Vtipné Obrázky - čo vás dnes pobavilo

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Re: Vtipné Obrázky - čo vás dnes pobavilo

Příspěvekod Smolda » 10 říj 2016, 18:51

gramo píše:Vtipný obrázek to není, ale pobavilo mě to:
https://www.novinky.cz/koktejl/417014-o ... lnici.html


Sebrat papíry a zákaz létaní na 2 roky :-D
Uživatelský avatar
Smolda
 
Příspěvky: 244
Obrázky: 0
Registrován: 26 led 2016, 21:13
Bydliště: Praha

Re: Vtipné Obrázky - čo vás dnes pobavilo

Příspěvekod phantomond » 16 říj 2016, 20:13

Já si nemůžu pomoct, a musím hodit, co pobavilo mě:
http://zpravy.idnes.cz/vybrzdovani-na-d ... _krimi_cen
Chce to přečíst celý článek. Titulek je takový hodně tendenční, protože co vyleze za pablba z toho řidiče kamionu, to je fakt chuťovka. No a když se potkají dva blbci...
Každopádně hlášky typu: "jsem přesvědčen, že za většinou nehod kamionů ve zúžení jsou osobní vozy" opravdu stojí za to. Trochu mě mrzí, že dopravní expert Švagera nejezdí v Rusku. Tak by ho vybrzdili do zastavení a zahráli by baseball :D
Uživatelský avatar
phantomond
 
Příspěvky: 292
Registrován: 22 zář 2015, 16:30
Bydliště: Brno

Re: Vtipné Obrázky - čo vás dnes pobavilo

Příspěvekod Pochtli » 17 říj 2016, 07:59

Jo, těhle kamioňáckých dementů, co si jedou div ne prostředkem (nebo alespoň 20-30 čísel ve druhém pruhu), je bohužel dost..
NB 1.8 -> NB 1.6 -> NBFL 1.8 -> NB 1.6 Miracle (2000)
Toyota Avensis kombi 2.0 VVTi (2005)
Suzuki Swift 1.3 (1999)
Uživatelský avatar
Pochtli
 
Příspěvky: 2005
Obrázky: 3
Registrován: 22 čer 2010, 20:08
Bydliště: Brno

Re: Vtipné Obrázky - čo vás dnes pobavilo

Příspěvekod Andre_fux » 17 říj 2016, 08:06

asi budu divný, ale budu stát při kamioňákovi! Je tam 80km/h a to tam nebude jen tak pro srandu králíkům, pak tam vletí nějaký ko**t s polskou SPZ 120 srazí se tam a pak je dálnice na půl den uzavřena.

V tom zúžení je mraky ko**tů v osobácích, co jedou v levém pruhu na prostřední čáře a né a né uhnout doleva!
NB 1.6 (81kW) 11.09.1999 Titanium Gray II
NA 1.6 (66kW) 28.10.1996 Montego Blue Mica
„Nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci.“ - Baťa
Organizace hromadných nákupů na IL se slevou Aktuální kolo
Uživatelský avatar
Andre_fux
 
Příspěvky: 2118
Obrázky: 1
Registrován: 28 čer 2011, 19:10
Bydliště: 1% Jihomoravský kraj, 99% Středočeský kraj :(

Re: Vtipné Obrázky - čo vás dnes pobavilo

Příspěvekod Robo96 » 17 říj 2016, 08:20

tiez idem do klubu divnych, takym curakom co na dialnici zacnu vybrzdovat lebo nemozu valit 180 v uskeoch s obmedzenim v ich traktore by som to narval rovno do prdele a bez brzdenia
2001 NB2 Brilliant Black 1.6 → 1.8 swap - donor
1995 NA2 Brilliant Black 1.6 → full NB2 1.8 swap.. hotovo, Eaton M62 supercharged
Uživatelský avatar
Robo96
 
