Reakce okolí

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Re: Reakce okolí

Příspěvekod Pet » 16 srp 2016, 07:53

V neděli jsem zaparkoval před cukrárnou svoje NC, seděli jsme venku a z vedlejšího stolu bylo slyšet jak paní říká, hmm to je hezké Porsche, další pán přiskočil a říká, to není Porsche to je Mazda, hezký kabriolet hmmmm taky by se mi líbil :D Pak paní na benzínce hmmm, máte hezké autíčko. Týden předtím na wapce ke mě přišel pán a dal se se mnou do řeči a prý má Z3 :) Kdykoliv vyjedu tak to dost přitahuje pozornost :lol:
MX5 NC 2.0 -3,5cm
323F BA r.v.94 - leštěnka
323F BA r.v.98 - zimák a pracant
Pet
 
Příspěvky: 170
Registrován: 11 čer 2012, 08:24
Bydliště: Příbram

Re: Reakce okolí

Příspěvekod tomas93 » 16 srp 2016, 10:13

Mám NBfl a nejvíc to přitahuje malé děti :D už mám za sebou několik palců nahoru a zvolání že je to hezké a dokonce jeden klouček okolo toho běhal celý nadšený a že je to ,,polšééé,, :D takže na lov dětí ideální :D :D jednou se se mnou dal do řeči pán na wapce, i si chtěl sednout dovnitř, tak říkal že už by z toho ve svém věku nebyl schopný výlézat pořád :D auta na silnici mě občas pustí, uhnou ke straně nebo takové milé činy. To se mi s BMW nestávalo, to jsem jen čekal kdy po mě kdo hodí cihlu s tím jaké házeli pohledy a to jsme jezdil slušněji než s Mazdou :D
Uživatelský avatar
tomas93
 
Příspěvky: 170
Registrován: 22 bře 2016, 19:22

Re: Reakce okolí

Příspěvekod evlo » 16 srp 2016, 19:25

NA je proste neskutecne pozitivni auto a SPG zaznelo i z ust tvurcu a ty usmevy proste plati nejen pro ridice, ale i okoli :D
evlo
 
Příspěvky: 852
Registrován: 24 zář 2011, 21:12

Re: Reakce okolí

Příspěvekod Muzzy » 17 srp 2016, 21:14

Chtel jsem napsat prispevek typu: deti si ani nestacej vsimnout, maminky na me hrozej pestma, ostatni si niceho nevsimaji a tuneri mi vyhrozuji fyzickym nasilim. Ale po dnesni 10ti minutove ceste domu z prace jsem si uvedomil, ze tomu tak neni. Pred obchodem k autu pribehlo dite se slinou v koutku, osazenstvo kavarni zahradky se me pri prujezdu snazilo zhypnotizovat a skoro u baraku jsem dostal palec nahoru od kolemjdouciho :) Proste si staci jenom vsimat, asi jsem holt trochu otupel a to je skoda, protoze i tohle je na tom auticku skvely 8-)

BTW nejvic mavacka co jsem zatim zazil byla od posadky 911 997 cabrio :shock:
Obrázek servis & úpravy
Uživatelský avatar
Muzzy
 
Příspěvky: 322
Obrázky: 0
Registrován: 17 bře 2016, 00:05
Bydliště: Praha

Re: Reakce okolí

Příspěvekod m.z. » 18 srp 2016, 17:30

Já jezdím hodně po zemědělských družstvech a když to postavím před dílnu, tak Mazda není skoro vidět, jak ji obsypou pracovníci :lol:
Tolik zájmu nevzbudí ani Ferrari.
NC 2,0 Eibach
m.z.
 
Příspěvky: 22
Registrován: 21 črc 2016, 11:50
Bydliště: FM

Re: Reakce okolí

Příspěvekod cognac » 17 zář 2016, 17:47

To se teda divím, co tu čtu :)
Tady v Praze jsem si teda nevšim, že by mazdičce někdo věnoval víc pozornosti než jakémukoliv jinému autu. Včetně dětí :)
A přiznám se, že když stojí na zastávce MHD pěkná holka, i se kouknu do zrcátka, jestli se neohlídne, ale ještě se to nestalo...
Jen hned první den se chtěl seznámit nějakej bukvoj. Prej jestli to dobře topí :D
Ale což, nemám to na machrování, ale na blbnutí :twisted:
cognac
 
Příspěvky: 24
Registrován: 05 zář 2015, 21:32

Re: Reakce okolí

Příspěvekod evlo » 18 zář 2016, 01:34

To je fakt divne.
Ale moc se taky holky na zastavkach neotaci co pozoruji, jako, ne ze by zadna, ale min nez bych chtel :D
evlo
 
Příspěvky: 852
Registrován: 24 zář 2011, 21:12

Re: Reakce okolí

Příspěvekod Safa » 18 zář 2016, 02:45

evlo píše:To je fakt divne. Ale moc se taky holky na zastavkach neotaci co pozoruji, jako, ne ze by zadna, ale min nez bych chtel :D

No jo, to taky musíš občas z hlavy sundat ten slamák, aby děvčata na zastávkách viděla tvůj oduševnělý obličej a mohla tu kombinaci Miata/fešný muž ohodnotit tak nějak komplexně... :mrgreen:
Kochám se, tedy jsem...
Videa z výletů - zde: http://www.youtube.com/user/Safabox/videos
Safa bloguje - zde: http://www.autickar.cz/blog/safablog
Uživatelský avatar
Safa
 
Příspěvky: 1312
Registrován: 08 čer 2015, 00:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Reakce okolí

Příspěvekod hondula » 29 zář 2016, 11:03

Když děti procházely po ulici a tam stálo moje zaparkovany červený NB, tak se dohadovali jestli je to viper, Ferrari nebo porsche. Já stál opodál a smál se. Spousta lidí si o tom chce povídat a další se to hrozně líbí. Ale moje vlastní matka si ze mě dělá srandu, že je to auto pro žensky a buzny. Mě i mému otci se celkově tvar mx5 od NA po NC líbí.
1998 NB 1.8 103kW,po GO(písty, kruhy, vybrus kliky a válců) (NA PRODEJ)
2002 NB 1.6 81kW (PRODÁNA)
hondula
 
Příspěvky: 26
Registrován: 25 črc 2016, 01:04
Bydliště: Ústecký kraj

Re: Reakce okolí

Příspěvekod Leo29 » 06 říj 2016, 09:11

no na mňa minule kričala partia mladých že mam riadne buzerantské auto :?
Mazda MX5NC, 2,0,118kW, 2006, LSD, KONI+Progress, Výstuže podvozku IL Motorsport
Leo29
 
Příspěvky: 163
Registrován: 26 dub 2015, 08:43
Bydliště: Bratislava

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků

cron