Reakce okolí

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Re: Reakce okolí

Příspěvekod TeeJay » 09 pro 2016, 13:59

cafe-racer píše:Ale tak jako mohl bych sem napsat reakce okolí když jsem se jel mazdou podívat na sraz amerik do Jizbic.... ale nemusím si to ponížení znova přivolávat :-) příště pojedu radši autobusem :-)

Jen se pochlub, Martine, jen pohledy, kecy k tomu, nebo i prostředníčky? :D
Uživatelský avatar
TeeJay
 
Příspěvky: 1679
Obrázky: 0
Registrován: 17 dub 2015, 23:44
Bydliště: Hradec Králové

Re: Reakce okolí

Příspěvekod mx-5nd2.0 » 09 pro 2016, 18:18

mojžo píše:Haha a ešte si mohol sa začať pýtať obľúbenú otázku majiteľov US áut: "To ale koľko žere? alebo konštatovať vedecky podložený fakt "Žere ne?", alebo "Ta to musí žraaaať" či podobne :)


Mám kamaráda s Corvettou a vím, jak miluji dotaz "kolik to žere?" :-D A je fakt, že se na to ptali všichni důchodci, jak navedení.
Uživatelský avatar
mx-5nd2.0
 
Příspěvky: 401
Obrázky: 0
Registrován: 17 črc 2016, 21:45
Bydliště: Ostrava

Re: Reakce okolí

Příspěvekod mx-5nd2.0 » 09 pro 2016, 18:23

TeeJay píše:
cafe-racer píše:Ale tak jako mohl bych sem napsat reakce okolí když jsem se jel mazdou podívat na sraz amerik do Jizbic.... ale nemusím si to ponížení znova přivolávat :-) příště pojedu radši autobusem :-)

Jen se pochlub, Martine, jen pohledy, kecy k tomu, nebo i prostředníčky? :D


Zatím jedno poklepání na čelo a jedno vrtění hlavou, prostředniček žádný. Ale co není, může být :D
A jeden v Renaultu Cango na to na parkovišti kápl se slovy, Vám je beztak v tom kabriu tepleji než v té mojí zmrzlé ledničce.
Uživatelský avatar
mx-5nd2.0
 
Příspěvky: 401
Obrázky: 0
Registrován: 17 črc 2016, 21:45
Bydliště: Ostrava

Re: Reakce okolí

Příspěvekod Veet » 11 pro 2016, 23:31

Vždycky mi kamarádi říkali, že na to auto musí holky letět. Já je přesvědčoval o tom, že na to holky neletí. No a teď mi mladá řekla, že jsem se jí začal líbit v ten okamžik, když ona do kopce tlačila kolo a já na ní mával z Mazdy. Sice nevím, jestli se mám smát, nebo brečet, ale mám to auto rád :D
Veet
 
Příspěvky: 371
Registrován: 12 zář 2014, 09:48

Re: Reakce okolí

Příspěvekod TeeJay » 11 pro 2016, 23:55

Moje kočkolapka byla pojmenována čistě z recese, když tatínek kamaráda prohlásil, že je to kund... kočkolap. Tak jsem mu říkal, že o tom nevím, ale mně osobně se to auto líbí, takže mi to je jedno :D

A když moje přítelkyně viděla moji Mazdu poprvé, její dojem byl takový (ještě mě skoro neznala), že jsem nejspíš rozmazlenej kluk, kterej má bohatý rodiče. :D Ale teď má Mazdu ráda, když mi s prací na ní i pomáhá :)
Uživatelský avatar
TeeJay
 
Příspěvky: 1679
Obrázky: 0
Registrován: 17 dub 2015, 23:44
Bydliště: Hradec Králové

Re: Reakce okolí

Příspěvekod cafe-racer » 12 pro 2016, 14:04

TeeJay píše:
cafe-racer píše:Ale tak jako mohl bych sem napsat reakce okolí když jsem se jel mazdou podívat na sraz amerik do Jizbic.... ale nemusím si to ponížení znova přivolávat :-) příště pojedu radši autobusem :-)

Jen se pochlub, Martine, jen pohledy, kecy k tomu, nebo i prostředníčky? :D

Nic tak negativního, trocha úsměvných komentářů stran velikosti (notabene když z toho pak vylezu já se svou výškou nemalou), ale to auto tam prostě nepatří, svoje fanoušky má jinde.
NC 2.0 '06 kabriolet
cafe-racer
 
Příspěvky: 841
Obrázky: 1
Registrován: 26 srp 2013, 12:29

Re: Reakce okolí

Příspěvekod mojžo » 13 pro 2016, 09:54

Otázka na spotrebu, prípadne poznámka o OMG WTF spotrebe napáliť aj inak veľmi pokojného človeka ako mňa. takmer 7 rokov som jazdil daily s Tatrou 613, tam to bolo snáď pri každom vystúpení/nastupovaní do vozu. Pri T603 padali od okoloidúcich cifry 20-30, i keď... tam neboli v mestskom cykle až tak ďaleko od pravdy :), no a teraz Cadillac Seville... kriste pane, naozaj sa ma človek čo vystúpil zo 740i spýtal na spotrebu? FAKT? :)

Ale pikoška - ešte mám Jeep Grand Cherokee, na naftu. tam sa ľudia pýtajú či to je benzín či diesel, po odpovedi že diesel sa nikto nespýta na spotrebu.
Je na naftu, žere 5, jasné... :)
Uživatelský avatar
mojžo
 
Příspěvky: 919
Registrován: 12 úno 2013, 13:12
Bydliště: Košice, SK

Re: Reakce okolí

Příspěvekod evlo » 13 pro 2016, 15:30

Tak 740i jsem mel a ve meste klidne 38 a to rozbite nebylo, ale nikdo se me asi na spotrebu neptal.
evlo
 
Příspěvky: 852
Registrován: 24 zář 2011, 21:12

Re: Reakce okolí

Příspěvekod tslany » 04 bře 2017, 23:08

Tyjo teď v ještě "zimě" docela xichty od lidí kolem silnice když jedu bez střechy :mrgreen: dokonce i paní na benzině se mě zeptala jestli mi není zima 8-) Lidi nechápu že tam není topení nebo proč?
NC 2006 1.8
Hyundai Grandeur 2009 3.3V6
tslany
 
Příspěvky: 215
Registrován: 21 črc 2016, 16:15

Re: Reakce okolí

Příspěvekod TeeJay » 05 bře 2017, 01:06

Když jsem si dělal asi měsíc zpátky 80km výlet v -7°C bez střechy, popravdě ani topení v rychlostech 90-130 nestíhalo, ruce mě trošku zábly :) Ale reakce jsou k nezaplacení. :lol:
Uživatelský avatar
TeeJay
 
Příspěvky: 1679
Obrázky: 0
Registrován: 17 dub 2015, 23:44
Bydliště: Hradec Králové

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot] a 25 návštevníků