Co rikate na tuhle MX5 ?

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Re: Co rikate na tuhle MX5 ?

Příspěvekod willy2.0 » 17 bře 2011, 13:02

Vavris ty poslední slova , to jsem někde četl :lol:
EDIT: tedka jsem přijel z pha , svezl se okolo bydliště... dal si tu denní dávku lehce...na mokru to nemá chyby prostě, přesně to splnuje to heslo zábava i v malých rychlostech. Na suchu, už to není takový tam s tím moc nesouhlasím, jo, ale tak 60procentní to je...Za mě, já bych to vytáhl jen když chčije, nebo je sníh:-)...To má prostě sakra grády, v tu chvíly bych to moc nedal na prodej....spíš vůbec.
Wery funny na vodě, krásně řiditelný, nedovedu si představit jinou zadokolu v který bych dělal to samý, tak kontrolovaně.
Víc to nemá cenu rozmazávat, kult to je chápu proč, komu je výkonu málo udělá si to, nebo prodá a koupí jiný...jenže těžko bude hledat podobnou řiditelnost. Je a není kompromis tohle auto, tím bych to za sebe ukončil.
PS:Je to ideální zábavná zadokolka, která nesekne ani začátečníka s touhle koncepcí přes prsty, ba naopak na limitu, třeba tom mokru... tě ještě pobízí a to je víc než sympatický.
Maximum Atack"
willy2.0
 
Příspěvky: 370
Registrován: 04 úno 2011, 20:07

Re: Co rikate na tuhle MX5 ?

Příspěvekod PavelS » 17 bře 2011, 15:14

Vavris: sráčové? Když pominu, že mazda auta na výkon má jiný - tak si uvědom, že NA bylo vyvíjený v osmdesátých letech...Moc 1.6 přes sto koní tenkrát nebylo...

Celkem bych se přilonil k Radunovi - když chce Jaster zkusit MX-5, proč ne - třeba jí jako willátor hned prodá, nebo jí propadne jako ostatní a prodá místo toho ropáky :D Každopádně podle fotek a inzerátu ti tady těžko někdo poradí - jak jsi sám psal, jeď se na ně podívat - nejlepší řešení ;)

Rozhodně lepší než zakládat pořád nový a nový témata jestli tuhle jo, nebo tuhle ne...
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: Co rikate na tuhle MX5 ?

Příspěvekod Koby » 17 bře 2011, 21:24

Pavle ty motory stojej fakt zaprd... To co máme se nedá absolutně srovnat, to je jinde... Ale 1,9 v NB jede sice hezky, ale bez projevu, divný zvuk nehezký, bez špičky a nejde tak bleskově za plynem jak to naše... A 1,6 to samý + nejede mi přijde prostě... Nic proti NB a NA, i tak bych si to auto klidně koupil a jsou pořád občas časy, kdy bych to chtěl. Ale je to nejslabší článek auta .. :)
Free willy2.0
Koby
 
Příspěvky: 842
Registrován: 22 led 2010, 16:47

Re: Co rikate na tuhle MX5 ?

Příspěvekod Pavel260 » 17 bře 2011, 21:28

mě stačí že jsem na semaforu to zbožnované NC dal :D jasně to je srovnávání na prd, to vím...
147koní + jedna lama http://pavelmx-5.rajce.idnes.cz/
Pavel260
 
Příspěvky: 3601
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 17:17
Bydliště: Jaroměř

Re: Co rikate na tuhle MX5 ?

Příspěvekod willy2.0 » 17 bře 2011, 21:34

Tak myslím si , že NC s tím nejsilnějším motorem, může bejt moc příjemný svezení. Mě třeba vadí i ten nulovej komfort u NB, já fakt obdivuju každýho kdo má NA, NB i na daily ježdění....
Maximum Atack"
willy2.0
 
Příspěvky: 370
Registrován: 04 úno 2011, 20:07

Re: Co rikate na tuhle MX5 ?

Příspěvekod Winie » 17 bře 2011, 21:42

ja nechapu proc resite zrovna tohle? ani jedna mx-5 neni o brutalnim zrychleni, nebo o top speed. to auto proste o motoru neni. Jo dalo se kdysi to auto udelat lepsi, mohli do nej hodit rotary, jenze to uz by jich vetsina nejezdila a porizovaci cena by byla taky jinde. Navic motor se da za pomerne normalni penize slusne upravit bez vetsiho vlivu na zivotnost. Myslim si, ze kdyby nebyli ted v mode drifty, tak vetsine uzivatelu ten vykon bude bohate stacit. Me osobne na normalni draceni v zatackach ten vykon staci bohate, proste jen radit, radit a radit. A zvukovej projev sem si nahnal rourou od kamen :lol:
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice

Re: Co rikate na tuhle MX5 ?

Příspěvekod willy2.0 » 17 bře 2011, 21:59

No právě , to nonstop kvedlání a stejně je to....pomalý. Nej výtlem včera přítelka, povídá mi proč si s tím tak trhnul, říkám ji: Miláčku, tohle není CTR nebo Clio, nemůžu tam nechat trojku a svižně vzít, musím podřadit ze 4rky na dvojku, abych ho předjel .... a ještě si člověk počká na to, no prostě některé věci jsou špatně ... :lol: :oops:
O předjíždění v provozu se nechci ani bavit, to si vždy vzpomenu na moje první auto, kdy jsem se na předjížděcí manévr nejprv připravoval psychicky a pak ještě auto :lol:
A že je to zábavný v malých rychlostech, mám na to názor jinej...Je, ale jen na kluzku, pak to nemá chyby.
Maximum Atack"
willy2.0
 
Příspěvky: 370
Registrován: 04 úno 2011, 20:07

Re: Co rikate na tuhle MX5 ?

Příspěvekod PavelS » 17 bře 2011, 23:06

Ježišikriste... Máte pravdu, je to strašně pomalý auto...ty wle... :roll: :roll: :roll: :roll:

winie neřeš, mě tohle už snad ani nerozesmívá... :)
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: Co rikate na tuhle MX5 ?

Příspěvekod willy2.0 » 17 bře 2011, 23:33

JJ Raduno promaž to , nemá význam na foru MX5 tohle auto negovat
Maximum Atack"
willy2.0
 
Příspěvky: 370
Registrován: 04 úno 2011, 20:07

Re: Co rikate na tuhle MX5 ?

Příspěvekod Winie » 18 bře 2011, 00:11

vole kdyz chces powa a zadohrab, tak si kup M3, idealne CSL :lol: willy ty ses holt zvyklej na jiny kafe no. az ti bude sedesat a poridis si zmijovku, tak treba zas poridis i mx-5 :lol: do te doby zij blaze s cliem RS, coz je urcite vyborny auto, ale ja osobne bych ho spis videl na daily, nez jako auto na zabavu
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam a 155 návštevníků

cron