Reakce okolí

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Re: Reakce okolí

Příspěvekod michald » 10 srp 2018, 02:10

gramo píše:Mě nedávno nechtěla pustit závora u Billy v DBK na Budějovické, prostě mi na vjezdu nevydala lístek :) Musel jsem volat na ostrahu, poslali tam paní, ta si s tím taky nevěděla rady, za mnou už fronta aut až kdovíkam, tak mě pustili bez lístku. Dalším autům už to lístky vydávalo normálně, asi je MX5 pod rozlišovací schopností senzoru u závory :D Pak jsem ještě musel volat na ostrahu i na výjezdu :)


To zní jako dobrá sranda. Snad to bylo bez reakce okolí :P
michald
 
Příspěvky: 5
Registrován: 23 kvě 2018, 06:01

Re: Reakce okolí

Příspěvekod Gomez » 13 srp 2018, 12:56

V sobotu se nám podařila hromadná vyjížďka 11 mxek. Při průjezdu městem jsme projížděli kolem otce a jeho synka (prcek, tak 6 let bych tipl) a kluk povídá: "Tak tohle bude moje první auto, tati, které si koupím!".
Nečekal bych tak vytříbený vkus u tak mladého jinocha..
Jedinečnost každé přítomnosti se neustále obětovává nějaké budoucnosti..
NB 12/1999 - 1.6 - ex
NC 12/2005 - 2.0
Uživatelský avatar
Gomez
 
Příspěvky: 318
Obrázky: 19
Registrován: 25 dub 2014, 17:37
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Reakce okolí

Příspěvekod Pochtli » 14 srp 2018, 21:57

Si tak s mou drahou polovičkou sedíme na autě u penny ve Vrbně a připotácí se k nám hodně připitý týpek se slovy: "Hoši, tu hjundaj máte fakt pěknou.." :lol: :lol:
NB 1.8 -> NB 1.6 -> NBFL 1.8 -> NB 1.6 Miracle (2000)
Toyota Avensis kombi 2.0 VVTi (2005)
Suzuki Swift 1.3 (1999)
Uživatelský avatar
Pochtli
 
Příspěvky: 2005
Obrázky: 3
Registrován: 22 čer 2010, 20:08
Bydliště: Brno

Re: Reakce okolí

Příspěvekod dopr » 15 srp 2018, 13:18

Pochtli píše:Si tak s mou drahou polovičkou sedíme na autě u penny ve Vrbně a připotácí se k nám hodně připitý týpek se slovy: "Hoši, tu hjundaj máte fakt pěknou.." :lol: :lol:

Ajajaj :lol:
.:. MX-5 NC Expression, 2.0, 118kW/160 HP, L.S.D, 6 gears .:.
:.EX: MX-5 NB, 1.8, 103kW/140 HP, L.S.D, 6 gears, Nardi Torino, Bilstein B8 + Tein S-tech springs:.
Obrázek
Uživatelský avatar
dopr
 
Příspěvky: 3487
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 11:36
Bydliště: Moravský kras

Re: Reakce okolí

Příspěvekod Myso109 » 15 srp 2018, 14:59

Do mna to pred par dnami takmer napalil autobus na krizovatke. Keby som neskocil na brzdy a prudko neuhol takmer az na chodnik, tak je vo mne. Vyplaseny sofer sa ospravedlnoval sa ze ma "vazne, ale uplne vazne nevidel". Akoze Mazdica je mala, ale neviem neviem kam pozeral. Asi si dam na auto dlhu prutovu antenu a na nu nejaku reflexnu vlajocku ako maju auticka na ovladanie aby ma bolo vidiet :lol: :lol: :lol:
1992 NA 1.6 85kW Brilliant Black
Uživatelský avatar
Myso109
 
Příspěvky: 131
Registrován: 07 zář 2017, 16:42
Bydliště: Trnava

Re: Reakce okolí

Příspěvekod mx-5nd2.0 » 16 srp 2018, 11:33

Myso109 píše:Do mna to pred par dnami takmer napalil autobus na krizovatke. Keby som neskocil na brzdy a prudko neuhol takmer az na chodnik, tak je vo mne. Vyplaseny sofer sa ospravedlnoval sa ze ma "vazne, ale uplne vazne nevidel". Akoze Mazdica je mala, ale neviem neviem kam pozeral. Asi si dam na auto dlhu prutovu antenu a na nu nejaku reflexnu vlajocku ako maju auticka na ovladanie aby ma bolo vidiet :lol: :lol: :lol:


To nepodceňujte, do mě první rok ťukli 2x a x krát to bylo tak tak. Řidiči často nějak tak malé a svižné auto nezaregistruji.

Od té doby objíždím všechny s rezervou a když tak zatroubím, ať mám jistotu, že o mě ví!
Uživatelský avatar
mx-5nd2.0
 
Příspěvky: 401
Obrázky: 0
Registrován: 17 črc 2016, 21:45
Bydliště: Ostrava

Re: Reakce okolí

Příspěvekod harweyko » 16 srp 2018, 14:21

Mal som skor opacny problem, vedeli o mne ale ja som nevidel na ich smerovku, kedze bola az nad strechou a ta bola zrovna zatiahnuta :D holt, niektore dodavky to maju privysoko..
harweyko
 
Příspěvky: 12
Registrován: 10 lis 2016, 20:15

Re: Reakce okolí

Příspěvekod gramo » 20 srp 2018, 09:39

Gomez píše:Při průjezdu městem jsme projížděli kolem otce a jeho synka (prcek, tak 6 let bych tipl) a kluk povídá: "Tak tohle bude moje první auto, tati, které si koupím!"

Včera se mi stalo něco podobného, jedu v Čenkově pile přes most přes Vydru, stáli tam táta se synem a kluk volá: "Jééé, takové auto chci".
Uživatelský avatar
gramo
 
Příspěvky: 781
Registrován: 07 dub 2016, 16:54

Re: Reakce okolí

Příspěvekod Cores » 20 srp 2018, 13:00

U ípáku na krizovatce vedle me zastavili dva mladici. Spolujezdec se otocil na ridice a povida mu: Davam ti rok,abys me mohl vozit takovouhle karou...
CNC 2.0 PRHT Stormy blue
Cores
 
Příspěvky: 233
Registrován: 22 bře 2017, 21:15

Re: Reakce okolí

Příspěvekod Tomin » 20 srp 2018, 17:11

Pochtli: To nebyl úplně velký znalec, když ani neocenil, že tvému NBéčku sluší sedačky z NCéčka. Kulturní barbar fakt :)

Cores: Buď rád, že si ten onen rovnou nepřesednul, mohls mít - ehm - kamoša :D

A na to přehlížení malé placaté MX-5 fakt bacha. Loni sem měl na D1 takovou šarádu. Bylo to u Brna na mostě přes D2. Jel jsem cca 100-110 v levým. Bohužel jsem se právě díval doleva na kdovíco a když sem vrátil pohled na silnic, tak z periferna sem zmerčil něco obrovského řítící se mi na pravobok. Doteď netuším, který fyzikální paragraf jsme porušili, že nedošlo k nárazu. Když jsem se v sedačce skoro postavil a otočil, abych tomu Lojzovi v Honda City zle vyčinil, tak jsem ho viděl jet bokem v hrozném smyku někam ven z dálnice. Zmizel mi z dohledu za kamion, který chtěl původně objet. Je tam ale široký odstavný pruh plus dva pruhy připojovacího, tak snad to nedal až do svodidel, když navíc měl vedle sebe ženskou. Jako zážitek nic moc teda :(
NC 2.0 Expression
To není auto, to je ROADSTER, lásko!
Uživatelský avatar
Tomin
 
Příspěvky: 596
Registrován: 24 říj 2014, 22:25
Bydliště: moravsko-slovácké pomezí

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam a 132 návštevníků