Jihomoraváci

Plánované srazy, výlety a sportovních akce ...
Pravidla fóra
Máte chuť se o víkendu sejít? Jeli byste na otočku do Alp? Napište to sem, třeba se někdo přidá :-)

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod Safa » 04 bře 2018, 22:48

Z Chvalčova na Troják už je to opravené? Já tam jel naposledy o vánocích a pořád tam byly minimálně troje semafory, jednosměrný provoz a vyfrézovaný asfalt. A teda co mi dnes říkala ségra (je z Hošťálkové kousek pod Trojákem), tak je tam pořád kopa sněhu...
Kochám se, tedy jsem...
Videa z výletů - zde: http://www.youtube.com/user/Safabox/videos
Safa bloguje - zde: http://www.autickar.cz/blog/safablog
Uživatelský avatar
Safa
 
Příspěvky: 1312
Registrován: 08 čer 2015, 00:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod Tomin » 04 bře 2018, 23:32

To nevím. Když ty trasy takhle virtuálně vybírám, sem odkázanej na Panoramu a dopravniinfo. Mám s tím dobré zkušenosti.

Loni jsem jsem Tesák jel zespodu od Chvalčova a ten asfalt tam byl tak akorát na hraně. Už to celkem drncalo. A když teď říkáš, že bude na jaře nový peršan, tak o důvod víc to zakomponovat do pěkného výletu. Už jsem tu někde psal, že za samostatný cíl to tam nestojí, ale v rámci přesunu sever - jih je to super. A na jaře to bude dokonce super+ :-) Jen je zvláštní, že dopravniinfo nehlásí, že by tam teď bylo nějaké omezení, semafory a tak.
NC 2.0 Expression
To není auto, to je ROADSTER, lásko!
Uživatelský avatar
Tomin
 
Příspěvky: 596
Registrován: 24 říj 2014, 22:25
Bydliště: moravsko-slovácké pomezí

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod Safa » 04 bře 2018, 23:44

Aha, já myslel, že to chcete jet příští víkend. Ta trasa je každopádně supercool - myslím z Chvalčova do Lukova. Ale jinak se teda obávám, že je to tam pořád rozkopané. Alespoň podle tohohle infa. Dělá se tam nový povrch (mezi Chvalčovem a křižovatkou na Rajnochovice) a taky nová svodidla.

x.jpg

Zdroj: http://www.rszk.cz/uzavirky.php?uspo=a&usp=
Kochám se, tedy jsem...
Videa z výletů - zde: http://www.youtube.com/user/Safabox/videos
Safa bloguje - zde: http://www.autickar.cz/blog/safablog
Uživatelský avatar
Safa
 
Příspěvky: 1312
Registrován: 08 čer 2015, 00:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod Tomin » 09 bře 2018, 23:40

Pochtli píše:Osmičku si pak někdy můžeme dát jako jeden z mxkových srazů..

To jako ano, "osmičku" můžem dát, nicméně přes zimu sem nahrabošil vzácnou sbírku kvalitních tras po Moravskoslovensku. V průměru mají 300km a aspoň 4hodiny čistého jízdního času. Nevedou k žádným turistickým cílům, leda tak útulnou benzínku lze navštíviti. Tož kdyby byla chuť si rozšířit obzory a řádně provětrat ty naše mrštné strojky, něco bych měl. :)
NC 2.0 Expression
To není auto, to je ROADSTER, lásko!
Uživatelský avatar
Tomin
 
Příspěvky: 596
Registrován: 24 říj 2014, 22:25
Bydliště: moravsko-slovácké pomezí

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod Pochtli » 10 bře 2018, 22:48

Nějakou tu vyhlídku, hospůdku na oběd by to asi (minimálně na konci) zakomponovat chtělo :)
NB 1.8 -> NB 1.6 -> NBFL 1.8 -> NB 1.6 Miracle (2000)
Toyota Avensis kombi 2.0 VVTi (2005)
Suzuki Swift 1.3 (1999)
Uživatelský avatar
Pochtli
 
Příspěvky: 2005
Obrázky: 3
Registrován: 22 čer 2010, 20:08
Bydliště: Brno

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod Tomin » 11 bře 2018, 23:35

Pochtli píše: hospůdku na oběd

Á, pán je labužník! To zní skoro jako bys vyžadoval krmení tepelně upravené, talířem podložené, stolem lemované a v sedě požívané. A místo navigace orientaci podle mišelinských hvězd by pán ráčil? :D

A když už jsme u těch neslýchaných věcí, silně nedoporučuju výlet na Znojemsko, konkrétně okolí Vranovské přehrady. Na silnici 5 čísel písku s nějakým jílovitým sajrajtem. Ani okolí tam není o moc přívětivější. Bohatstvím a prosperitou to tam zrovna neoplývá a teď v lednu je to celkem depresivní výjev. Stejně jako "krasojízda" kolem Brněnské přehrady... :(
_20180311_221951.JPG
NC 2.0 Expression
To není auto, to je ROADSTER, lásko!
Uživatelský avatar
Tomin
 
Příspěvky: 596
Registrován: 24 říj 2014, 22:25
Bydliště: moravsko-slovácké pomezí

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod Tomin » 13 bře 2018, 17:07

Tomin píše:
Pochtli píše: hospůdku na oběd

Á, pán je labužník! To zní skoro jako bys vyžadoval krmení tepelně upravené, talířem podložené, stolem lemované a v sedě požívané. A místo navigace orientaci podle mišelinských hvězd by pán ráčil? :D

Uberu plyn. Příjemný výlet proložený chutným pojezením s povídáním třeba o autech není ztracený čas. Ba naopak. Těším se! ;)
NC 2.0 Expression
To není auto, to je ROADSTER, lásko!
Uživatelský avatar
Tomin
 
Příspěvky: 596
Registrován: 24 říj 2014, 22:25
Bydliště: moravsko-slovácké pomezí

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod Pochtli » 15 bře 2018, 18:22

Michelin to fakt být nemusí :lol:
Adamov - Křtiny jsou taky posypová prasečina (po chvilce "bruslení" i hodiny jak vyšitý :D )
NB 1.8 -> NB 1.6 -> NBFL 1.8 -> NB 1.6 Miracle (2000)
Toyota Avensis kombi 2.0 VVTi (2005)
Suzuki Swift 1.3 (1999)
Uživatelský avatar
Pochtli
 
Příspěvky: 2005
Obrázky: 3
Registrován: 22 čer 2010, 20:08
Bydliště: Brno

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod Tomin » 15 bře 2018, 21:58

Pochtli píše:za Hostěnicema jsem v 180° zatáčce skončil v protisměru :shock: - "drobet" jsem přestřelil, štěstí, že v protisměru nic nebylo a já to zvládl bez ťukance o svodidla :? ]

Pochtli píše: ikdyž se mi dneska nechtěně trochu povedlo utrhnout zadek při rychlootáčení na Jedovnické :lol:

Pochtli píše:po chvilce "bruslení" i hodiny jak vyšitý :D )


A což takhle dát si místo špenátku v hospůdce nějaké prázdné parkovišťátko a trénovat tam meze adheze, pane? :D
NC 2.0 Expression
To není auto, to je ROADSTER, lásko!
Uživatelský avatar
Tomin
 
Příspěvky: 596
Registrován: 24 říj 2014, 22:25
Bydliště: moravsko-slovácké pomezí

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod holda » 16 bře 2018, 07:41

Existuje někde v okolí Brna takový prostor, kde by člověk takovým učením nikoho neobtěžoval a přitom to byl celkem použitelný plácek, kde není moc co trefit? Ptám se pro kamaráda ;-)
Červená NA 1.6 85 kW bez úprav. :-)
Uživatelský avatar
holda
 
Příspěvky: 99
Registrován: 18 črc 2015, 15:41
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Akce, srazy, víkendy, výlety ...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 117 návštevníků