Radary a jiné šmejďárny na silnicích

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Re: Radary a jiné šmejďárny na silnicích

Příspěvekod Krenstik » 20 lis 2016, 16:20

Nastaveni a nastaveni, hlasitost se da upravit, baba mi keca jak chci, resp. jak mi vyhovuje do hudby ze stejneho zarizeni.

Upozornovani na jednotlive nesmyslnosti se da taky nastavit. Jedine co me osobne sere, je ze se na displeji objevi moznost potvrzeni "cekokoliv" ev. oznaceni ze uz tam neni tak mi v te chvili nefunguje ovladani na volatnu pro dalsi pisnicku.....
Mazda 3 a k tomu nějaký fašista.....
Uživatelský avatar
Krenstik
 
Příspěvky: 743
Obrázky: 36
Registrován: 18 úno 2010, 20:46
Bydliště: Brno

Re: Radary a jiné šmejďárny na silnicích

Příspěvekod Renee » 20 lis 2016, 17:05

Já měl právě volume baby na max a neslyšel jsem ji, to byl hlavní kámen úrazu :D
Rozhodl jsem se že stejně jezdím příliš pomalu na to aby mě někdo pokutoval, takže na to dlabu. :D
1993 NA 1.6 85kW. 6q, 4.1 torsen, MeisterR. How did that happen?
Renee
 
Příspěvky: 961
Registrován: 18 čer 2016, 09:29
Bydliště: Praha

Re: Radary a jiné šmejďárny na silnicích

Příspěvekod MXfanda » 21 lis 2016, 13:20

Používal jsem antiradary od doby, kdy se začali v čr "legálně" prodávat ( BELL apod. ) a nikdy jsem neplatil pokutu za rychlost. Ale jak začalo úsekové měření, lasery a cejchované tachometry bez radarového měření, tak jsem nejprve přešel na POI cz a nyní už používám jenom Waze a jsem spokojený. Waze je skvělá appka, prakticky není dne, abych bez ní vyjel, protože hned ukáže, kde to stojí a nabídne objížďku ;)
Uživatelský avatar
MXfanda
 
Příspěvky: 790
Obrázky: 64
Registrován: 03 srp 2012, 12:18
Bydliště: Telč, Dačice

Re: Radary a jiné šmejďárny na silnicích

Příspěvekod Pavel260 » 21 lis 2016, 13:37

Pochtli píše:Zbrusu novy radar (takova ta nenapadna seda krabice) je v Trhove Kamenici na hlavnim tahu ZR-PU, hned za krizovatkou na Hlinsko.

Taky jsem si ho všimnul, na trase od Pardubic je značený. Z druhé strany jsem si značky nevšimnul :D
147koní + jedna lama http://pavelmx-5.rajce.idnes.cz/
Pavel260
 
Příspěvky: 3601
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 17:17
Bydliště: Jaroměř

Re: Radary a jiné šmejďárny na silnicích

Příspěvekod cafe-racer » 21 lis 2016, 13:53

Princip Waze se mi hodně líbí, bohužel ale taky selhal a nechal mě najet na dálnici kterou 10min předtím uzavřeli kvůli nehodě. Na radary je to ale fajn.
NC 2.0 '06 kabriolet
cafe-racer
 
Příspěvky: 841
Obrázky: 1
Registrován: 26 srp 2013, 12:29

Re: Radary a jiné šmejďárny na silnicích

Příspěvekod Pochtli » 21 lis 2016, 15:03

Pavel260 píše:Taky jsem si ho všimnul, na trase od Pardubic je značený. Z druhé strany jsem si značky nevšimnul :D

Ani jsem si nevšiml, že je nějak značený. Pravdou je, že tam stejně jezdím pomalu, protože naproti radaru přes silnici každou chvíli stávali příslušníci.
NB 1.8 -> NB 1.6 -> NBFL 1.8 -> NB 1.6 Miracle (2000)
Toyota Avensis kombi 2.0 VVTi (2005)
Suzuki Swift 1.3 (1999)
Uživatelský avatar
Pochtli
 
Příspěvky: 2005
Obrázky: 3
Registrován: 22 čer 2010, 20:08
Bydliště: Brno

Re: Radary a jiné šmejďárny na silnicích

Příspěvekod MXfanda » 21 lis 2016, 16:55

cafe-racer píše:Princip Waze se mi hodně líbí, bohužel ale taky selhal a nechal mě najet na dálnici kterou 10min předtím uzavřeli kvůli nehodě. Na radary je to ale fajn.


No tak to je ale extrém. Během těch 10 minut mohlo zpomalit nebo zastavit sice dost aut, ale nikdo z nich třeba zrovna neměl Waze, aby to sdílel ;) Mně se to teda ještě nestalo, a to jezdím po D1 skoro každý den. Naopak, kolikrát si říkám, tady je to prázdný tak to risknu, ale pak se mrknu a vidím že po kilometru je už hnusně tlustá červená čára 8-)
Uživatelský avatar
MXfanda
 
Příspěvky: 790
Obrázky: 64
Registrován: 03 srp 2012, 12:18
Bydliště: Telč, Dačice

Předchozí

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam a 108 návštevníků