více snad přes víkend v galerii, zítra mě čeká přihlašování, technickou už mám za sebou...


Pěkná kočička, gratuluju! Pochlub se - výbava, kilometry apod. Chceme příběh! :-)
MX-5 NC 2.0 PRHT, NC2 motor, Rotrex C30-94, custom CAI, nerez výfuk od Good-Win-Racing, Bilstein B14, CarboTech brzdy (XP10+XP8), RX-8 + H&R stabíky, IL Motorsport výztuhy, oil cooler, Nissens 68527, FGR 4.1, ECU tuning by Jay (TuningDoneRight).
Gabriel
 
Příspěvky: 86
Registrován: 19 čer 2014, 13:56
Bydliště: Praha

Re: Koupě MX-5 NC

Příspěvekod blacklemon4 » 18 črc 2015, 15:45

da sa na NC vypnúť airbag spolujazdca (kvôli autosedačke)?
Mazda NC 2.0 Expression B&W
Uživatelský avatar
blacklemon4
 
Příspěvky: 213
Obrázky: 26
Registrován: 19 kvě 2015, 22:24
Bydliště: Košice/Svidník

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků