Asistence pri koupi

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Re: Asistence pri koupi

Příspěvekod KarolKo » 14 srp 2018, 22:19

petapa píše:
KarolKo píše:Budu patrně prodávat svoje NCéčko, dvoulitr 118 kw, třetí limitovanou sérii, mám číslo 1346 z vyrobených 3500 kusů, rok 2006, najeto 81.000 km, speciální červená perleťová s chromovaným rámem okna, nikdy neježděná v zimě, bez koroze, v top stavu, jedna z nejzachovalejších a nejopečovávanějších mazd v ČR, nutno vidět, cena 290.000,-Kč. V případě zájmu piš do SZ, pošlu fotky. Jsem od Nového Bydžova.


Není to škoda posílat takový pěkný auto do světa? :shock:



Je, však už tři noci nespím, ale chuť na NDčko je velká...třeba budu litovat.
KarolKo
 
Příspěvky: 180
Registrován: 28 lis 2014, 19:20

Re: Asistence pri koupi

Příspěvekod petapa » 15 srp 2018, 00:24

KarolKo píše:
petapa píše:
KarolKo píše:Budu patrně prodávat svoje NCéčko, dvoulitr 118 kw, třetí limitovanou sérii, mám číslo 1346 z vyrobených 3500 kusů, rok 2006, najeto 81.000 km, speciální červená perleťová s chromovaným rámem okna, nikdy neježděná v zimě, bez koroze, v top stavu, jedna z nejzachovalejších a nejopečovávanějších mazd v ČR, nutno vidět, cena 290.000,-Kč. V případě zájmu piš do SZ, pošlu fotky. Jsem od Nového Bydžova.


Není to škoda posílat takový pěkný auto do světa? :shock:



Je, však už tři noci nespím, ale chuť na NDčko je velká...třeba budu litovat.


Ahá,já už se lekl že opouštíš planetu MX, když chceš poslat takovej šperk jen tak do světa..., znám dobře tvoje auto z kk v Brně před nějakým rokem, já tam měl tehdy svou premiéru :D jelo se pak do Jedovnic. Od té doby jsem nepotkal vymazlenější NC...Nejsem žádnej odborník, ani nemůžu porovnávat jednotlivé generace, ale s ND mám za sebou 3 sezónu, na tachometru 15000km a to auto mě dělá stále stejně šťastným, jako první den 8-) Tak držím palce ať loučení moc nebolí a vše dopadne k maximální spokojenosti!!!
Uživatelský avatar
petapa
 
Příspěvky: 76
Obrázky: 8
Registrován: 14 led 2016, 22:07
Bydliště: Brno

Předchozí

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam a 6 návštevníků

cron