GT5-MX5

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Re: GT5-MX5

Příspěvekod Koby » 28 lis 2010, 12:48

Ty jo už jsem četl i nějakou recenzi a jsem docela načatej, jestli to má smysl kupovat..
Free willy2.0
Koby
 
Příspěvky: 842
Registrován: 22 led 2010, 16:47

Re: GT5-MX5

Příspěvekod Winie » 28 lis 2010, 17:41

tak sem vcera mel zajimavej rozhovor. a vite proc maj ty auta ten uni interier a nemaj ty vychytavky co ta premium rada? je to zcela jednoduchy. automobilky si to nezaplatili. a prave diky tomu se to vydani ty hry takhle protahovalo. hodne lidi je z toho rozladenejch protoze cekali naprostou bombu a ja se ani nedivim protoze se to porad odkladalo. nicmene co je u GT5 prej nejlepsi, tak je ta realita. GT celkove si zaklada na tom, ze je to nerealistictejsi simulator aut co se da hrat. nakej tuning me tam rozhodne trapit nebude.
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice

Re: GT5-MX5

Příspěvekod riderhenry » 28 lis 2010, 17:51

Winie: GT se odlozilo JEDNOU, a to ani ne o mesic. Nikdo nikdy nepotvrdil termin vydani, vsechno to byly porad jen spekulace. K tomu tuningu - no ono jde i tady o tu realnost a simulaci. V GT4 jsi mel, pokud si dobre pomatuju, proste vycet dilu, ktere se v ramci tuningu meni a realita (casy na okruhu) potom mely odpovidat casum podobne upraveneho auta v realite. No a kdyz z toho vypadnou brzdy, tak je to trochu podivne. Zase se mi libi, ze jde delat generalka motoru a karoserie, coz si z GT4 nepomatuju, ze by slo.

Koby: Jakou recenzi? Sem s ni! :) Ja zatim teda neslysel o horsim hodnoceni nez 8/10 a to s tim, ze hodnotitel musi zahrnovat i takove veci, ktere nas asi az tak zajimat nemusi. Uvedl bych prikladem treba grafiku nebo horsi zvuk. Myslim, ze kdyby se to hodnotilo jen jako simulace, tak to dostane vzdycky 10 (100%).
1999 10th AE
Good boys go to heaven, bad boys go everywhere.
Uživatelský avatar
riderhenry
 
Příspěvky: 2034
Registrován: 16 úno 2010, 01:34
Bydliště: Brno

Re: GT5-MX5

Příspěvekod George » 28 lis 2010, 18:08

Winie píše:tak sem vcera mel zajimavej rozhovor. a vite proc maj ty auta ten uni interier a nemaj ty vychytavky co ta premium rada? je to zcela jednoduchy. automobilky si to nezaplatili. a prave diky tomu se to vydani ty hry takhle protahovalo. hodne lidi je z toho rozladenejch protoze cekali naprostou bombu a ja se ani nedivim protoze se to porad odkladalo. nicmene co je u GT5 prej nejlepsi, tak je ta realita. GT celkove si zaklada na tom, ze je to nerealistictejsi simulator aut co se da hrat. nakej tuning me tam rozhodne trapit nebude.


myslíš, že by mazda zaplatila NA a NC a NB by vynechali?
Proud to be a "hater" that defends Authenticity
Uživatelský avatar
George
rádce
 
Příspěvky: 3793
Obrázky: 4
Registrován: 14 led 2010, 11:35
Bydliště: Karlštejn

Re: GT5-MX5

Příspěvekod Winie » 28 lis 2010, 22:01

George píše:myslíš, že by mazda zaplatila NA a NC a NB by vynechali?

rikam jen co my bylo receno ;) mam to z duveryhodnyho zdroje ;)
4 rider: to mas pravdu ze to oficialne nikdy nepotvrdili, ale neoficialne nekolikrat :lol:
ja se nejcastejc setkavam s tim, ze to nestoji za tech 1600 co to stoji. ze to je jen pro fandu aut. az klesne cena, tak si to koupi i ty lidi co si to ted nekoupi. nicmene uz jen diky tomu ze se o tom dva roky mluvilo ze to vyjde a nevyjde, tak na to lidi byli nateseny a cekali od toho proste vic nez se cekat dalo no. navic prologue byl dost dobrej takze se lidi tesili jeste vic. zatim sem hral jen par zavodu a me se to zda super :)
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice

