Připojení telefonu přes bluetooth

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Připojení telefonu přes bluetooth

Příspěvekod kawvn » 28 kvě 2018, 12:24

Zdravím všechny, nejde mi připojit telefon Huawei p 20 lite přes bloetooth na handsfree. Nemáte s tím někdo zkušenost? Vždy mi to jen ohlásí, že telefon nebyl nalezen. Děkuji. Mirek
kawvn
 
Příspěvky: 9
Registrován: 11 kvě 2018, 12:50

Re: Připojení telefonu přes bluetooth

Příspěvekod hospodský » 28 kvě 2018, 16:15

Vítej ;) Zkus napsat o jaké auto se jedná. Máš asi na mysli origo handsfree nebo?
Die Kurvenstar
Uživatelský avatar
hospodský
 
Příspěvky: 459
Registrován: 28 črc 2014, 22:54
Bydliště: Valašské serpentiny

Re: Připojení telefonu přes bluetooth

Příspěvekod kawvn » 28 kvě 2018, 18:00

Jde o originál handsfree komunikujici v němčině. Ovládání vlevo na volantu. Slunko mých oci je NC1 narozena 2011. Zatím se mi povedlo pouze to, že mi to přehrálo záznam mého nadávání, když se to nechtělo sparovat.
kawvn
 
Příspěvky: 9
Registrován: 11 kvě 2018, 12:50

Re: Připojení telefonu přes bluetooth

Příspěvekod hospodský » 28 kvě 2018, 19:43

Tak podle roku bys měl mít už facelift, čili NC2 s tzv. "touring paketem". Výborná volba!! (mám to samé :mrgreen: ) . Hujvej jsem měl taky, takže spárovat to půjde. Základ bude si přehodit jazyk na angličtinu. To jsem dělal už dávno, čili snad to tak je. Zmákneš to tlačítko na volantu a po pípnutí řekneš přísným hlasem Íngliš! Ženská by se tě měla zeptat, jestli si přeješ změnu na angličtinu, potvrdíš německy JA! Měla by oznámit, že dojde ke změně. Viola..
Samotné párování je hezky popsané tu- https://www.youtube.com/watch?v=KmXPyLXxGLo enjoy...
Die Kurvenstar
Uživatelský avatar
hospodský
 
Příspěvky: 459
Registrován: 28 črc 2014, 22:54
Bydliště: Valašské serpentiny

Re: Připojení telefonu přes bluetooth

Příspěvekod kawvn » 28 kvě 2018, 20:40

Jojo dekuju, hodil jsem to na spík, chytlo se to, spárovalo, ale... Po deseti min i když si mě to v pameti už pamatuje se to vyplo... A teď to huvej ukazuje že není spárovano, stejně tak ingliš slečna z kecafonu. Nevadí.. Zítra budu pokračovat. Děkuji moc za radu a odkaz.. Zítra to doladím.
kawvn
 
Příspěvky: 9
Registrován: 11 kvě 2018, 12:50

Re: Připojení telefonu přes bluetooth

Příspěvekod hospodský » 28 kvě 2018, 22:33

Tak to už neposloužím. Před třema rokama jsem přehodil jazyk, spároval a i po vyndání baterie to v paměti zůstalo.. Hujvej si asi s Mazdou moc netyká, protože mě se zase špatně připojoval, někdy i na pátý pokus, ale jak se jednou našli, už to spojení BT drželo. Než teda člověk vystoupil. Korejce jsem mezitím utopil, teď mám xiaomi a ten se chytá bez problému napoprvé. Tak hlavně pevné nervy, kolikrát jsem té paní v podpalubí taky sprostě vynadal.
Die Kurvenstar
Uživatelský avatar
hospodský
 
Příspěvky: 459
Registrován: 28 črc 2014, 22:54
Bydliště: Valašské serpentiny

Re: Připojení telefonu přes bluetooth

Příspěvekod kawvn » 29 kvě 2018, 07:54

Ouki diiik. Ahooj. Mirek
kawvn
 
Příspěvky: 9
Registrován: 11 kvě 2018, 12:50

Re: Připojení telefonu přes bluetooth

Příspěvekod mx-5nd2.0 » 29 kvě 2018, 10:38

kawvn píše:Ouki diiik. Ahooj. Mirek


a máš na mobilu nastaveno POVOLENÍ se párovat automaticky? Případně někdy se mobily z párování vytlačuji - zkus projít, zda Mazda nemá v paměti více přístrojů a případně to promazat.

(to jen tak všeobecně :-)
Uživatelský avatar
mx-5nd2.0
 
Příspěvky: 401
Obrázky: 0
Registrován: 17 črc 2016, 21:45
Bydliště: Ostrava

Re: Připojení telefonu přes bluetooth

Příspěvekod kawvn » 29 kvě 2018, 11:47

Jojo byl tam v pameti mobil původní majitelky z D, ten jsem už vymazal. Na to nastavení v mobilu se podívám, dekuuju.
kawvn
 
Příspěvky: 9
Registrován: 11 kvě 2018, 12:50

Re: Připojení telefonu přes bluetooth

Příspěvekod hospodský » 29 kvě 2018, 11:58

Je úplně jedno kolik je jich uložených v paměti (celkově lze 7), jde o přiřazenou prioritu čísla, tedy nastavit aktuální telefon na pozici 1.
Die Kurvenstar
Uživatelský avatar
hospodský
 
Příspěvky: 459
Registrován: 28 črc 2014, 22:54
Bydliště: Valašské serpentiny

Další

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků