Reakce okolí

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Re: Reakce okolí

Příspěvekod Fernie » 20 črc 2017, 15:47

Včera si tak jedu domů s bílým NA a nějakej malej klučina na mě zakřičel "Pane, máte pěknou káru!" Potěší... :) Akorát mě zamrzelo, že to bílé není moje. :D
Rudá Potvora - NA6, BP, ILmotorsports header, 6q, LSD, MeisterR ZetaCRD.
NA OEM+ DRL - viewtopic.php?f=6&t=5043
http://www.autickar.cz
Fernie
 
Příspěvky: 1027
Registrován: 11 dub 2012, 17:39
Bydliště: Br-no, Br-nein

Re: Reakce okolí

Příspěvekod Tomin » 20 črc 2017, 15:56

Ano, vím (bodejť!). Jsou hezká, a když stojí vedle mazdy s nehezkými koly, tak jsou dokonce moc hezká ;)
NC 2.0 Expression
To není auto, to je ROADSTER, lásko!
Uživatelský avatar
Tomin
 
Příspěvky: 596
Registrován: 24 říj 2014, 22:25
Bydliště: moravsko-slovácké pomezí

Re: Reakce okolí

Příspěvekod fidak » 20 črc 2017, 17:22

Cores píše:Ma tam 18ky a jsou lesteny. Stojime naproti potrefeny husy, u vjezdu nekam?

Miatu si vem sebou.... :D


tak kamarada pozdravuj, asi dvakrat jsme se uz kolem pankrace potkali, jednou vecer jsme za sebou jeli pres k jezerce a mavali a podruhe u bauhausu :D
ma ji fakt peknou!
ty ale tohle si rika o sraz!
NC 1.8 2006
fidak
 
Příspěvky: 31
Registrován: 19 čer 2016, 11:21
Bydliště: Praha

Re: Reakce okolí

Příspěvekod fidak » 20 črc 2017, 17:24

no pres zimu zustane v cechach, na leto si ji tam asi vezmu, ono projet britanii bez strechy taky nemusi byt uplne spatny :D
a draha polovicka je rada za svou tricipou hvezdu na cumaku v automatu, to by asi neprezila :D:D

Tomin píše:Fidak: Nevíš co s Heidy? Tak ji mezitím propůjč jí. Přítelkyni teda... :D

Cores: To tmavomodré PRHT má moc hezká kola!

Evlo: Reakce okolí jak má být. :D
NC 1.8 2006
fidak
 
Příspěvky: 31
Registrován: 19 čer 2016, 11:21
Bydliště: Praha

Re: Reakce okolí

Příspěvekod Cores » 20 črc 2017, 17:53

Lak ma fakt jako novej. Rozlestovani aut ma jako bokovku,po dovce k nemu pujde ta moje,uz ma chudera par skrabancu.

Srazek klidne nekdy dame.
CNC 2.0 PRHT Stormy blue
Cores
 
Příspěvky: 233
Registrován: 22 bře 2017, 21:15

Re: Reakce okolí

Příspěvekod evlo » 20 črc 2017, 19:59

Ano, serou me tam parkujici auta, protoze je musim objizdet, i na vyjezdu, je tam tuna mista kde jde zaparkovat a neprekazet, i vetsina --- to tam zvlada.
evlo
 
Příspěvky: 852
Registrován: 24 zář 2011, 21:12

Re: Reakce okolí

Příspěvekod Renee » 25 črc 2017, 17:07

Jezdím tím mojím supersportem už lehce přes rok, a za celou dobu jsem nepotkal žádného "závodníka" co by se se mnou chtěl nahánět... Až dnes, když mě na semaforu vehementně vyzýval ke sprintu borec ve... Fábii junior. WTF?
1993 NA 1.6 85kW. 6q, 4.1 torsen, MeisterR. How did that happen?
Renee
 
Příspěvky: 961
Registrován: 18 čer 2016, 09:29
Bydliště: Praha

Re: Reakce okolí

Příspěvekod mx-5nd2.0 » 25 črc 2017, 23:09

trochu sebekritiky :lol: Pořád nadávám na paka, co se chtěji s MX5 honit v zatáčkách...
Tak v těch deštích co byly jsem byl za pako já. Nikdy nezkoušejte sprint z křižovatky proti 4-kolce v hustém dešti se vzorkem vzadu okolo 1mm :lol: :lol: Vyhrál jsems náskokem, ale 90% času jsem jel bokem. Muselo to vypadat efektně, ale jsem rád, že jsem neobrousil svodidla :roll:
Uživatelský avatar
mx-5nd2.0
 
Příspěvky: 401
Obrázky: 0
Registrován: 17 črc 2016, 21:45
Bydliště: Ostrava

Re: Reakce okolí

Příspěvekod Smolda » 26 črc 2017, 07:04

Renee píše:Jezdím tím mojím supersportem už lehce přes rok, a za celou dobu jsem nepotkal žádného "závodníka" co by se se mnou chtěl nahánět... Až dnes, když mě na semaforu vehementně vyzýval ke sprintu borec ve... Fábii junior. WTF?


Tak to se divim, já závodníky potkávám furt. Za poslední týden hned 2 a to jsem toho moc nenajezdil. Jeden fotřík cca 55 - 60 let ve scénicu se na mě ve městě pořád šíleně lepil (pozn. jel jsem tachometrových cca 58, takže lehce nad předpisovou rychlostí). Když odbočoval doprava, samozřejmě nás předjel a kroutil u toho hlavou....s manželkou jsme museli smát. Potom další závodník (mladík co vypadal, že si zrovna veze z úřadu čerstvý řidičák) v Citygo si vzpomněl, že to jeho šitygou je vlastně sporťák a taky se na mě ve městě hrozně lepil. Přijeli jsme ke kruháku, který jsem trošku víc z ostra projel, ale opravdu jen lehce, ani gumy nepískly. Samozřejmě se pokoušel držet a jen jsem ve zpětným zrcátku viděl, jak se sune ven z kruháku. Pravděpodobně to nakonec ubrzdil a nevletěl na obrubník, ale myslim, že měl docela nahnědlý trenky. Asi jezdim po špatných silnicích, ale dost často potkávám takovýhle idioty. Naopak občas potěší, když mě někdo pouští a u toho mává nebo mě "lajkuje" :-D
Uživatelský avatar
Smolda
 
Příspěvky: 244
Obrázky: 0
Registrován: 26 led 2016, 21:13
Bydliště: Praha

Re: Reakce okolí

Příspěvekod cafe-racer » 26 črc 2017, 11:25

Taky mám smůlu na debily co mi nutně musí zkazit bezmála každý výlet. Naposledy jsem - coby spolujezdec - dopil vodu z petky a na hulváta jsem tomu "lepiči" pohrozil, že ji po něm hodím... zabralo to.
Kdybych dostal halíř za každýho matláka, co zrychlí jen ho někde dojedu, následně mi nějakou dobu komplikuje život tím že jede nepředvídatelně rychle / pomalu jen proto, aby poté co ho předjedu zase zpomalil na svých původních 70 km/h, tak už jsem dávno milionář.
Myslím, že to ale nesouvisí s Mazdoum, protože se mi to stává i v autě na denní použití. Na toto je prostě motorka zlatá, tam je řádový rozdíl v dynamice a tak je klid.
NC 2.0 '06 kabriolet
cafe-racer
 
Příspěvky: 841
Obrázky: 1
Registrován: 26 srp 2013, 12:29

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 119 návštevníků