porovnání generací MX-5

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Re: porovnání generací MX-5

Příspěvekod dopr » 10 lis 2016, 14:47

NCcko tempomat ma. Predevsim verze pro US/CAN trh ho mely jako standard. Na druhou stranu jim casto chybely vyhrivane sedacky.
.:. MX-5 NC Expression, 2.0, 118kW/160 HP, L.S.D, 6 gears .:.
:.EX: MX-5 NB, 1.8, 103kW/140 HP, L.S.D, 6 gears, Nardi Torino, Bilstein B8 + Tein S-tech springs:.
Obrázek
Uživatelský avatar
dopr
 
Příspěvky: 3487
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 11:36
Bydliště: Moravský kras

Re: porovnání generací MX-5

Příspěvekod cafe-racer » 11 lis 2016, 12:26

KarolKo píše:
cafe-racer píše:Karle, doufám že vyhrála NC - jinak se na to odmítám dívat :-)


No, řidič absolvoval se svým hostem spolujezdcem 4x výjezd na Pezinskou Babu postupně v NA až ND a na závěr na otázku, jak ty čtyři generace hodnotí a co je mu nejblíže, řekl - 1. je ND, na druhém místě shodně NA a NB a poslední NC. Neřekl ale důvody, přitom všechny generace chválil. NCéčko mu ale připadalo asi nejméně "sportovní". Zajímavých 35 minut. Pro nás je ale jednička jasná, ne???


Díky za výcuc, včera jsem to zkusil ale po 5-ti minutách mi to přišlo hrozně amatérský a zdlouhavý, tak jsem to zase vypnul. Pardon vůči teamu Topspeed.sk ale konkurence na poli testovacích videí je zejména na youtube obrovská.
Líbil se mi ten sprint, jak to NA vyhrálo prvních pár metrů a pak už to bylo pěkně ND-NC-NB-NA :-)
NC 2.0 '06 kabriolet
cafe-racer
 
Příspěvky: 841
Obrázky: 1
Registrován: 26 srp 2013, 12:29

Re: porovnání generací MX-5

Příspěvekod tomybandit » 11 lis 2016, 14:53

Pripajam sa, vacsina ich video testov je velmi amatersky robena, az detsky by som povedal. Nenastudovane informacie, vypodna hodnota ziadna. Akorat na auta sa pozerat ;)
Punk´s Not Dead
Uživatelský avatar
tomybandit
 
Příspěvky: 373
Registrován: 01 čer 2014, 10:20

Předchozí

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 118 návštevníků

cron