Parkování na ulici

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Re: Parkování na ulici

Příspěvekod Koby » 25 led 2010, 19:36

tak vám řeknu, že se divim, že se někdo bojí parkovat u nákupáku... tam podle mě nic nehrozí, za bílýho dne před plno lidí... :-) to spíš tu noc :-)
Free willy2.0
Koby
 
Příspěvky: 842
Registrován: 22 led 2010, 16:47

Re: Parkování na ulici

Příspěvekod Raduna MX5 » 26 led 2010, 16:48

Aha...kdybys viděl, jak má manželka vorvanou mikru a to jenom z parkování před nákupníma střediskama. Posledně jí tam někdo vzal tranzitem...ani nezastavil....šéf v práci si koupil novýho Subaru Outbacka...po tejdnu vlastnictví zaparkoval v Arkádách...a co myslíš? Měl ho tam..ale s utrženym nárazníkem...jo a posledně se na mě na jednom takovym parkovišti sesypal geng cigošů...pánko kupte si hodinky...zkus je poslat do prdele a to auto tam pak nechat a jít na polívku :shock: Radši sem pak nakupoval o 5km dál u tinťongů ve večerce....
Řídit MX-5 je nejzábavnější činnost z těch, kdy člověk může zůstat oblečenej ;-)
Uživatelský avatar
Raduna MX5
Administrátor
 
Příspěvky: 588
Obrázky: 15
Registrován: 01 led 2010, 18:23
Bydliště: Děčín

Re: Parkování na ulici

Příspěvekod PavelS » 26 led 2010, 17:32

No....Děčín je drsárna trochu... :x Naprosto chápu...V tý Libni to taky nebylo úplně košer, ale asi se líbila :lol:
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: Parkování na ulici

Příspěvekod Koby » 26 led 2010, 18:39

Raduna MX5 píše:Aha...kdybys viděl, jak má manželka vorvanou mikru a to jenom z parkování před nákupníma střediskama. Posledně jí tam někdo vzal tranzitem...ani nezastavil....šéf v práci si koupil novýho Subaru Outbacka...po tejdnu vlastnictví zaparkoval v Arkádách...a co myslíš? Měl ho tam..ale s utrženym nárazníkem...jo a posledně se na mě na jednom takovym parkovišti sesypal geng cigošů...pánko kupte si hodinky...zkus je poslat do prdele a to auto tam pak nechat a jít na polívku :shock: Radši sem pak nakupoval o 5km dál u tinťongů ve večerce....



já se ale celou dobu bavim čistě o střeše :-) To co popisuješ ty se muže stát s každým autem a takový případy samozřejmě znám...

A vzhledem k tomu, že jsem ultra choulostivej i na tupky od debilů co si neuměj pohlídat dveře, tak zásadně parkuje v posledních řadách a uplně v rohu, tzn. nejdál od vchodu kde v 99% je prvních 20 míst kolem mě absolutně volno...:-) přítelkyně trošku řve, ale na druhou stranu to chápe... Takhle jsem parkoval všechny svoje auta a nikdy nic - tuky tuk.
Free willy2.0
Koby
 
Příspěvky: 842
Registrován: 22 led 2010, 16:47

Re: Parkování na ulici

Příspěvekod Raduna MX5 » 26 led 2010, 19:17

Jo to znám...taky se snažim parkovat tak, že vchod je vidět jen za jasného počasí :lol:
No že by si někdo jen tak říznul....tak toho se nebojim. A na ukradení na sedačkách nic nenechávám, kastliky poctivě zamykám a kdyby se chtěl někdo svézt, tak mám "tajný tlačítko" na zapalování. Když vo tom tak přemejšlim, asi nebudu dávat novou střechu, ale zaflikuju tu starou, aspoň to nebude nikoho lákat, hlavně když dovnitř nepoteče ;)
Řídit MX-5 je nejzábavnější činnost z těch, kdy člověk může zůstat oblečenej ;-)
Uživatelský avatar
Raduna MX5
Administrátor
 
Příspěvky: 588
Obrázky: 15
Registrován: 01 led 2010, 18:23
Bydliště: Děčín

Re: Parkování na ulici

Příspěvekod dopr » 11 úno 2010, 17:21

ja koupil barak na vesnici, takze tam s parkovanim venku problem nemam. Ale kdyz jsem auto koupil, neuplnynul ani tyden a v Brne mi to nejaka svine obtahla v gazazich ve Vankovce klicem :evil: Holt, v Cesku je zavist narodni vlastnosti...
.:. MX-5 NC Expression, 2.0, 118kW/160 HP, L.S.D, 6 gears .:.
:.EX: MX-5 NB, 1.8, 103kW/140 HP, L.S.D, 6 gears, Nardi Torino, Bilstein B8 + Tein S-tech springs:.
Obrázek
Uživatelský avatar
dopr
 
Příspěvky: 3487
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 11:36
Bydliště: Moravský kras

Re: Parkování na ulici

Příspěvekod Pavel260 » 11 úno 2010, 18:15

no já nechával mazdu pořád se střechou dole říkal jsem si že se hned vrátím .... jednou se mi to nevyplatilo a než jsem se vrátil z OCletňany tak bylo auto vykradené a to jsem tam byl jen asi 10minut :D no za blbost se platí jinak zatím žádný vandal :)
147koní + jedna lama http://pavelmx-5.rajce.idnes.cz/
Pavel260
 
Příspěvky: 3601
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 17:17
Bydliště: Jaroměř

Re: Parkování na ulici

Příspěvekod Koby » 11 úno 2010, 20:05

lidi tady na to nejsou zatim připraveni jak se zdá :)
Free willy2.0
Koby
 
Příspěvky: 842
Registrován: 22 led 2010, 16:47

Re: Parkování na ulici

Příspěvekod Alessio » 11 úno 2010, 21:14

Koby píše:lidi tady na to nejsou zatim připraveni jak se zdá :)


Naopak, evidentně jsou na otevřená auta připraveni víc než by nám bylo milé :D
Alessio
 
Příspěvky: 269
Registrován: 14 led 2010, 22:04

Re: Parkování na ulici

Příspěvekod Pavel260 » 11 úno 2010, 21:20

no jsou nepřipraveni :D takhle měli šanci aspoň tak 50x :D ale teď se do auta dostanou už "jen" nožem už jim to tak jednoduše nedám ;) a střechu mám náhradní :lol:
147koní + jedna lama http://pavelmx-5.rajce.idnes.cz/
Pavel260
 
Příspěvky: 3601
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 17:17
Bydliště: Jaroměř

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot], Seznam a 122 návštevníků