Příspěvky: 974
Obrázky: 17
Registrován: 26 led 2016, 18:08

Re: Vtipné Obrázky - čo vás dnes pobavilo

Příspěvekod phantomond » 17 říj 2016, 08:28

Pro mě je zase přístup kamioňáka to nejhorší na silnicích. Tihle strážci jediné pravdy, co si hrají na samosoudce, jsou podle mě nejhorší. Sám ve zúžení nijak rychle nejezdím, často se vleču i za kamionem, když nespěchám, ale nebudu prostě svoji rychlost nikomu vnucovat a blokovat silnici. Beru to tak nějak obecně. I když jedu po přehledném rovném úseku kilem, nemám problém uhnout, aby mě mohl předjet nějaký stíhač ve služební škůdce. Moralizující silniční mravokárci jsou pro mě větší zlo. Minimálně jsem je viděl způsobit mnohem víc vypjatých situací než rychle jedoucí auta. Ono totiž rychle jedoucí nemusí nutně znamenat, že jede jak debil. A výsledek je celkem jednoznačný i tady. Kdyby Švagera nejel jak hňup a nesnažil se ostatní vyučovat, Superb by ho předjel a jelo by se dál. Takhle došlo k vybržďování atd. Prostě jeho přístupem z mého pohledu vznikla pro okolní provoz mnohem horší situace. Švagera je pro mě to samé jako pumpičkáři jedoucí vedle sebe. Za mě jednoznačně takhle ne. Sám občas musím jet pomaleji než ostatní provoz, a prostě je slušnost ostatním nedělat naschvály. Debilové byly v konkrétním případě oba, ale tyhle Švagerové jsou peklo, protože ještě vodvírají hubu do médií, hrajou si na hrdiny a myslí si, že jsou v právu. To je na tom to hroznˇé. Ale zároveň je to krásně směšné, jak takovou gumu noviny oslavují :D
Uživatelský avatar
phantomond
 
Příspěvky: 292
Registrován: 22 zář 2015, 16:30
Bydliště: Brno

Re: Vtipné Obrázky - čo vás dnes pobavilo

Příspěvekod Robo96 » 17 říj 2016, 09:07

jako sorry ale normalny clovek nezacne vybrzdovat na dialnici, to mozu spravit iba chore hovada co si musia nieco kompenzovat a takyto ludia jazdia ako debilovia... bavime sa o situacii na videu a nie keby a coby. normalny clovek v rychlo iducom aute ked uz ma potrebu valit rychlo pocka, predbehne ked sa kamion uhne a ide dalej..
2001 NB2 Brilliant Black 1.6 → 1.8 swap - donor
1995 NA2 Brilliant Black 1.6 → full NB2 1.8 swap.. hotovo, Eaton M62 supercharged
Uživatelský avatar
Robo96
 
Příspěvky: 974
Obrázky: 17
Registrován: 26 led 2016, 18:08

Re: Vtipné Obrázky - čo vás dnes pobavilo

Příspěvekod Renee » 17 říj 2016, 09:22

Já jsem obvykle klidnej řidič, ale potkat ve zúžení Švageru, asi bych si taky pro sebe od plic zanadával.

Vybržďovač je samozřejmě kapitola sama pro sebe, to je neomluvitelný ať už mu předtím provedli cokoliv.
1993 NA 1.6 85kW. 6q, 4.1 torsen, MeisterR. How did that happen?
Renee
 
Příspěvky: 961
Registrován: 18 čer 2016, 09:29
Bydliště: Praha

Re: Vtipné Obrázky - čo vás dnes pobavilo

Příspěvekod phantomond » 17 říj 2016, 09:27

To Robo: Však já souhlasím, ale podle mě jsou idioti oba, jak jsem původně psal. A právě proto bych vůbec neobhajoval řidiče kamionu, natož z něj dělal hrdinu a oběť, jako autor článku. samozřejmě že vybržďování je zlo, ale překvapuje mě, že se tomu všemu ten hrdina vůbec diví - těm posunkům a pytlíkům s odpadky. Evidentně jezdí jak idiot uprostřed a ještě se tím chlubí a hraje si na hrdinu. Jenomže právě svým chováním vytváří stresové situace, a když pak narazí na stejného bezmozka, je z toho tohle.

Edit. Koukám, že tady jsem to nepsal, jenom jsme to probírali s kolegou v kanclu, tak soráč. :D
Uživatelský avatar
phantomond
 
Příspěvky: 292
Registrován: 22 zář 2015, 16:30
Bydliště: Brno

Re: Vtipné Obrázky - čo vás dnes pobavilo

Příspěvekod Smolda » 17 říj 2016, 09:32

Debilové se hledali, až se našli :roll: Taky nejsem žádná stíhačka, v zůženích jezdim tachometrových 85, z kopce na neutrál mě netrápí menší rychlost, ale tyhle školitele taky nesnášim. Je sice pravda, že ve zůžení, kde je 80 nemaj co dělat stíhačky jedoucí kilo+, ale na druhou stranu kdo mu dal právo dělat šerifa? A hňupík v superbu si zasloužil pocuchat prdel a pak ještě ručně vysvětlit, že tohle se nedělá. Ach jo...všichni pořád někam spěchaj a jsou nervozní, pak to na silnicích vypadá takhle...
Uživatelský avatar
Smolda
 
Příspěvky: 244
Obrázky: 0
Registrován: 26 led 2016, 21:13
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků