Pecova 1.6 NB

Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!
Pravidla fóra
Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!

Re: Pecova 1.6 NB

Příspěvekod gramo » 22 kvě 2018, 13:53

Jo tak, říkal jsem si, jestli někde je nějaký lepší VIN dekodér, než jsem zatím našel :) U BMW datum výroby zjistím (a k tomu i detaily výbavy), u toyoty jsem věděl měsíc a rok, u mazdy nic a ještě mi dekodér tvrdí, že na 10 pozici nesmí být 0 :)
Uživatelský avatar
gramo
 
Příspěvky: 781
Registrován: 07 dub 2016, 16:54

Re: Pecova 1.6 NB

Příspěvekod peca » 22 kvě 2018, 13:57

Tak to mame uplne stejne :D V Golfu mam jeste jeden stitek s kody a tam se da zjisti uplne vsechno. Mazda to asi tolik neresi :)
peca
 
Příspěvky: 70
Registrován: 23 úno 2016, 09:08
Bydliště: Brno

Re: Pecova 1.6 NB

Příspěvekod Skrblík » 23 kvě 2018, 21:45

Robo96 píše:preco by mu cobalt mal opalit naraznik? za min. 3 roky nic podobne nepozorujem :)

protože jsem Cobalt měl, dokonce na tomhle konkrétním autě a bez katíku to krásně střílelo a nárazník se opálil..:D
Skrblík
 
Příspěvky: 335
Registrován: 24 led 2015, 17:52

Re: Pecova 1.6 NB

Příspěvekod TeeJay » 23 kvě 2018, 23:37

Jezdit bez katu je prasárna, kdo je na ten smrad zvědavej :D s katem ani sport katem ten problém není.
Uživatelský avatar
TeeJay
 
Příspěvky: 1679
Obrázky: 0
Registrován: 17 dub 2015, 23:44
Bydliště: Hradec Králové

Re: Pecova 1.6 NB

Příspěvekod Robo96 » 24 kvě 2018, 07:44

Skrbliku to je zaujimave, moze to byt tym ze single tip? Mne to na dualtipe bez katu nestrielalo ani som travu pri ceste nezapaloval :D
2001 NB2 Brilliant Black 1.6 → 1.8 swap - donor
1995 NA2 Brilliant Black 1.6 → full NB2 1.8 swap.. hotovo
Uživatelský avatar
Robo96
 
Příspěvky: 971
Obrázky: 17
Registrován: 26 led 2016, 18:08

Re: Pecova 1.6 NB

Příspěvekod peca » 24 kvě 2018, 08:30

No, uvidime :D Zatim se mi ten zvuk hodne libi a nestrili to. Ale taky pravda, ze jsem tomu nestihl poradne nalozit. Docela se totiz bojim, protoze po prezuti se auto chova dost divne. Nechal jsem udelat geometrii a ta je ted v poradku a stejne to tahne do prava pri pridani plynu a do leva pri ubrani :roll: Nekde na zahranicnich forech jsem se docetl, ze to muzou delat i spatne vyvazene kola na zadni naprave. Zkusil jsem je teda prehodit a, svete div se, tahne to naopak :D Takze mne dnes ceka navsteva pneuservisu a pripadne rovnani kol :(
peca
 
Příspěvky: 70
Registrován: 23 úno 2016, 09:08
Bydliště: Brno

Re: Pecova 1.6 NB

Příspěvekod jarka » 24 kvě 2018, 08:49

peca píše:No, uvidime :D Zatim se mi ten zvuk hodne libi a nestrili to. Ale taky pravda, ze jsem tomu nestihl poradne nalozit. Docela se totiz bojim, protoze po prezuti se auto chova dost divne. Nechal jsem udelat geometrii a ta je ted v poradku a stejne to tahne do prava pri pridani plynu a do leva pri ubrani :roll: Nekde na zahranicnich forech jsem se docetl, ze to muzou delat i spatne vyvazene kola na zadni naprave. Zkusil jsem je teda prehodit a, svete div se, tahne to naopak :D Takze mne dnes ceka navsteva pneuservisu a pripadne rovnani kol :(

Tohle se mi přesně stalo na jiným autě na předku a dělaly to starý letní gumy. Nechápal jsem jak a čím je to způsobeno, ale po přezutí na nový to zmizelo.
Ad. střílení: jo chce to decat, pak to zvučí akorát a navíc ti to přidá i něco na špičce. A co se týče emisí, tak ono vysypanej 20 let starej kat asi nebude krom restrikce ve výfuku žádný terno.
23tis. km ... 12,4 l
jarka
 
Příspěvky: 213
Registrován: 29 říj 2015, 00:22

Re: Pecova 1.6 NB

Příspěvekod Robo96 » 24 kvě 2018, 09:38

Peca, ak su to nove gumy, treba ich trochu zabehnut a odrat hrany, ked som prezuval na NS2R tak tiez divny pocit ale po nejakych 200-300km sa to spravilo.
2001 NB2 Brilliant Black 1.6 → 1.8 swap - donor
1995 NA2 Brilliant Black 1.6 → full NB2 1.8 swap.. hotovo
Uživatelský avatar
Robo96
 
Příspěvky: 971
Obrázky: 17
Registrován: 26 led 2016, 18:08

Re: Pecova 1.6 NB

Příspěvekod Skrblík » 24 kvě 2018, 15:16

TeeJay píše:Jezdit bez katu je prasárna, kdo je na ten smrad zvědavej :D s katem ani sport katem ten problém není.

žádnýho smradu jsem si v autě nevšimnul..:D počkej, střílení je podle Tebe problém? :D

Robo96 píše:Skrbliku to je zaujimave, moze to byt tym ze single tip? Mne to na dualtipe bez katu nestrielalo ani som travu pri ceste nezapaloval :D


To je zvláštní, mně to střílelo víceméně při každým vytočení nad 5k :D ale začalo to až po tom, co jsem najel zhruba 2000km :)
Skrblík
 
Příspěvky: 335
Registrován: 24 led 2015, 17:52

Re: Pecova 1.6 NB

Příspěvekod peca » 09 črc 2018, 18:21

K nejakemu velkemu jezdeni jsem se nedostal skoro mesic :( , tak delam aspon prkotiny. O vikendu jsem vzal vrtacku, smirgl a lestenku a prelestil svetla. Je to hodne poznat. Auto ted vypada vyrazne lip, ale jestli to lip sviti zatim nevim.

Obrázek

Obrázek

Taky jsem si hral s vazelinou a namazal stahovacku u ridice. Dvakrat. Az jsem to cele slozil, zjistil jsem, ze mam okno krive a je tam tak centimetrova dira :roll: . Priste se radsi budu dvakrat divat a jednou montovat. Od spolujezdcova okna mne vyhnal dest. Coz je blbe, neb se mi do toho druheho chce cindal min :-D. Kdyz uz jsem byl u toho mazani, namazal jsem taky pomocny spojkovy valecek, odstranilo se tim piskani od spojky. Timto dekuji Ferniemu, ze mi jeho cenou radou usetril spoustu casu a penez :-)

Jinak Cobalt zatim dobry. Nestrili. Jen vyjmecne si pufne pri ubrani plynu. Uvidime :-)
peca
 
Příspěvky: 70
Registrován: 23 úno 2016, 09:08
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Krásky členů fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 návštevníků