lakovna/novy lak - skusenosti a referencie

lakovna/novy lak - skusenosti a referencie

Příspěvekod samuell » 28 led 2013, 20:06

Chcel by som Vas poprosit aby ste sa podelili o Vase skusenosti s lakovnami/lakiernikmi. Za seba budem rad ak niekto odporuci sikovnu dielnu kde budu vediet trafit odtien BRG v Bratislave, pripadne niekde v okoli (dojazde).

Ale aj ostatne referencie z CZ/SK su vitane, dufam ze vlakno posluzi aj ostatnym clenom.

Edit ::

* http://www.opravakaroserie.com :: michalmacho@azet.sk : 80-100 Eur za diel, zatial len malo referencii
* http://www.prolak.sk :: pro-lak@pro-lak.sk : dostsal som tip, na mail mi este mi ale neopdpovedali
nbfl 2001, 1.8, milujem ju
samuell
 
Příspěvky: 27
Registrován: 16 led 2013, 15:43

Re: lakovna/novy lak - skusenosti a referencie

Příspěvekod ADix » 03 úno 2013, 15:20

Zdar mate nekdo moznost sehnat plasti dip levneji nez 730kc/litr?
...because still in progress...
ADix
 
Příspěvky: 1590
Registrován: 28 úno 2011, 13:13
Bydliště: Orlová, Moskva

Re: lakovna/novy lak - skusenosti a referencie

Příspěvekod mita » 01 čer 2017, 14:46

Nějaký tip na dobrého lakýrnika na moravě? Mám opravovaný blatníky u směrovek a začíná to vypadat hrozně.
Uživatelský avatar
mita
 
Příspěvky: 22
Registrován: 04 dub 2015, 10:55
Bydliště: Kroměřížsko

Re: lakovna/novy lak - skusenosti a referencie

Příspěvekod fidak » 16 čer 2017, 12:55

mita píše:Nějaký tip na dobrého lakýrnika na moravě? Mám opravovaný blatníky u směrovek a začíná to vypadat hrozně.


orsula v kurmi u brna.
nasi tam davali uz mraky aut a vzdycky perfektni.
NC 1.8 2006
fidak
 
Příspěvky: 31
Registrován: 19 čer 2016, 11:21
Bydliště: Praha

Re: lakovna/novy lak - skusenosti a referencie

Příspěvekod buteo » 16 čer 2017, 13:20

fidak píše:
mita píše:Nějaký tip na dobrého lakýrnika na moravě? Mám opravovaný blatníky u směrovek a začíná to vypadat hrozně.


orsula v kurmi u brna.
nasi tam davali uz mraky aut a vzdycky perfektni.


Ano, pan Oršula umí udělat dobrou práci.
Proto jsem k němu začátkem března t.r. po předchozí dohodě zavezl odmašlenou karosérii NA na vyvaření zadních blatníků a celolak. Dohodli jsme termín dokončení konec května (2017). Koncem dubna jsme se dohodli, že bude lepší vyvařit i prahy, bez změny termínu.
Dva dny před koncem května mne pan Oršula pozval na návštěvu, ukázal mi opískovaný skelet karosérie s odřezanými zad.blatníky a prahy a sdělil mi, že dohodnutý termín nestihne a nový termín je KONEC SRPNA (2017). Když jsem (slovně) vyjádřil svou nespokojenost s posunem termínu o 3 MĚSÍCE, sdělil mi pan Oršula, že jestli chci, můžu si to odvézt jak to je a dát někam jinam. :idea: :o
Tuto zajímavou nabídku jsem neakceptoval, takže čekám. Myslel jsem, že to začátkem léta rychle poskládám a ještě se letos povozím, ale už asi to nestihnu. :cry:
Tak asi tak., no......... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
buteo
 
Příspěvky: 928
Registrován: 23 úno 2012, 14:02

Re: lakovna/novy lak - skusenosti a referencie

Příspěvekod tslany » 17 čer 2017, 21:58

Musím říct že když jsem nechával opravovat ten crash test tak jsem žádnej termín nedával a byl jsem spokojenej :D
NC 2006 1.8
Hyundai Grandeur 2009 3.3V6
tslany
 
Příspěvky: 215
Registrován: 21 črc 2016, 16:15

Re: lakovna/novy lak - skusenosti a referencie

Příspěvekod Hanysekfricek » 20 čer 2017, 17:00

Zdravím, nemáte nějaký tip na lakýrníka na Severní Moravě (Ostrava a okolí )
MAZDA MX-5 I 1.8i DOHC 94 kW / 128 HP (1994)
Obrázek Spotřeba MAZDA MX-5 I 1.8i DOHC 94 kW / 128 HP[/url]
Hanysekfricek
 
Příspěvky: 21
Obrázky: 0
Registrován: 05 led 2016, 23:04
Bydliště: Ostrava

Re: lakovna/novy lak - skusenosti a referencie

Příspěvekod BorisB » 22 čer 2017, 08:22

http://www.edb.cz/firma-825812-petr-les ... ce/kontakt

Jednak klempířská, druhak lak, tohle je skutečný klempíř, ne vyměňovač nakoupených aftermarket dílů. Za mě maximální spokojenost. Jen je trošku zaneprázdněný, protože dělá soji práci dobře.
NB 1,8 6q Miracle British (Racing?) Green r.v.2000
BorisB
 
Příspěvky: 67
Registrován: 08 úno 2015, 22:26

Re: lakovna/novy lak - skusenosti a referencie

Příspěvekod Andre_fux » 30 čer 2017, 17:55

buteo píše:Ano, pan Oršula umí udělat dobrou práci.
Proto jsem k němu začátkem března t.r. po předchozí dohodě zavezl odmašlenou karosérii NA na vyvaření zadních blatníků a celolak. Dohodli jsme termín dokončení konec května (2017). Koncem dubna jsme se dohodli, že bude lepší vyvařit i prahy, bez změny termínu.
Dva dny před koncem května mne pan Oršula pozval na návštěvu, ukázal mi opískovaný skelet karosérie s odřezanými zad.blatníky a prahy a sdělil mi, že dohodnutý termín nestihne a nový termín je KONEC SRPNA (2017). Když jsem (slovně) vyjádřil svou nespokojenost s posunem termínu o 3 MĚSÍCE, sdělil mi pan Oršula, že jestli chci, můžu si to odvézt jak to je a dát někam jinam. :idea: :o
Tuto zajímavou nabídku jsem neakceptoval, takže čekám. Myslel jsem, že to začátkem léta rychle poskládám a ještě se letos povozím, ale už asi to nestihnu. :cry:
Tak asi tak., no......... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Dneska jsem byl u Oršuli domluvit nějakou práci na autě a tak mi to nedalo a trošku jsem se poptal jak to bylo z pohledu karosářů. A rád bych pár věcí uvedl na pravou míru..

Proto jsem k němu začátkem března...

Dozvěděl jsem se, že byli domluveni, že tam auto přiveze v zimě, aby se to stihlo v klidu udělat.
...zavezl odmašlenou karosérii NA...
Pod tímto pojmem, ale nikdo neočekává karoserii ve které byla palubní deska, svazky elektriky, čelní okno, brzdové trubky a hromada dalších příchytek, průchodek ...
...sdělil mi, že dohodnutý termín nestihne a nový termín je KONEC SRPNA (2017)...

Zde bohužel chybí dosti zásadní detail, a to ten, že karosář byl 3 měsíce o berlích.
Když jsem (slovně) vyjádřil svou nespokojenost s posunem termínu o 3 MĚSÍCE

Opět nějaký ten drobný detail chybí. Tím detailem je, že mu byl kompenzován posun termínu v podobě udělání prahů (materiál a práce) zadarmo!

Takže asi tak nějak k tomuto věčně nespokojenému pánu... Ať si udělá každý obrázek sám. Dosti lidí si tam nechávalo dělat auta a tak moc dobře vědí jak to tam chodí.
NB 1.6 (81kW) 11.09.1999 Titanium Gray II
NA 1.6 (66kW) 28.10.1996 Montego Blue Mica
„Nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci.“ - Baťa
Organizace hromadných nákupů na IL se slevou Aktuální kolo
Uživatelský avatar
Andre_fux
 
Příspěvky: 2118
Obrázky: 1
Registrován: 28 čer 2011, 19:10
Bydliště: 1% Jihomoravský kraj, 99% Středočeský kraj :(

Re: lakovna/novy lak - skusenosti a referencie

Příspěvekod buteo » 30 čer 2017, 20:58

Andre_fuxi,
pro pana Oršulu je dobře, že mu věříš. Přeju ti, aby ses nezklamal.
buteo
 
Příspěvky: 928
Registrován: 23 úno 2012, 14:02

Další

Zpět na Technika MX-5

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 94 návštevníků