Stripes - boční polepy

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Re: Stripes - boční polepy

Příspěvekod vhml » 10 pro 2015, 17:47

Další do sbírky argumentů, že fakt má smysl rozject větší byznys se ,,speciálníma" dílama na MXko.
vhml
 
Příspěvky: 1070
Registrován: 28 črc 2015, 12:11
Bydliště: Chodsko

Re: Stripes - boční polepy

Příspěvekod AndrewG » 10 pro 2015, 18:05

hej, tiež mam tieto myšlienky dlhšiu dobu...ale spýtaj sa georga, čo ti povie na obchodovanie s miestou komunitou :lol:
AndrewG
 
Příspěvky: 2284
Registrován: 19 bře 2013, 21:58

Re: Stripes - boční polepy

Příspěvekod cafe-racer » 10 pro 2015, 19:45

Priznam se bez muceni, radsi si to objednam nez to merit, zkoumat, vymyslet a pasovat… pak vybirat reklamku, doufat ze to bude spravna folie atd…
Proto rad chodim na tohle forum abych videl co vsechno by slo kdybych nebyl levej ;) ale veci na auto radsi objednam, at se pak na ty svoje vytvory nemusim divat.
Takze tak.
NC 2.0 '06 kabriolet
cafe-racer
 
Příspěvky: 841
Obrázky: 1
Registrován: 26 srp 2013, 12:29

Re: Stripes - boční polepy

Příspěvekod vhml » 10 pro 2015, 19:49

Dobrý den, venku před vaší reklamkou stojí moje auto a chci aby bylo takhle polepený...

Ale tak chápu, že objednat si ,,originál" z jůesej je víc cool.
vhml
 
Příspěvky: 1070
Registrován: 28 črc 2015, 12:11
Bydliště: Chodsko

Re: Stripes - boční polepy

Příspěvekod AndrewG » 10 pro 2015, 20:01

ja by som povedal že je to o inom..
su ludia ktorí radi vymýšlajú vymyslené aby ušetrili pár € a popri tom sa pobavili s niečim a potom sú zase ludia ktorí nemajú buď zručnosti na to aby niečo také vymýšlali, alebo čas alebo akýkoľvek iný dôvod a proste kúpia niečo o čom vedia že to bude ok aj za cenu že dajú za to viac penazí...v konečnom dôsledku, nie vždy človek tým laborovaním ušetrí, keď si to preráta na čas ktorý mohol stráviť v práci :D
AndrewG
 
Příspěvky: 2284
Registrován: 19 bře 2013, 21:58

Re: Stripes - boční polepy

Příspěvekod spooon » 10 pro 2015, 20:11

tak tak, taky v tom nevidím problém, ať si to každej dělá jak chce. A když si ostatní myslí, že to je hned udělaný a ještě na tom vydělají, tak směle do toho! Budou spokojení všichni. Někdo nebude muset objednávat z "júesej" a ušetří a další na tom vydělá, prostě win-win :)
spooon
 
Příspěvky: 528
Obrázky: 0
Registrován: 03 kvě 2012, 22:58

Re: Stripes - boční polepy

Příspěvekod Pavel260 » 10 pro 2015, 20:42

AndrewG píše:ja by som povedal že je to o inom..
su ludia ktorí radi vymýšlajú vymyslené aby ušetrili pár € a popri tom sa pobavili s niečim a potom sú zase ludia ktorí nemajú buď zručnosti na to aby niečo také vymýšlali, alebo čas alebo akýkoľvek iný dôvod a proste kúpia niečo o čom vedia že to bude ok aj za cenu že dajú za to viac penazí...v konečnom dôsledku, nie vždy človek tým laborovaním ušetrí, keď si to preráta na čas ktorý mohol stráviť v práci :D

ámen, viz moje poly silentbloky... kdybych ten čas co jsem tomu věnoval dal firmě tak bych asi udělal líp :roll:
147koní + jedna lama http://pavelmx-5.rajce.idnes.cz/
Pavel260
 
Příspěvky: 3601
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 17:17
Bydliště: Jaroměř

Re: Stripes - boční polepy

Příspěvekod cafe-racer » 10 pro 2015, 21:48

vhml: proti tvýmu přístupu nic nemám, ale musíš mít určitý nadšení pro věc, nebo bejt šikovnej (ideálně obojí). Osobně mi na objednávání z USA nic cool nepřijde, naposled jsem si takhle objednával hlavici na řadící páku a přívěšek na klíče :-) teď bych to radší sehnal někde tady poblíž, koupil a prostě během hodiny nalepil... Volnej čas radši dávám tomu kde to má smysl (práce) nebo rodině.
NC 2.0 '06 kabriolet
cafe-racer
 
Příspěvky: 841
Obrázky: 1
Registrován: 26 srp 2013, 12:29

Re: Stripes - boční polepy

Příspěvekod vhml » 10 pro 2015, 22:15

Jasný, taky si radši spousta věcí radši koupím hotových a zrovna u nálepky mi přijde snažší si ji v tý reklamce nechat rovnou nalepit a jak jsem psal vyřešit to ve stylu - tamhle stojí moje auto a takovej polep tam chci, starejte se.

Každopádně polep je to ale pěknej. Existovalo něco takovýho i na NB ( tj vymyšlenej design, oku lahodící ) ? NCčku v odkazech to sluší.
vhml
 
Příspěvky: 1070
Registrován: 28 črc 2015, 12:11
Bydliště: Chodsko

Re: Stripes - boční polepy

Příspěvekod George » 10 pro 2015, 23:47

stále platí, že to můžu vyřezat, když mi pošlete křivky. cena folie+něco na pivo
Proud to be a "hater" that defends Authenticity
Uživatelský avatar
George
rádce
 
Příspěvky: 3793
Obrázky: 4
Registrován: 14 led 2010, 11:35
Bydliště: Karlštejn

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 161 návštevníků