Reakce okolí

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Re: Reakce okolí

Příspěvekod mojžo » 06 bře 2017, 21:01

Len pozor na to vozenie v mrazoch hore bez. Mne sa tak zapálila čeľusť, doktor ma aj videl a vravel mi "zápal čelusti. Najlepšie sa to lieči tak, že budete v týchto teplotách jazdiť so zavretou strechou... ...ano, videl som vás" : - )))
Uživatelský avatar
mojžo
 
Příspěvky: 919
Registrován: 12 úno 2013, 13:12
Bydliště: Košice, SK

Re: Reakce okolí

Příspěvekod Gomez » 07 bře 2017, 08:57

mojžo píše:Len pozor na to vozenie v mrazoch hore bez. Mne sa tak zapálila čeľusť, doktor ma aj videl a vravel mi "zápal čelusti. Najlepšie sa to lieči tak, že budete v týchto teplotách jazdiť so zavretou strechou... ...ano, videl som vás" : - )))


:D :D
Jedinečnost každé přítomnosti se neustále obětovává nějaké budoucnosti..
NB 12/1999 - 1.6 - ex
NC 12/2005 - 2.0
Uživatelský avatar
Gomez
 
Příspěvky: 318
Obrázky: 19
Registrován: 25 dub 2014, 17:37
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Reakce okolí

Příspěvekod Tomin » 03 kvě 2017, 12:57

Z pozice toho, kdo je zatím stále ono "okolí" jsem si všiml jedné věci. Jsem dnes potkal auto se střechou dole (asi Pugét 206 CC) a celkem intenzivně jsem čuměl, KDO ho řídí. Stejně tak, jako forenzním pohledem zkoumám každého řidiče nad jehož hlavou je nedostatek karoserie. Zvláštní, přitom jsem ten, kdo se straní zjišťování kdo co má nebo nemá. Mám s tím i potíže, když mi někdo známí řekne, že mě potkal, mával mi a já že ho neviděl. No bodejť. Ale u cábrií, je to přesně naopak. Je to tím, že je v kabině tolik světla, které na šovca pěkně posvítí? Nebo je to archytepální pud mít v merku každého kdo se odlišuje? Fakt divný!
NC 2.0 Expression
To není auto, to je ROADSTER, lásko!
Uživatelský avatar
Tomin
 
Příspěvky: 596
Registrován: 24 říj 2014, 22:25
Bydliště: moravsko-slovácké pomezí

Re: Reakce okolí

Příspěvekod TeeJay » 03 kvě 2017, 13:45

Dneska ráno frčím po Pardubicích skrz město, kde jsou dva pruhy v mém směru, dojedu Octávku 2 RS souběžnou jízdou a spolujezdec se staženým okýnkem na řidiče Octávky "Čum ty vole, co to je?" :D A pak mě zase předjeli, protože jsem měl před sebou trolejbus, a spolujezdec nadšeně zamával :)

Tomin píše:Z pozice toho, kdo je zatím stále ono "okolí" jsem si všiml jedné věci. Jsem dnes potkal auto se střechou dole (asi Pugét 206 CC) a celkem intenzivně jsem čuměl, KDO ho řídí. Stejně tak, jako forenzním pohledem zkoumám každého řidiče nad jehož hlavou je nedostatek karoserie. Zvláštní, přitom jsem ten, kdo se straní zjišťování kdo co má nebo nemá. Mám s tím i potíže, když mi někdo známí řekne, že mě potkal, mával mi a já že ho neviděl. No bodejť. Ale u cábrií, je to přesně naopak. Je to tím, že je v kabině tolik světla, které na šovca pěkně posvítí? Nebo je to archytepální pud mít v merku každého kdo se odlišuje? Fakt divný!

Myslím, že je to tím, že jak je v kabině tolik světla a zároveň jsou auta bez střechy více výstřední, tak se na takový auto spíš podíváš, protože podvědomně tvůj zrak upoutá víc něco, co je jiný - ať už nízký, hlučný, krásný... než na projíždějící Octávku, navíc spousta řidíčů topless aut zdraví zamáváním vystrčením ruky nahoru, nikoliv přes čelní sklo - toho si pak taky všimneš spíš.
Uživatelský avatar
TeeJay
 
Příspěvky: 1679
Obrázky: 0
Registrován: 17 dub 2015, 23:44
Bydliště: Hradec Králové

Re: Reakce okolí

Příspěvekod gramo » 03 kvě 2017, 14:30

Tak pokud by někdo zdravil vystrčením ruky skrz čelní sklo, pozornosti to jistě neujde :D

(chápu, že to bylo myšleno jinak, jen mě ten dvojsmysl pobavil)
Uživatelský avatar
gramo
 
Příspěvky: 781
Registrován: 07 dub 2016, 16:54

Re: Reakce okolí

Příspěvekod Safa » 03 kvě 2017, 15:31

TeeJay píše:spousta řidíčů topless aut zdraví zamáváním vystrčením ruky nahoru

A co teprve, když mu vzhůru vystřelí pravá ruka a dotyčný nosí patku a knírek... :lol:
Kochám se, tedy jsem...
Videa z výletů - zde: http://www.youtube.com/user/Safabox/videos
Safa bloguje - zde: http://www.autickar.cz/blog/safablog
Uživatelský avatar
Safa
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 08 čer 2015, 00:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Reakce okolí

Příspěvekod Tomin » 03 kvě 2017, 16:02

Ano, ať kabriolet nebo roadster můj zrak přitahují, páč krevní skupina a tak. Naopak SUV můj zrak odpuzují, páč vypuzení natrávené snídaně a tak. Ale jde mi o to, že se nedívám na toplessové auto, ale na TOHO člověka za volantem, o to de.
NC 2.0 Expression
To není auto, to je ROADSTER, lásko!
Uživatelský avatar
Tomin
 
Příspěvky: 596
Registrován: 24 říj 2014, 22:25
Bydliště: moravsko-slovácké pomezí

Re: Reakce okolí

Příspěvekod MacTeine » 03 kvě 2017, 16:06

popravdě, až když potkám jiné auto se střechou dole, dojde mi vždycky, jak moc dovnitř je vidět :)
NCfl 2011 2.0 Karai
Ex: NBfl 2001 1.8
Uživatelský avatar
MacTeine
 
Příspěvky: 431
Registrován: 30 bře 2014, 19:37
Bydliště: Praha

Re: Reakce okolí

Příspěvekod evlo » 03 kvě 2017, 16:34

Proc te odpuzuji SUV, nemas na ne, tak zavidis?
evlo
 
Příspěvky: 852
Registrován: 24 zář 2011, 21:12

Re: Reakce okolí

Příspěvekod dopr » 03 kvě 2017, 17:19

evlo píše:Proc te odpuzuji SUV, nemas na ne, tak zavidis?

Co to je zase za uvahy evlo? Ty mas nejaky pocit menecennosti nebo jiny mindrak, ze musis mit kolikrat tak "prijemne" komenty?

Odesláno z mého SM-G925F pomocí Tapatalk
.:. MX-5 NC Expression, 2.0, 118kW/160 HP, L.S.D, 6 gears .:.
:.EX: MX-5 NB, 1.8, 103kW/140 HP, L.S.D, 6 gears, Nardi Torino, Bilstein B8 + Tein S-tech springs:.
Obrázek
Uživatelský avatar
dopr
 
Příspěvky: 3488
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 11:36
Bydliště: Moravský kras

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků