P: Fidanza zotrvacnik, ACT HD stage 1

P: Fidanza zotrvacnik, ACT HD stage 1

Příspěvekod AndrewG » 06 led 2018, 19:09

Ahojte,
predam nasledovne "ultimatne kombo"...

200mm (1.6)Spojka ACT HD ZM1-HDSS - je to stage 1, velmi prijemna spojka na daily auto, mala by zvladat podla goodwin racingu aj turbo auta s plniacim tlakom do 0.8Bar - cca 250-300Nm. Je to vyborna volba pre ostrejsie jazdenie aj s atmosferickym autom ako mam ja, spojka nema ziadny preklz a da sa s nou velmi svizne rozbehnut (mam odmerane 6.9-7s(nie ze by to bolo zasluhou spojky :D ) Ja som spojku jazdil na N/A aute rok a pol, cca 8-10tis km, dokopy asi 6-8slalomov. Spojka je na aute, neviem v akom je stave ale predpokladam ze je nic nebude vzhladom na bezproblemovu funkciu. Spojka je s Exedy lamelou, je to rovnaky material ako pouziva ACT a da sa u nas zohnat narozdiel od ACT bezproblemovo, pripadne s rovnakym materialom ju vedia oblozit nanovo v renovaku za par korun (600kc cca) Pridam Samozrejme vypinacie lozisko, aj ked by som ho odporucal vymenit, ACT loziska nie su preslavene svojou kvalitou. Spojka vazi cca 3.7kg.

Zotrvacnik Fidanza (1.6) hlinikovy zotrvak s Ocelovymi vymenitelnymi insertmi. Za mna to bola jasna volba, najlahsieho zotvaku na miatu. vaha 3.38kg. Opat vyborny upgrade pre akukolvek miatu, hlavne pre 1.8 ktore su zabyte s tazkym a velkym zotrvakom.

Predavam to ako kombo, ale samozrejme ak chce niekto iba spojku a niekto druhy iba zotrvak tak sa kludne medzi sebou dohodnite na cene, moja pozadovana cena je 500€. Nemam zaujem o vymenu za nieco ine :) Dvôvod predaja je jednoduchy a jasny a to je twin disc spojka so zotrvakom.

K odberu realne v Marci, keby na to niekto strasne ponahlal tak to z auta viem dostat urcite skorej. Som otvoreny rozumnej dohode, samozrejmostou bude ze spojku po vytiahnuti z auta pofotim, pripadne zvazim upravu ceny smerom nadol, viac za to chcet urcite nebudem. Kto mate realny zaujem kludne napiste post. Predpokladam ze o toto bude mat zaujem viac ludi, takze pojdem potom postupne, az bude spojka z auta von.

pre info, jedna sa o tieto diely, spojka je realne zlta, GW maju zlu fotku. S touto spojkou tu na fore ma skusenost aj riderhenry ak by ste chceli referencie.
http://www.good-win-racing.com/Mazda-Pe ... -1008.html
http://www.good-win-racing.com/Mazda-Pe ... -1019.html

Obrázek
AndrewG
 
Příspěvky: 2284
Registrován: 19 bře 2013, 21:58

Re: P: Fidanza zotrvacnik, ACT HD stage 1

Příspěvekod Eddie1904 » 07 led 2018, 19:09

Měl bych zájem hlavně o ten setrvák, kdyby se našel někdo kdo by vzal spojku. Jestli ne tak bych holt vzal obojí :D
A na vyndání nespěchám ;)
93 NA 1.6 ošklivé káčátko :)
Eddie1904
 
Příspěvky: 43
Registrován: 20 zář 2016, 23:36
Bydliště: Brno

Re: P: Fidanza zotrvacnik, ACT HD stage 1

Příspěvekod Winie » 08 led 2018, 10:26

taky bych kdyžtak bral jenom setrvák. spojku už mám koupenou
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice

Re: P: Fidanza zotrvacnik, ACT HD stage 1

Příspěvekod AndrewG » 24 led 2018, 14:25

Teda cakal som vacsi zaujem :-D
AndrewG
 
Příspěvky: 2284
Registrován: 19 bře 2013, 21:58

Re: P: Fidanza zotrvacnik, ACT HD stage 1

Příspěvekod TeeJay » 24 led 2018, 14:33

Já bych to hned bral, kdybych už lehkej setrvák neměl :D
On je trošku problém s tím, že v komunitě se hodně ladí vzhled, docela i podvozek, ale na powertrain se dost kašle. Což je trošku paradox vzhledem k tomu, co lehkej setrvák udělá s dojmem z auta - mnohem víc než hezký kola, jinej výfuk nebo "sportovní" vzduchovej filtr. Ale každej máme priority jinde a tak to bylo a bude :)
Uživatelský avatar
TeeJay
 
Příspěvky: 1679
Obrázky: 0
Registrován: 17 dub 2015, 23:44
Bydliště: Hradec Králové


Zpět na Inzerce/bazar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam a 77 návštevníků