Potřebuju radu....... :-) (motor netáhne)

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Re: Potřebuju radu....... :-) (motor netáhne)

Příspěvekod Krenstik » 24 led 2011, 23:53

APM.cz
autokelly.cz
Mazda 3 a k tomu nějaký fašista.....
Uživatelský avatar
Krenstik
 
Příspěvky: 743
Obrázky: 36
Registrován: 18 úno 2010, 20:46
Bydliště: Brno

Re: Potřebuju radu....... :-) (motor netáhne)

Příspěvekod Ryba » 25 led 2011, 00:05

v praze doporučuju automatejcek.cz - na takový ty technický ND, dokáže sehnat téměr cokoliv a rychle
Uživatelský avatar
Ryba
špion
 
Příspěvky: 1031
Registrován: 26 led 2010, 01:02

Re: Potřebuju radu....... :-) (motor netáhne)

Příspěvekod radep » 25 led 2011, 10:22

NB imho ještě jde vyblikal (tedy mi aspoň ledka blikla jednou přesněji :-) ) Za vyzkoušení nic nedáš, návod viz:
http://www.forum.mx-5.biz/viewtopic.php?f=4&t=241
NB 1.8, 1999, LSD, brdzy: Hawk HP+, EBC UPS, BF307+, Motor: komplet GO (YCP písty, Hastings kroužky)
Uživatelský avatar
radep
 
Příspěvky: 779
Registrován: 15 srp 2010, 23:15
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Potřebuju radu....... :-) (motor netáhne)

Příspěvekod MJNick » 25 led 2011, 17:50

Už jsem koukal do Kelly a tam od Boshe je za 2700,- Mám tam ještě slevu, tak bych jí možná vzal tam. ikdyž trošku jsem přemýšlel že bych tam dal originál, ale ta vyjde asi na 4500,- Jinak díky za stránky na díly. Vybral jsem si tam toho hromady, jen na to vydělat! :D
Uživatelský avatar
MJNick
 
Příspěvky: 151
Registrován: 24 led 2011, 22:30
Bydliště: Praha

Re: Potřebuju radu....... :-) (motor netáhne)

Příspěvekod Borgi » 31 led 2011, 10:32

Kdybys si chtěl ty origo kryty na mlhovky co se vkládají do nárazníku, tak mám jeden pár hotový - laminát, nebo je možno třeba karbon
Uživatelský avatar
Borgi
 
Příspěvky: 761
Registrován: 11 úno 2010, 09:03

Re: Potřebuju radu....... :-) (motor netáhne)

Příspěvekod MJNick » 31 led 2011, 15:27

Tak to já bych karbon nechtěl. Ale jestli to jde vyříznout a vložit tam tu vložku, tak by to nebylo uplně nemyslitelné. Jen vymyslet jak to změřit a přesně vědět kde řezat.
Uživatelský avatar
MJNick
 
Příspěvky: 151
Registrován: 24 led 2011, 22:30
Bydliště: Praha

Re: Potřebuju radu....... :-) (motor netáhne)

Příspěvekod Zaplik » 31 led 2011, 19:50

lambdou to asi nebude ale nebudu ti kazit nadeji, diagnostika ti toho u nb taky moc nerekne a uz vubec se ji neda verit, takze nez neco koupis zkus si napred pujcit, nouzovej rezim by me fakt zajimalo jak vypada
u NB (jezdil sem s odpojenou - klapkou, lambdou, cidlo teploty vzduchu, a po nastartovani i s vahou) a muzu ti rict ze jede porad stejne, akorat smrdi :D a rozhodne nejsou nejak omezeny otacky , k te diagnostice vyblikanim tak kdyz jednou blikne tak je vse ok., kdyz ti to neco hodi doporucuju smazat a najet par km a znovu, (v mojim pripade to bylo po kazdy neco jinyho)
bez turba dneska jezdí už jen sekačky
Zaplik
 
Příspěvky: 502
Registrován: 02 led 2010, 20:16
Bydliště: olomoucko

Re: Potřebuju radu....... :-) (motor netáhne)

Příspěvekod MJNick » 31 led 2011, 22:21

Stim autem se před koupí jelo. A jelo dobře. A co myslíš že to bude?
Uživatelský avatar
MJNick
 
Příspěvky: 151
Registrován: 24 led 2011, 22:30
Bydliště: Praha

Re: Potřebuju radu....... :-) (motor netáhne)

Příspěvekod Zaplik » 01 úno 2011, 00:02

MJNick píše:Stim autem se před koupí jelo. A jelo dobře. A co myslíš že to bude?

nejlepsi je to postupne vyzkouset ale napred si od nekoho ty dily na ktery mas podezreni pujcit, treba to u tebe bude lambdou ale ja bych za to ruku do ohne nedal, resil sem podobnou zavadu a nechtej vedet kolik sem tenkrat utopil penez v nahradnich dilech co sem menil podle toho co mi rekla diagnostika, zere to hodne? smrdi po benzinu?...... ted se divam ty mas 1.6 tak u tebe to nevim ja resil 1.8, no vyzkousej to vyblikat to je zadarmo :D
bez turba dneska jezdí už jen sekačky
Zaplik
 
Příspěvky: 502
Registrován: 02 led 2010, 20:16
Bydliště: olomoucko

Re: Potřebuju radu....... :-) (motor netáhne)

Příspěvekod Borgi » 01 úno 2011, 08:46

Zaplik má pravdu lambdou to nebude ta ti stejně pracuje jen někdy a jen v omezeném rozsahu otáček. Spíš bych zkusil ty váhy vzduchu, možná můžeš mít i ucpanější palivový filtr (ten bych stejně vyměnil), mrkni na klapku v jakým je stavu. Nevím mušíš to prolízt, ale jak říká Zaplík tady ti diagnostika asi moc neřekne.
Uživatelský avatar
Borgi
 
Příspěvky: 761
Registrován: 11 úno 2010, 09:03

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam a 133 návštevníků