Nový přístup k STK - jak to vidíte?

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Re: Nový přístup k STK - jak to vidíte?

Příspěvekod PavelS » 24 led 2016, 19:18

Dobrej nápad :-))
Vavrisi, máš blby auto :-D prej vracejí dost no kvůli jednotkám :-D to je stejně prdel...v tomhle Tatarstánu se ještě budeme divit.
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: Nový přístup k STK - jak to vidíte?

Příspěvekod cafe-racer » 24 led 2016, 23:13

Fakt bych to nehrotil .... už dneska můžu potvrdit od "známého" ;) ;) co byl se neupraveným autem na první technické po 4 letech od novoty. Nedařilo se jim při emisích naladit otáčky ze zdířky 12V zapalovače tak jim známý vysvětlil že to opravdu není jeho problém, nýbrž jejich a dopadlo to tak že si prostě vypůjčili data z jiného auta. Na kameře se toto nijak neprojeví, a řešení je to elegantní.

Ale motivaci zákonodárců dobře rozumím - lidi jezdí starými auty a to je špatně, je potřeba tlačit na modernizaci vozového parku ze všech stran ať se podpoří prodej těch nových sra*ček...
NC 2.0 '06 kabriolet
cafe-racer
 
Příspěvky: 841
Obrázky: 1
Registrován: 26 srp 2013, 12:29

Re: Nový přístup k STK - jak to vidíte?

Příspěvekod spoofan » 25 led 2016, 00:28

Jenze jaka modernizace? Prusery budou mit auta s OBD II, coz jsou cca az od roku 2001. Takze tech starych vraku se to nedotkne...zaznamy z RJ nebudou, na fotkach nic videt nebude a zbytek se "nameri" stejne jako doted.
Díly na MX-5 NA/NB

I am not into fake things - including boobs and wheels.
1.8 NA BRG + jedna lady + brap
spoofan
 
Příspěvky: 612
Registrován: 26 říj 2012, 14:55

Re: Nový přístup k STK - jak to vidíte?

Příspěvekod LordJames » 27 led 2016, 20:22

Tak po dnesku par poznatku - diagnostika neplati jen pro OBDII, ale i pro starsi, na ktery jsou konektory. Na japonce (jak byva zvykem) nemeli, takze tam napsal, ze je vyblikavaci. Takze nekoho z vas to urcite bude taky zajimat. Rozmery auta skutecne premeruji a co se tyce fotek - zesikma zezadu a zesikma zepredu s otevrenou kapotou! Fotka VIN na kastli a na stitku je samozrejmosti, stejne jako stavu km.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
LordJames
 
Příspěvky: 2774
Registrován: 12 čer 2012, 18:55
Bydliště: Tábor

Re: Nový přístup k STK - jak to vidíte?

Příspěvekod vojtacz » 28 led 2016, 08:07

Tak jsem dneska s dayli prošel. Z emisí jsem byl krapet vyklepanej, navíc stock výfuk nezní jako by byl stock, ale vykuchanej. Každopádně - na emisích auto připojil na diag, ta se ovšem s autem nespojila. Takže si něco dopsal z techničáku a jal se měřit. Obojí (LPG/benzín) v pohodě. Samotná TK pak proběhla úplně v klidu, sice se taky podivoval nad výfukem, ale netěsnost nenašel, pouze to okomentoval slovy "nojo, italové". Výsledek - kupte si Fijata na plyn, projdete technickou :D

Na to jakej sem z toho měl vítr, tak naprosto bezdůvodně. Silentbloky nikdy neřešil, takže je v klidu vyměním až bude čas.
NBfl, 1.8
vojtacz
 
Příspěvky: 78
Registrován: 24 črc 2015, 20:46
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Nový přístup k STK - jak to vidíte?

Příspěvekod Winie » 01 úno 2016, 17:52

vojtacz píše:Tak jsem dneska s dayli prošel. Z emisí jsem byl krapet vyklepanej, navíc stock výfuk nezní jako by byl stock, ale vykuchanej. Každopádně - na emisích auto připojil na diag, ta se ovšem s autem nespojila. Takže si něco dopsal z techničáku a jal se měřit. Obojí (LPG/benzín) v pohodě. Samotná TK pak proběhla úplně v klidu, sice se taky podivoval nad výfukem, ale netěsnost nenašel, pouze to okomentoval slovy "nojo, italové". Výsledek - kupte si Fijata na plyn, projdete technickou :D

Na to jakej sem z toho měl vítr, tak naprosto bezdůvodně. Silentbloky nikdy neřešil, takže je v klidu vyměním až bude čas.


Kdes byl? :)
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice

Re: Nový přístup k STK - jak to vidíte?

Příspěvekod vojtacz » 02 úno 2016, 08:33

V Litoměřicích u Horejska :)
NBfl, 1.8
vojtacz
 
Příspěvky: 78
Registrován: 24 črc 2015, 20:46
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Nový přístup k STK - jak to vidíte?

Příspěvekod Safa » 10 kvě 2016, 22:09

Oživím: už jste někdo letos byli na STK s Cobaltem? A jak to případně dopadlo? Díky!
Kochám se, tedy jsem...
Videa z výletů - zde: http://www.youtube.com/user/Safabox/videos
Safa bloguje - zde: http://www.autickar.cz/blog/safablog
Uživatelský avatar
Safa
 
Příspěvky: 1312
Registrován: 08 čer 2015, 00:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Nový přístup k STK - jak to vidíte?

Příspěvekod Marek591 » 19 led 2018, 13:51

Safa píše:Oživím: už jste někdo letos byli na STK s Cobaltem? A jak to případně dopadlo? Díky!


Také by mě to zajímalo, protože v březnu mě to čeká. Případně SZ, pokud to nechcete řešit veřejně.
Marek591
 
Příspěvky: 43
Registrován: 25 úno 2016, 16:31

Re: Nový přístup k STK - jak to vidíte?

Příspěvekod RON » 03 bře 2018, 11:35

Byl jsem vloni s MXem, na autě rollbar, snížené 40mm, podložky 4mm. Bez známého bych díky rámu neprošel. Kola mám zapsané v TP.
Mazda 323F BA, 1,5 16V, rv.1997
Mazda MX-5 NB, 1,6 16V, rv.1999
RON
 
Příspěvky: 124
Registrován: 04 bře 2015, 12:16
Bydliště: Borovany, okr. České Budějovice

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam a 10 návštevníků