Nabídka výroby: Rámy

Re: Nabídka výroby: Rámy

Příspěvekod yntelygent » 04 led 2018, 00:56

Tak, poprosim strpenie.. planoval som to mat do vianoc z krku, bolo to tam 10 dni pred a pani sa neuracili to urobit este dodnes..
NB 1997
Výroba rollbarov (prípadne iných kovových doplnkov ako dodatočné výstuhy, strut bars, fender braces, door bars, výfukov, zvodov a všetko železné, nerezové aj hliníkové)
Uživatelský avatar
yntelygent
 
Příspěvky: 14
Registrován: 12 bře 2017, 13:03
Bydliště: Bratislava

Re: Nabídka výroby: Rámy

Příspěvekod thestyleofnostyle » 04 led 2018, 22:35

yntelygent píše:Tak, poprosim strpenie.. planoval som to mat do vianoc z krku, bolo to tam 10 dni pred a pani sa neuracili to urobit este dodnes..

ok
'92 Miata NA6
thestyleofnostyle
 
Příspěvky: 67
Registrován: 07 črc 2015, 12:52
Bydliště: Brno

Re: Nabídka výroby: Rámy

Příspěvekod Cromoly » 11 led 2018, 14:42

Je to naprd, ale tohle ovlivnit nedokazete :-( Nezbyva nez doufat v co nejrychlejsi lakovnu...
Cromoly
 
Příspěvky: 480
Registrován: 01 zář 2011, 18:45

Re: Nabídka výroby: Rámy

Příspěvekod whisper » 12 led 2018, 14:54

Už sú hotové, v pondelok by som ich mal odoslať. Kto si toto čítate a máte minútu, napíšte mi prosím svoju poštovú adresu, nech ju nemusím hľadať medzi všetkými správami. Ďakujem.
Ponúkam celý sortiment produktov SkidNation so zľavou pre členov - napíšte správu.

Radosť je moje palivo.
Uživatelský avatar
whisper
 
Příspěvky: 1151
Obrázky: 6
Registrován: 11 lis 2012, 17:25
Bydliště: Bratislava [SK]

Re: Nabídka výroby: Rámy

Příspěvekod bustak » 17 led 2018, 19:18

Ahoj,
kdyz uz ted mate utrapy s touhle varkou za sebou, neuvazujete o dalsi? Mel bych zajem :)
NA8 94' BRG
bustak
 
Příspěvky: 7
Registrován: 16 led 2018, 17:48

Re: Nabídka výroby: Rámy

Příspěvekod whisper » 17 led 2018, 19:46

Ja ani náhodou :D Napíš Lukášovi (yntelygent), určite ti rám spraví.
Ponúkam celý sortiment produktov SkidNation so zľavou pre členov - napíšte správu.

Radosť je moje palivo.
Uživatelský avatar
whisper
 
Příspěvky: 1151
Obrázky: 6
Registrován: 11 lis 2012, 17:25
Bydliště: Bratislava [SK]

Re: Nabídka výroby: Rámy

Příspěvekod Krivak » 21 led 2018, 22:47

já bych měl taky zájem o jeden rollbar, možná rovnou o dva i pro kamaráda ;)
Uživatelský avatar
Krivak
 
Příspěvky: 586
Registrován: 11 zář 2014, 23:03
Bydliště: Praha

Re: Nabídka výroby: Rámy

Příspěvekod vond009 » 09 úno 2018, 19:22

Taky bych měl o jeden zájem .... letošní objednávku jsem nejak prokaučoval :-/
vond009
 
Příspěvky: 1
Registrován: 04 úno 2017, 13:05

Re: Nabídka výroby: Rámy

Příspěvekod TeeJay » 12 úno 2018, 20:31

Já bych se ještě s dovolením vrátíl k adaptérům na pásy, s šestikvaltem jsem je nasadil na auto. Jsem přesvědčený, že mají díry do trubičky na původní šroub udělané obráceně, než by to mělo být.

Nejprve fotka, jak tam adaptér pásu patří (levá strana):
WP_20180121_15_34_12_Pro.jpg

Je patrné, že šroub nezaleze celý dovnitř, protože díra je přesná na průměr závitu a závit není až do konce šroubu, který má širší hladkou část bez závitu (částečně viditelná na fotce), na které se volně pohybuje očko pásu do rotace.

Když se podíváme z druhé strany, tak na druhé straně je díra větší, přesně na onu plochou část šroubu a šroub do ní tak zaleze celý. Takhle by tam měl jít, ale velikosti děr by musely být naopak.
WP_20180121_15_34_26_Pro.jpg


Kdybych tam ale dal šroub obráceně, aby tam vlezl celý a seděl uvnitř bez vůli, celý v adaptéru, tak je to super, ale na auto to nenamontuju.
WP_20180121_15_34_49_Pro.jpg


Je to dost nešťastné, protože pás tak drží za kratší závit než by mohl a adaptér nedrží tlakem hlavy šroubu, ale té hladké části, která je mnohem užší než hlava šroubu - a to je kompromis bezpečnosti.
Kdybych přidal podložku, nebude to hezké a navíc ještě víc zkrátím závit, na kterém pásy drží - leda bych vzal flexu a svěrák a trubičku zkrátil o sílu podložky. Ale neobjednal jsem si DoDo (dodělej doma) výrobek.
Ještě je možnost koupit jinej šroub, ale tenhle do sloupku pásů má jemnej závit, dost specifickou délku a předpokládám vyšší pevnost, nevím, jestli bych sehnal obdobný. Ale zase jsou to zbytečné starosti navíc, zvlášť, když byl spojovací materiál součástí balení.

Chápu, proč je to takhle - celý "adaptér" jsou dvě trubičky spojené kusem plechu, do kterého jsou vyvrtané jen přesné díry na závit. A ne každý má tak velký vrták, aby udělal díru na celé tělo šroubu. Je to ale škoda, vrták nestojí tolik peněz, zvlášť, když je to asi 40. vyrobený rám, už by se asi zaplatil. A na druhý konec trubičky vařit podložku s přesnou dírou by byla práce navíc.
Škoda, stačilo tak málo a mohlo to být perfektní, bohužel není.
Uživatelský avatar
TeeJay
 
Příspěvky: 1679
Obrázky: 0
Registrován: 17 dub 2015, 23:44
Bydliště: Hradec Králové

Re: Nabídka výroby: Rámy

Příspěvekod tomas93 » 12 úno 2018, 21:06

Já to vyřešil vysoustružením vnitřku jedné podložky, která po instalaci zůstane. Pak to na sobě sedí hezky, ale naprosto chápu Tvoje připomínky na DODO. Nicméně po instalaci pás funguje už konečně normálně.

Obrázek
Uživatelský avatar
tomas93
 
Příspěvky: 170
Registrován: 22 bře 2016, 19:22

PředchozíDalší

Zpět na Inzerce/bazar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: dopr a 105 návštevníků