NAcko na "plechacoch" nazory...

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Re: NAcko na "plechacoch" nazory...

Příspěvekod tomybandit » 07 lis 2017, 10:28

Podla mna to vyzera otrasne ako kazde ine auto na plechacoch,heh :D
Strasne ma fascinuje ako niektore veci ktore sa kedysi pouzivali lebo ine neboli a uz vtedy sa ludom nepacili ale nemali inu moznost, teraz mladi ludia vytahuju a myslia si ake je to brutal retro heh :D zaujimave ako sa ten svet meni
Ale je dobre ze kazdemu sa paci nieco ine, v tomto pripade na autach, pretoze je kazde ine a svojim sposobom zaujimave :)
Ale za mna urcite plechace nie, este tak na zimu, ale aj to by som tam dal radsej pekne puklice

PS: ved NA-cko take klasicke plechace nemalo ani od vyroby myslim nie?
Punk´s Not Dead
Uživatelský avatar
tomybandit
 
Příspěvky: 373
Registrován: 01 čer 2014, 10:20

Re: NAcko na "plechacoch" nazory...

Příspěvekod gramo » 07 lis 2017, 11:05

Zrovna ty plecháče na prvním obrázku se mi docela líbí.
tomybandit píše:Strasne ma fascinuje ako niektore veci ktore sa kedysi pouzivali lebo ine neboli a uz vtedy sa ludom nepacili ale nemali inu moznost, teraz mladi ludia vytahuju a myslia si ake je to brutal retro heh :D zaujimave ako sa ten svet meni

Dokonce to pozoruju sám na sobě a to počtem let už zas tak mladý nejsem... třeba škodovky řady 742 byly v 80. letech spíše ukázkou zastaralosti našeho průmyslu a dnes se mi líbí a když vidím nějakou pěkně zachovalou, mám radost. Asi je to tím, že je to zhruba o 10 let větší retro, než je rok výroby :)
Uživatelský avatar
gramo
 
Příspěvky: 781
Registrován: 07 dub 2016, 16:54

Re: NAcko na "plechacoch" nazory...

Příspěvekod Myso109 » 07 lis 2017, 14:39

tomybandit píše:Podla mna to vyzera otrasne ako kazde ine auto na plechacoch,heh :D
Strasne ma fascinuje ako niektore veci ktore sa kedysi pouzivali lebo ine neboli a uz vtedy sa ludom nepacili ale nemali inu moznost, teraz mladi ludia vytahuju a myslia si ake je to brutal retro heh :D zaujimave ako sa ten svet meni
Ale je dobre ze kazdemu sa paci nieco ine, v tomto pripade na autach, pretoze je kazde ine a svojim sposobom zaujimave :)
Ale za mna urcite plechace nie, este tak na zimu, ale aj to by som tam dal radsej pekne puklice

PS: ved NA-cko take klasicke plechace nemalo ani od vyroby myslim nie?


Sto ludi, sto chuti. Plne suhlasim ze na niektorych autach vyzeraju plechace divne. Ako napriklad tuto pani nafotoshopovali plechace na niektore, vacsinou luxusne alebo sportove auta a vysledok posudte sami :lol:

https://www.autoevolution.com/news/hura ... 88100.html

Ako vies ze v nejakych 50tych - 60tych rokoch, ked sa aj na sportovych a luxusnych modeloch pouzivali plechace, tak sa ludom nepacili? Ved ine nepoznali :D To je len taka filozoficka otazka ;)
A praveze na NA-cka ako jedine sa este davali plechace, taketo, ako ma tato na "dobovej" fotke...

miata.jpg
1992 NA 1.6 85kW Brilliant Black
Uživatelský avatar
Myso109
 
Příspěvky: 131
Registrován: 07 zář 2017, 16:42
Bydliště: Trnava

Re: NAcko na "plechacoch" nazory...

Příspěvekod Robo96 » 07 lis 2017, 16:52

le plechace

Obrázek
Obrázek
2001 NB2 Brilliant Black 1.6 → 1.8 swap - donor
1995 NA2 Brilliant Black 1.6 → full NB2 1.8 swap.. hotovo
Uživatelský avatar
Robo96
 
Příspěvky: 971
Obrázky: 17
Registrován: 26 led 2016, 18:08

Předchozí

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 124 návštevníků