Re: GT5-MX5

Příspěvekod riderhenry » 29 lis 2010, 00:50

kdyz budes sikovnej, sezenes to i za 1800 :D Ja to koupil za 1600, protoze se mi nechtelo uz resit postu a navic za nizsi cenu (kdyz zapocitam postu) to nikde nemeli skladem. Ale da se koupit za nejakych 1350, jestli se nic nezmenilo. Navic i Collector´s Edition i s modelem GT-R, knizkou, klicenkou a nejakejma kartickama se da sehnat pod 1500, akorat ze bude az v lednu. Takze cenu bych rozhodne jako minus nevidel... ;)

Mne se na GT5 (ostatne ale i 4 nebo 3) libi hlavne to, ze i kdyz nabizi vybornou simulaci, porad je to hra, kde hrac nekam postupuje a je proste hratelna, i kdyz treba nehrajes s kamaradem nebo online, coz je asi vzdycky nejlepsi. Kdyz si vzpomenu na ty duely RX-8 vs. S2000, Impreza vs. Evo apod. na severni smycce, tak mam az nostalgickou naladu, jelikoz semnou nema ted kdo hrat :D Ja bych GT5 dal asi tak 85% s tim, ze kdyby vyslo v dobe, kdy jsem hram venoval vic casu, dostalo by mozna i 100% a kdyby pred GT5 nebylo GT4, alespon 90%. :mrgreen: Ten posun neni az tak velky, jak jsem cekal. Ne po strance fyziky (nedovolim si soudit - nemam volant...), ale co do grafiky, zavodu, tuningu... Cekal jsem spis revoluci nez evoluci, ani tech aut se mi nezda zas tolik, o kolik vic jich melo byt (snad 8x, uz nevim). Nerikam, ze to tak je, zavody jsem jeste vsechny neodjezdil a mam odehrano mozna tak 5% (cca 10 hodin). Skvela hra, jejiz nejvetsi zapory jsou moc dlouha doba vyvoje a moc kvalitni predchudce, ktere vytvorily velke ocekavani. No a pak ta grafika + absence tuningu brzd. Ze je to ale u takove hry hloupost? To souhlasim... 8-)
1999 10th AE
Good boys go to heaven, bad boys go everywhere.
Uživatelský avatar
riderhenry
 
Příspěvky: 2034
Registrován: 16 úno 2010, 01:34
Bydliště: Brno

Re: GT5-MX5

Příspěvekod Winie » 29 lis 2010, 01:06

tak kdyz nemas s kym hrat, tak v lete nakopni 10AE, a doraz. dame GT day ;) jinak me osobne se zda grafika hodne dobra. ale je pravda ze hodne zalezi na televizi. doma mi to na ty moji starosce nepobezi na top. ale u brachy co sem to hral poprve, tak ten ma jednu z nejlepsich televizi sony a tam je to fakt bomba. teda aspon pro me. ale ja sem hluchej a slepej, takze nevim no :lol:
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice

Re: GT5-MX5

Příspěvekod riderhenry » 29 lis 2010, 19:40

tady nejde o televizi... Samozrejme ty auta, ktere jsou udelane do detailu jsou v HD kvalite dokonala, televize uz pak dela jen detaily. Ale zkus si vzit treba NBcko nebo zastav u nejakeho divaka a poblejes se :D O nejakem GT/Forza dnu uz sme se bavili s Georgem. Do Prahy me to obecne celkem tahne, takze to nevylucuju 8-)
1999 10th AE
Good boys go to heaven, bad boys go everywhere.
Uživatelský avatar
riderhenry
 
Příspěvky: 2034
Registrován: 16 úno 2010, 01:34
Bydliště: Brno

Re: GT5-MX5

Příspěvekod George » 29 lis 2010, 21:04

no za winiem bys musel ještě hoodně za prahu :D
Proud to be a "hater" that defends Authenticity
Uživatelský avatar
George
rádce
 
Příspěvky: 3793
Obrázky: 4
Registrován: 14 led 2010, 11:35
Bydliště: Karlštejn

Re: GT5-MX5

Příspěvekod Winie » 29 lis 2010, 21:07

George píše:no za winiem bys musel ještě hoodně za prahu :D

co kecas. jen 60km :P stejne planuju na leto nakej sraz a grilovacku :twisted:
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků