Reakce okolí

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Re: Reakce okolí

Příspěvekod mastercs999 » 06 říj 2016, 09:27

Leo29 píše:no na mňa minule kričala partia mladých že mam riadne buzerantské auto :?


Mně o něm zas občas nějaká řekne, že to auto je roztomilý...to už vyjde nastejno :D
Uživatelský avatar
mastercs999
 
Příspěvky: 194
Registrován: 25 zář 2012, 19:30

Re: Reakce okolí

Příspěvekod Fernie » 06 říj 2016, 17:05

Takovejm lidem se říká, že je lepší bejt za buznu v autě než bejt vágus v mhd :))
Rudá Potvora - NA6, BP, ILmotorsports header, 6q, LSD, MeisterR ZetaCRD.
NA OEM+ DRL - viewtopic.php?f=6&t=5043
http://www.autickar.cz
Fernie
 
Příspěvky: 1027
Registrován: 11 dub 2012, 17:39
Bydliště: Br-no, Br-nein

Re: Reakce okolí

Příspěvekod Tomin » 06 říj 2016, 17:48

Lépe jezdit ve sportovně-roztomilém autě a být považován za buznu, než-li jezdit ve sportovně-užitkovém voze a potvrdit, že jí skutečně jsem!
NC 2.0 Expression
To není auto, to je ROADSTER, lásko!
Uživatelský avatar
Tomin
 
Příspěvky: 596
Registrován: 24 říj 2014, 22:25
Bydliště: moravsko-slovácké pomezí

Re: Reakce okolí

Příspěvekod Visno71 » 06 říj 2016, 18:35

Mne najviac kývajú škôlkari keď sú na prechádzke a už som aj počul: "také si kúpim, keď budem veľký"
nc, m6, i30
Visno71
 
Příspěvky: 75
Registrován: 29 črc 2014, 14:05
Bydliště: Piešťany

Re: Reakce okolí

Příspěvekod TeeJay » 06 říj 2016, 21:02

Pár dní zpátky jsem byl na nákupu v Hradeckým Futuru a když jsme se vraceli k autu, vedle zrovna zaparkoval mladej páreček, 20 jim mohlo být, ve stošestce. Týpek - spolujezdec mimochodem - vylezl a povídá: "Pěkná kára. Můžu si ji vyfotit?" :) A pak jsme si ještě chvíli o MX-5 povídali, zatímco ženy čekaly :D moje přítelka už je zvyklá, že nás lidi semtam očumujou a občas něco prohlásí, ale přítelka týpka zjevně moc nechápala, co je na tom zvláštního, kromě toho, že i vedle 106 je to auto malý... :lol:
Uživatelský avatar
TeeJay
 
Příspěvky: 1679
Obrázky: 0
Registrován: 17 dub 2015, 23:44
Bydliště: Hradec Králové

Re: Reakce okolí

Příspěvekod Safa » 18 říj 2016, 21:09

Aktuální příhoda z dnešního večera. Bylo to nějak takhle.
Podzemní parkoviště kdesi v širším centru Prahy. Chci vlézt do auta a odjet, když tu ke mně přijde od naproti zaparkované nové generace Mazdy 6 kluk tak plus mínus v mém věku a plus mínus mé výšky...
On: Ahoj, jsem tě tady viděl parkovat už dřív. Chtěl jsem se zeptat. Ty se do toho vlezeš?
Já: Jasně, v pohodě. I do NA, i do NB, i do ND. Ve všech jsem seděl a pohoda.
On: Fakt? No, mně se MX-5 moc líbí. Zatím jezdím v Mazdě 6, ale uvažuju, že bych koupil ještě jedno auto. V budoucnu.
Já: No super, to auto tě určitě bude bavit. Hlavně v zatáčkách a kopcích.
On: A ty máš 1,8?
Já: Jo.
On: No, já jsem slyšel, že to na vyblbnutí úplně stačí...
Já: Jasně. A když bude nejhůř, můžeš to oturbit nebo okompresorovat a radost se násobí. Kluci z fóra by ti o tom řekli víc.
On: Vy máte fórum?
Já: Jasně, se mrkni a klidně se přihlaš, jestli tě to auto zajímá. Vždycky ti tam někdo poradí...
No, povídali jsme si asi deset minut a ukončil jsem to tím, že jsem mu nadiktoval adresu fóra s tím, ať se klidně přihlásí a neostýchá se zeptat, protože jsme tu samí fajn lidi...
Jsem zvědavý, zda (a kdy) se objeví. A jestli si tohle přečte. Možná budeme mít nového člena... :mrgreen:
Kochám se, tedy jsem...
Videa z výletů - zde: http://www.youtube.com/user/Safabox/videos
Safa bloguje - zde: http://www.autickar.cz/blog/safablog
Uživatelský avatar
Safa
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 08 čer 2015, 00:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Reakce okolí

Příspěvekod evlo » 08 pro 2016, 23:16

Asi je teda fakt divny jezdit miatou, protoze uz 3 neautickari, z toho 3 zeny, pricemz s jednou jsem do te doby v zivote nemluvil, se divili, ze tim v zime jezdim.

Jinak uz to auto mam tak 3-4 mesice a vcera se me zase stalo, ze jsem si rikal, ze fakt mazec vozidlo :D

Jinak teda lidi cumi furt nesmyslne, tak delam, ze to nevidim, obcas na nekoho zamavam, tak prestane.
evlo
 
Příspěvky: 852
Registrován: 24 zář 2011, 21:12

Re: Reakce okolí

Příspěvekod mx-5nd2.0 » 09 pro 2016, 12:56

JO, speciální sekce zminí reakce :D Je krásně, okolo nuly, nebe jako vymetené. Mě je fajn. A naproti jede děda, zmrzlý jak psí h..no ve svém malé plechovce, se zamlženými okny a klepe si na čelo. Tak jsem zapřemýšlel jestli myslí mě nebo sebe a pak jsem mu zamával, co už taky. A už se mi to stalo 2x :D :D :D :D
Uživatelský avatar
mx-5nd2.0
 
Příspěvky: 401
Obrázky: 0
Registrován: 17 črc 2016, 21:45
Bydliště: Ostrava

Re: Reakce okolí

Příspěvekod cafe-racer » 09 pro 2016, 13:51

Ale tak jako mohl bych sem napsat reakce okolí když jsem se jel mazdou podívat na sraz amerik do Jizbic.... ale nemusím si to ponížení znova přivolávat :-) příště pojedu radši autobusem :-)
NC 2.0 '06 kabriolet
cafe-racer
 
Příspěvky: 841
Obrázky: 1
Registrován: 26 srp 2013, 12:29

Re: Reakce okolí

Příspěvekod mojžo » 09 pro 2016, 13:56

Haha a ešte si mohol sa začať pýtať obľúbenú otázku majiteľov US áut: "To ale koľko žere? alebo konštatovať vedecky podložený fakt "Žere ne?", alebo "Ta to musí žraaaať" či podobne :)
Uživatelský avatar
mojžo
 
Příspěvky: 919
Registrován: 12 úno 2013, 13:12
Bydliště: Košice, SK

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků