možnost dokoupit hardtop

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

možnost dokoupit hardtop

Příspěvekod EMS » 22 dub 2011, 13:37

Obracím se na vás, na zkušenější.
Jsme teď těsně před pořízením své MX-5 NB, fáze usilovného hledání na mobile.de atd..
Vím už teď, že by se mi HT moc a moc hodil, budu muset jezdit dost i v zimě. Je reálná šance ho tady ve středních čechách během léta a podzimu pořídit, pokud možno za slušný peníz ???
Koukal jsem, že inzerátů moc není a Miata e-shopy z UK nemají Česko mezi destinacema, kam doručujou zakoupené zboží..
Některý autíčka na mobile.de vypadak fakt zajímavě, ale jediná chyba na kráse je leckdy jen ta absence HT.. i když, jak mi poradil jeden kolega tady, auto bez HT = auto který asi v zimě odpočívalo.. tak nevím :-(
Díky
EMS
 
Příspěvky: 25
Registrován: 27 led 2011, 14:42
Bydliště: Mělník

Re: možnost dokoupit hardtop

Příspěvekod George » 22 dub 2011, 13:44

záleží na tom co je podle tebe slušný peníz... jeden člověk z Hostomic mi ho dva nebo tři roky zpátky nabízel za 16.000,- ale bůhví jestli ho ještě má a kolik by za něj chtěl.pak je ještě možnost, když už pojedeš do německa pro auto, vyhlédnout si někde cestou i HT a vzít to při jednom, jen pozor, aby mělo auto vzadu šrouby na uchycení :)
Proud to be a "hater" that defends Authenticity
Uživatelský avatar
George
rádce
 
Příspěvky: 3793
Obrázky: 4
Registrován: 14 led 2010, 11:35
Bydliště: Karlštejn

Re: možnost dokoupit hardtop

Příspěvekod EMS » 22 dub 2011, 13:51

no e-shopy je maj +- 1000 L, čili se zatnutejma zubama bych do něj do těch 30 000 dal, teda samozřejmě podle stavu...
myslel jsem, že vzadu úchyt na HT maj všechny auta.. když na to budu koukat, nespletu si to s něčím jiným, nebo auta bez možnosti HT tam nemaj nic?
EMS
 
Příspěvky: 25
Registrován: 27 led 2011, 14:42
Bydliště: Mělník

Re: možnost dokoupit hardtop

Příspěvekod George » 22 dub 2011, 14:00

některý tam maj krátký šrouby akorát, ale neni problém je sehnat a vyměnit:)
Proud to be a "hater" that defends Authenticity
Uživatelský avatar
George
rádce
 
Příspěvky: 3793
Obrázky: 4
Registrován: 14 led 2010, 11:35
Bydliště: Karlštejn

Re: možnost dokoupit hardtop

Příspěvekod Ryba » 22 dub 2011, 14:12

za 30 ti svuj prodám klidně okamžitě :)
Uživatelský avatar
Ryba
špion
 
Příspěvky: 1031
Registrován: 26 led 2010, 01:02

Re: možnost dokoupit hardtop

Příspěvekod ADix » 22 dub 2011, 14:27

v bazaru na www.mx5.cz se občas nějaký do 15 000 najdou občas i nějaké ze slovenska...jinak viděl sem mladší MX5tky než mám já, dokonce i méně najeto, ale jelikož snima lidi jezděj i v zimě, tka šlo celkem poznat, že začíná kvést...
...because still in progress...
ADix
 
Příspěvky: 1590
Registrován: 28 úno 2011, 13:13
Bydliště: Orlová, Moskva

Re: možnost dokoupit hardtop

Příspěvekod Frankie Sporty » 22 dub 2011, 20:37

otázka je, jestli ho potřebuješ... Jezdím taky celoročně, taky jsem ho chtěl koupit a pak jsem to přivezl a vyprdnul se na to... Jde ti zřejmě jen o pocit, že tam bude zima, ale zaručuju ti, že přes noc vymrznou auta obě stejně a pak ten malej prostor se vytopí během 5 minut od nastartování.. A to teplo se přes tu střechu neztrácí, topení stačí mít zapnutý na 1-2 z tech 4... ta 4 ti spíš už fenuje vlasy..
Další možnost kvůli šetření střechy, ale tak to občas namažeš a určitě to něco vydrží.. Navíc tady ty zimy tak hrozný nejsou..
No matter what you do in live... MAKE IT YOUR OWN!!
Uživatelský avatar
Frankie Sporty
 
Příspěvky: 199
Registrován: 02 úno 2011, 21:26

Re: možnost dokoupit hardtop

Příspěvekod EMS » 22 dub 2011, 21:28

že to dobře topí, tomu věřím, spíš mi jde o to, že vždycky nebudu s autem pod střechou a nevím co na softtopu udělá sníh a hlavně ty poloroztátý a znova umrzlý sr...y, co se v polabským údolí držej celou zimu?
EMS
 
Příspěvky: 25
Registrován: 27 led 2011, 14:42
Bydliště: Mělník

Re: možnost dokoupit hardtop

Příspěvekod ADix » 23 dub 2011, 08:16

EMS píše:že to dobře topí, tomu věřím, spíš mi jde o to, že vždycky nebudu s autem pod střechou a nevím co na softtopu udělá sníh a hlavně ty poloroztátý a znova umrzlý sr...y, co se v polabským údolí držej celou zimu?
nic se stím nestane...když se o střechu budeš starat ta kbude OK...hlavně ji nesundávat když mrzne ;-)
...because still in progress...
ADix
 
Příspěvky: 1590
Registrován: 28 úno 2011, 13:13
Bydliště: Orlová, Moskva

Re: možnost dokoupit hardtop

Příspěvekod Sedrik » 23 dub 2011, 08:50

Jsem v podobné situaci - taky hodlám auto provozovat celý rok a přemýšlím, co se sněhem. Napadlo mě, koupit na zimu tu plachtu - aspoň nebude sníh přímo na střeše.

Chci se v tomto ohledu zeptat - jak poznám z čeho je střecha (mám Nbfl 2003)? Pochopil jsem, že je několik materiálů, ž čeho se na MX-5 dělají střechy - přiznám se ale, že nemám ponětí, jak je rozeznat. Podle mě mám látkovou, ale netuším, jak vypadá třeba moher (co to vůbec je?), nebo vinyl.... poradíte prosím? Jde mi o správný přípravek na impregnaci.
Lost but not forgotten: MaX NBFL 1.8l LSD Silver Blues
BMW E90 325xi Japanrot
Sedrik
 
Příspěvky: 451
Registrován: 21 dub 2011, 19:21

Další

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 121 návštevníků

cron