Radírna před koupí

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Radírna před koupí

Příspěvekod Alessio » 26 úno 2010, 10:29

No, tak je to tu zase. Další kousek co mi ho mechanik očíhnul, dvoulitr, najeto 20 tisíc, 07, bilsteiny...

Akorát nemá Bose a keyless, s čím se pomalu učím žít. stejně ta hudba tam asi pri strese dole je jen podkres, ten klíček vadí asi víc, ale co...aspon mi to po pulroce v garazi nebude nejak haprovat. Mechanika je mechanika.

Ještě nez hodim link (a cekam od vas ze se k tomu postavite celem a klidne mi ji pomluvite :lol: ), dotaz: da se ten keyless nebo bose pripadne dodelat? Díky.

Link:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... abNumber=1
Alessio
 
Příspěvky: 269
Registrován: 14 led 2010, 22:04

Re: Radírna před koupí

Příspěvekod PavelS » 26 úno 2010, 11:30

Bose jako měnič/rádio určitě a bez problémů, otázka je proč...Spíš bych šel do dvoudinovýho dotykovýho panelu když už ;) Bose jako repro a vše kolem nich asi taky, jen nevim jestli má neBose Mazda díry na všech sedm repro...

Na ten keyless asi zapomeň, ale jsou taky aftermarketový určitě, trochu jednodušší...
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: Radírna před koupí

Příspěvekod Alessio » 26 úno 2010, 12:13

Nechtějí poslat VIN po telefonu, mrzáci.

Jinak to auto vypadá dobre...sice budeme mít všichni šedivý, ale co, stejne se ta barva na miatu docela hodí :-D A aspon se poznáme :mrgreen:
Alessio
 
Příspěvky: 269
Registrován: 14 led 2010, 22:04

Re: Radírna před koupí

Příspěvekod Koby » 26 úno 2010, 20:26

tohle auto tam taky stojí asi sto let...

Být tebou tak do toho nejdu, ale to je muj názor... Za A to nemá keyless což je fakt velká paráda. Za B to Bose a měnič, který prostě hraje jaktakž a nedovedu si představit mít tam něco horšího...¨Za C to nemá kuži, za D to nemá ani výhřev... A poslední, že je to drahý jako prase.

Být tebou, tak se nebojím jít do auta s vyšším počtem km, je jich tam pár co maj 50 až 70tkm, budeš mít přesnou výbavu co chceš a ušetříš. Včera jsem tam viděl krásnou černou.

mě by se líbilo tohle http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=3

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=3

tohle je taky hezjký, to byl muj kun http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=4



Za tyhle prachy se dá vybrat, nevim proč tě uchvátila zrovna ta tvoje zminovaná ..?

Jinak ceny už zrostly, v podstatě dvě auta z mých odkazů jsou ted o 1000 euro dražší než třeba před měsícem.
Free willy2.0
Koby
 
Příspěvky: 842
Registrován: 22 led 2010, 16:47

Re: Radírna před koupí

Příspěvekod riderhenry » 27 úno 2010, 00:21

asi jsem jedinej, kdo by ten keyless nechtel, ze? :D A co dotahnout z USA MazdaSpeed Miatu? :twisted:
1999 10th AE
Good boys go to heaven, bad boys go everywhere.
Uživatelský avatar
riderhenry
 
Příspěvky: 2034
Registrován: 16 úno 2010, 01:34
Bydliště: Brno

Re: Radírna před koupí

Příspěvekod PavelS » 27 úno 2010, 03:00

Proč bys ho neměl chtít? je to neuvěřitelně cool 8-)
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: Radírna před koupí

Příspěvekod George » 27 úno 2010, 12:30

A) keyless je mi ukradenej, o věc víc, která se může podělat
B) Bosse rádio to samé, kupuju auto kvuli jízdnim vlastnostem, ne kvuli rádiu (v miatě ho nemám vůbec)
C) Kožený sedačky v létě nejsou nic moc, hodně se rozpálej a akorát si na nich uženeš vlka :D
D) K čemu výhřev sedaček, když s tim autem nejezdíš v zimě?

můj názor, v miatě mám všechno od klimatizace, přes kožený sedačky s výhřevem po tempomat, ale rozdíl je v tom, že jsem jí nekupoval kvuli tomu, prostě tu výbavu náhodou měla
Proud to be a "hater" that defends Authenticity
Uživatelský avatar
George
rádce
 
Příspěvky: 3793
Obrázky: 4
Registrován: 14 led 2010, 11:35
Bydliště: Karlštejn

Re: Radírna před koupí

Příspěvekod riderhenry » 27 úno 2010, 13:10

presne tak. Ze je keyless cool je sice super, ale to uz bych si rovnou mohl pod auto navesit neony :D Dalsi elektronicka sranda, ja teda preferuju klasicky "mechanicky" klicek. Kozene sedacky rad nemam, nejradeji mam latkove sedaky + kozene bocnice (libi se mi to), ale co do funkcnosti, tak je ideal asi celolatkova. Vyhrivani sedacek je v roadsteru urcite fajn treba na podzim nebo z jara, ale ze bych podle toho snad vybiral ojetinu, to teda ne. To stejne radio - treba pres zimu ho posloucham nonstop, v lete taky docela casto a hudbu mam rad, ale mnohem radeji budu mit auto, ktere bylo v lepsim stavu, nebo melo najeto, stalo min.... nez abych mel radio. No a menic na CD jsou jen zbytecny kg navrch, zas tak linej, abych si vymenil CD teda nejsem :D
1999 10th AE
Good boys go to heaven, bad boys go everywhere.
Uživatelský avatar
riderhenry
 
Příspěvky: 2034
Registrován: 16 úno 2010, 01:34
Bydliště: Brno

Re: Radírna před koupí

Příspěvekod Alessio » 27 úno 2010, 16:40

ta cena co je v inzerátu není konečná, nějaký ten tisíc šel ukecat dolů. Proč se mi zalíbila? No protože má najeto 20 tisíc a je to 9/07 , to znamená že v podstatě tři roký, skoro nejetý auto.

Keyless bych mít mohl, ale ani by mě nijak neštvao, kdyby nebyl. To bose mrzí víc, ale neni to nic co bych nepřekousnul. Látka bez vyhřívání (vyhřívání má jen kůže myslím) sice nevypadá tak efektně, ale funkčně v tom problém nevidím.

PS: je hezky, koby, nepojedeš kolem hasiče? Mám tu teď Mazdu 3 MPS.. ;)
Alessio
 
Příspěvky: 269
Registrován: 14 led 2010, 22:04

Re: Radírna před koupí

Příspěvekod Koby » 27 úno 2010, 17:14

Tak proč ne, jestli se ti líbí, tak do ní uplně s klidem běž :-) Já jsem jenom napsal svuj názor ;) Bohužel, byl jsem lyžovat, ted jsem se vrátil a vyjedu zítra, když se poštěstí, ale má lejt..:-) Ale to hlásili na dnešek taky.. do kdy máš tu mps?:-)
Free willy2.0
Koby
 
Příspěvky: 842
Registrován: 22 led 2010, 16:47

Další

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 131 návštevníků

cron