Happy Mia - NA 1.6

Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!
Pravidla fóra
Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!

Re: Happy Mia - NA 1.6

Příspěvekod Martin_Happy » 16 dub 2018, 11:28

Tak to se na to asi vykašlu :lol: zrcátka k životu asi nepotřebuju
NA 1.6 85k - Konečně!!! Nejlepší kadeřnická kára!
Obrázek
Uživatelský avatar
Martin_Happy
 
Příspěvky: 61
Registrován: 26 bře 2018, 17:13
Bydliště: Tak ňák kolem Plzně

Re: Happy Mia - NA 1.6

Příspěvekod Fernie » 16 dub 2018, 12:02

Co je za mnou, to mě nezajímá!
Rudá Potvora - NA6, BP, ILmotorsports header, 6q, LSD, MeisterR ZetaCRD.
NA OEM+ DRL - viewtopic.php?f=6&t=5043
http://www.autickar.cz
Fernie
 
Příspěvky: 1027
Registrován: 11 dub 2012, 17:39
Bydliště: Br-no, Br-nein

Re: Happy Mia - NA 1.6

Příspěvekod Renee » 16 dub 2018, 12:18

Nepotřebuješ, ale na srazech se můžeš bušit do hrudi že máš na ně přípravu :D
Nevýhoda tady těch je že to celý drží na jednom šroubu kterej mně prostě zreznul a ulomil se, a když ti někdo na parkovišti sklopí zrcátko tak naštělovat ho zpátky není otázka vteřiny ale tří minut :D
1993 NA 1.6 85kW. 6q, 4.1 torsen, MeisterR. How did that happen?
Renee
 
Příspěvky: 961
Registrován: 18 čer 2016, 09:29
Bydliště: Praha

Re: Happy Mia - NA 1.6

Příspěvekod LuckyK. » 16 dub 2018, 12:32

Vítej, moc pěkná barva, ta neni na NA uplně běžnou záležitostí, snad 99 procent je červených :D jinak ten hřeben, to je top :D a dost oceňuju i tvého avatara :lol: :lol: 8-)
Uživatelský avatar
LuckyK.
 
Příspěvky: 56
Registrován: 12 říj 2016, 12:06
Bydliště: Praha 3

Re: Happy Mia - NA 1.6

Příspěvekod LuckyK. » 16 dub 2018, 12:36

Jinak s těma zrcátkama je to tak jak psali kluci, když seženeš el. zrcátka a ten čtyřsměrný ovladač, tak to bude fungovat (ve dveřích budou s největší pravděpodobností taky připravené konektory). Uplně stejně to mám na NB (holotavýbava), chtěl jsem to měnit, ale nakonec jsem zanechal manualní zrcátka a necítím, že by mě to nějak omezovalo :lol:
Uživatelský avatar
LuckyK.
 
Příspěvky: 56
Registrován: 12 říj 2016, 12:06
Bydliště: Praha 3

Re: Happy Mia - NA 1.6

Příspěvekod Martin_Happy » 16 dub 2018, 13:45

Což o to, ovladač sem nějaký našel
http://bazar.automedik.cz/AMD5158156196/mazda/mx-5
Jinak nevím, například se spolujezdcovo zrcátkem nejde vůbec pohnout takže doteď v něm vidím jen tak nějak a ne 100% tak, jak bych potřeboval

LucyK. Hele, a já zrovna červenou chtěl ideálně na origo kolech. Ale mám tuhle, stejně časem půjdou samolepky dolů a příští zimu se musí udělat prahy v tradičním místě, a pak se uvidí, ale asi bych to řešil celopolepem a ideálně v nějaké veselé pastelové barvě

Hřeben je nutnost a já si nějak z Miaty docela rád dělám srandu, že je pro kadeřníky a gaye, sranda musí být.

A Avatar, mno, při sledování InitialD sem definitivně byl utvrzen v tom, že příští auto bude zadokolka. Sice s tím neumím a nikdy nebudu jako Takumi, ale díky tomu seroši sem se rozhoupal a fakt je teď jedna doma
NA 1.6 85k - Konečně!!! Nejlepší kadeřnická kára!
Obrázek
Uživatelský avatar
Martin_Happy
 
Příspěvky: 61
Registrován: 26 bře 2018, 17:13
Bydliště: Tak ňák kolem Plzně

Re: Happy Mia - NA 1.6

Příspěvekod vhml » 16 dub 2018, 13:54

Konečně tě to jezdí, takže rovnou pošli přihlášku na 12.5 do Tchořovic a 13.5 Koráb :P

A se zadním náhonem je to stejně jednoduchý jako s předním - furt plyn :lol:
vhml
 
Příspěvky: 1070
Registrován: 28 črc 2015, 12:11
Bydliště: Chodsko

Re: Happy Mia - NA 1.6

Příspěvekod Martin_Happy » 17 dub 2018, 14:30

Když vše půjde jak má, tak bych rád zase někdy dorazil.

Jak se vlastně daří tvojí Miatě? Za ty dva roky už s ní musíš být sžitý, ne?
NA 1.6 85k - Konečně!!! Nejlepší kadeřnická kára!
Obrázek
Uživatelský avatar
Martin_Happy
 
Příspěvky: 61
Registrován: 26 bře 2018, 17:13
Bydliště: Tak ňák kolem Plzně

Re: Happy Mia - NA 1.6

Příspěvekod LuckyK. » 17 dub 2018, 16:26

Martin_Happy píše:Což o to, ovladač sem nějaký našel
http://bazar.automedik.cz/AMD5158156196/mazda/mx-5
Jinak nevím, například se spolujezdcovo zrcátkem nejde vůbec pohnout takže doteď v něm vidím jen tak nějak a ne 100% tak, jak bych potřeboval

LucyK. Hele, a já zrovna červenou chtěl ideálně na origo kolech. Ale mám tuhle, stejně časem půjdou samolepky dolů a příští zimu se musí udělat prahy v tradičním místě, a pak se uvidí, ale asi bych to řešil celopolepem a ideálně v nějaké veselé pastelové barvě

Hřeben je nutnost a já si nějak z Miaty docela rád dělám srandu, že je pro kadeřníky a gaye, sranda musí být.

A Avatar, mno, při sledování InitialD sem definitivně byl utvrzen v tom, že příští auto bude zadokolka. Sice s tím neumím a nikdy nebudu jako Takumi, ale díky tomu seroši sem se rozhoupal a fakt je teď jedna doma


No to zrcátko bude asi zatuhlý, praxe je taková, že já jsem je našteloval jen jednou a od tý doby to tak zůstalo, buhví, jestli taky nezatuhly :lol:
Já si z toho taky rád dělám srandu, přesně jak říkáš, je dobré být veselý a nad věcí, to mám rád.
Já už IN.D. viděl asi dva a půlkrát a pořád je to zábavný, jeden z nejlepších serošů - přirozeně. Se zadokolkou je to takový jednoduchý a přirozený, já
už jsem na to tak zvyklej, že mám spíš na mokru a sněhu problemy s předokolkou, mě ten pohon prostě přijde strašně nepřirozenej,
myslim že s miatou se do toho relativně rychle dostaneš, to auto je fakt "hodný" ne jako MR2 :lol: :lol: (kterou jsem mimochodem původně chtěl taky, ale taky jsem
jí vzhledem k malým zkušenostem v tu dobu raději zavrhnul)
Uživatelský avatar
LuckyK.
 
Příspěvky: 56
Registrován: 12 říj 2016, 12:06
Bydliště: Praha 3

Re: Happy Mia - NA 1.6

Příspěvekod Martin_Happy » 18 dub 2018, 12:15

Ještě se zeptám, řešili jste už někdo sadu žárovek? Stále nacházím takové ty setry jen na NC/ND, ale na NA mi to nechce nic najít.
NA 1.6 85k - Konečně!!! Nejlepší kadeřnická kára!
Obrázek
Uživatelský avatar
Martin_Happy
 
Příspěvky: 61
Registrován: 26 bře 2018, 17:13
Bydliště: Tak ňák kolem Plzně

PředchozíDalší

Zpět na Krásky členů fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam a 56 návštevníků