Reakce okolí

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Re: Reakce okolí

Příspěvekod metaljohn » 18 črc 2017, 11:32

To jsem zažil na benzince v Hradci Králové včera. Stál tam táta s 2 capartama s když jsem přijížděl, tak jsem slyšel "Tatíí, co je to za auto?" Tak jsem pak hodil řeč a nabídnul klukům, ať si klidně sednou. Hrozně fajn :)
Uživatelský avatar
metaljohn
 
Příspěvky: 70
Registrován: 25 dub 2017, 21:57
Bydliště: Ml.Boleslav/Svitavy

Re: Reakce okolí

Příspěvekod Tomin » 18 črc 2017, 21:38

mojžo píše:Ja z opačného konca - niesom som jedného čerstvého absolventa vodičského preukazu (1.6 na LPG, dvaja dnuka, plná nádrž... no poznáte to :) ) a on že fuuuuu ako to ťahá. vravím mu že "o tomto aute sa hovorí kde čo, ale že "ťahá" FAKT NIE" :))) no a som sa ho opýtal že nech tipne koľko to má tak koní...?
A teraz checkuj ten tip: "Čo ja viem... tristo?"

Něco podobné jsem tu už někde četl. Takže to nebude až tak neobvyklé. :)

Nedávno jsem svezl po našem městečku naši pubertální neteř. Předvedl jsem jí dva docela povedené odpichy z místa a jedno plnotučné samosvorné odbočení z ulice do ulice. A docela jí to vzalo! Nejdřív že "to je boží" a pak už jen nějaké kňourání. I zpětně jsem se dověděl, že byla fakt odvařená. A to prosím jen při 50km/h, zapnuté stabilizaci a s maximálním ohledem na chodce, provoz a tak. MX-5!!! 8-)
NC 2.0 Expression
To není auto, to je ROADSTER, lásko!
Uživatelský avatar
Tomin
 
Příspěvky: 596
Registrován: 24 říj 2014, 22:25
Bydliště: moravsko-slovácké pomezí

Re: Reakce okolí

Příspěvekod Renee » 18 črc 2017, 21:43

Já zas po dlouhé době vezl v kufru kola, z Prahy do Brna a pak do Olomouce... Nedovedu si teď představit, čím bych musel jet abych na D1 táhnul víc pozornosti. :)
1993 NA 1.6 85kW. 6q, 4.1 torsen, MeisterR. How did that happen?
Renee
 
Příspěvky: 961
Registrován: 18 čer 2016, 09:29
Bydliště: Praha

Re: Reakce okolí

Příspěvekod fidak » 20 črc 2017, 09:56

Cores píše:To byla slusna roura :roll:

Obcas zajedu pro mladou kdyz skonci v praci na chodov do arkad a stojim na sirokym vjezdu nebo na chodniku. Shodou okolnosti tam jezdi i ted uz znamej, v cerny NC taky pro mladou. Jeli okolo benga stahli si okynko,skoro zastavily, ukazali palec hore a ficeli dal.

Nedavno prochazeli starsi manzele a ze maj doma nd. Prej si to nekdo objednal a pak nechtel. Pujcily jim ji na vikend,dali poradnou slevu a ted jsou z ni hotovy. Chlapikovi se ale libi vic nc,ale pred pani to nerekl :D

Vsiml jsem si ze reagujou i japonsky turisti. Jeden se mohl pretrhnout,aby me stihl vyfotit :D


Nema na te cerne nc takovy chromovany kola? ja na pankraci bydlim a se svou nc jsem v arkadach skoro denne.
NC 1.8 2006
fidak
 
Příspěvky: 31
Registrován: 19 čer 2016, 11:21
Bydliště: Praha

Re: Reakce okolí

Příspěvekod fidak » 20 črc 2017, 09:57

Tomin píše:Šmárjá pano, a cos na to té pizdě řekl? Úplně ji vidím, jak tu sračku říkala s takovým tím vlídným úsměvem a jakože přátelským tónem. Člověk to nečeká, jde si užít příjemnou chvilku u kafe a bác! Taky jsem už v životě pár takových zákeřností schytal a dost mě žere, že jsem nenašel v ten okamžik dost razance se ubránit. Co pak potom, na podobné reklamace se už nebere zřetel. Chápu, je přirozené se vyhýbat nepříjemnostem, ale sakra tohle by se trpět nemělo! Pak se to nosí v sobě, říká se tomu tuším frustrace. No, aspoň v tom nejsem sám. Slabá to ale útěcha... :(


no ja jsem tam byl zrovna s kamaradem delat testy cvicny na praci do zahranici, takze jsem mel myslenky jinde. tak jsem ji sdelil velmi suse ze vazne praci a ze tady zrovna neco takovyho resime tak ze by si mohla s tema kecama dat odchod no. no a co cert nechtel, praci v zahranici jsem dostal, tak ted nevim co s mijatkou :D
NC 1.8 2006
fidak
 
Příspěvky: 31
Registrován: 19 čer 2016, 11:21
Bydliště: Praha

Re: Reakce okolí

Příspěvekod Cores » 20 črc 2017, 10:25

Ma tam 18ky a jsou lesteny. Stojime naproti potrefeny husy, u vjezdu nekam?

Miatu si vem sebou.... :D
Přílohy
2017-07-20 10.30.46.jpg
CNC 2.0 PRHT Stormy blue
Cores
 
Příspěvky: 233
Registrován: 22 bře 2017, 21:15

Re: Reakce okolí

Příspěvekod evlo » 20 črc 2017, 11:46

Fakt miluju tyhle lidi co me zablokuji vjezd na parkoviste.
evlo
 
Příspěvky: 852
Registrován: 24 zář 2011, 21:12

Re: Reakce okolí

Příspěvekod Cores » 20 črc 2017, 14:01

Ty ses zase chytrej z jedny fotky....:roll:

Vjezd je tam velkej jako krava ze by projel i nakladak a stojim tam cca 5 min nez prijde mlada tak se neboj ze bych tam nekoho blokoval.Mel jsi problem se tam protlacit,nebo jen tak prudis?
CNC 2.0 PRHT Stormy blue
Cores
 
Příspěvky: 233
Registrován: 22 bře 2017, 21:15

Re: Reakce okolí

Příspěvekod Tomin » 20 črc 2017, 15:18

Fidak: Nevíš co s Heidy? Tak ji mezitím propůjč jí. Přítelkyni teda... :D

Cores: To tmavomodré PRHT má moc hezká kola!

Evlo: Reakce okolí jak má být. :D
NC 2.0 Expression
To není auto, to je ROADSTER, lásko!
Uživatelský avatar
Tomin
 
Příspěvky: 596
Registrován: 24 říj 2014, 22:25
Bydliště: moravsko-slovácké pomezí

Re: Reakce okolí

Příspěvekod dopr » 20 črc 2017, 15:43

Tomin píše:Cores: To tmavomodré PRHT má moc hezká kola!

To jsou normal OEM 17" kola. Povedla se, o tom zadna.
Naposledy upravil dopr dne 20 črc 2017, 15:50, celkově upraveno 1
.:. MX-5 NC Expression, 2.0, 118kW/160 HP, L.S.D, 6 gears .:.
:.EX: MX-5 NB, 1.8, 103kW/140 HP, L.S.D, 6 gears, Nardi Torino, Bilstein B8 + Tein S-tech springs:.
Obrázek
Uživatelský avatar
dopr
 
Příspěvky: 3488
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 11:36
Bydliště: Moravský kras

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 71 návštevníků