Výběr NC (až přijde správná chvíle - dotazy a tak)

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Re: Výběr NC (až přijde správná chvíle - dotazy a tak)

Příspěvekod ReVolte » 11 čer 2018, 16:14

Renee píše:A to já zas v zásadě nesouhlasím, co za člověka jezdí v létě se střechou nahoře a ještě na sebe dobrovolně fouká klimu? Brr. :o

Zkus jet v létě na jih aspoň 500km vkuse a možná si to rozmyslíš :D
NC 2.0 Mica Grey Expression
ReVolte

Příspěvekod Renee » 11 čer 2018, 17:18

Já to mám jako daily po matičce Praze, takže hic znám, a raděj volím sedět naložen ve vlastním potu než být v blízkosti klimatizace :D

Mě ignorujte, nemám ani NC, vlastně jsem si do tohoto vlákna přišel jenom tak zatrollit na téma klimatizace, sorry chlapi :mrgreen:
1993 NA 1.6 85kW.
I cesta může být cíl. :D
Renee

Příspěvekod hospodský » 11 čer 2018, 22:52

Klimu osobně taky nemusím a v létě ji zapínám, až když už je opravdu nejhůř. Spíš ji oceňuju v zimě, když je zafuněný interiér a je potřeba odmlžit skla. Bez klimy je to mnohonásobně delší proces. Za mě klima nutnost není, ale proč ji nemít, že..
Die Kurvenstar
hospodský

Příspěvekod ZdenekB » 12 čer 2018, 21:23

ReVolte píše:
Renee píše:A to já zas v zásadě nesouhlasím, co za člověka jezdí v létě se střechou nahoře a ještě na sebe dobrovolně fouká klimu? Brr. :o

Zkus jet v létě na jih aspoň 500km vkuse a možná si to rozmyslíš :D

Souhlas, vloni jsem si v Itálii skoro připadal jako exot, když jsem jezdil bez střechy i během dne. Většina místních kabrií sundávala střechu až po setmění :roll:

Jinak, klima se hodí vždycky. Ať už je na přifouknutí studeného vzduchu na nohy, nebo trocha chlazení, když je auto rozehřáté po dlouhém stání na slunci.
2007 NC PRHT 2.0
ZdenekB

Předchozí

Zpět na Diskuze o čemkoli...