Ostrava - Červenohorské sedlo (4.11.2018)

Plánované srazy, výlety a sportovních akce ...
Pravidla fóra
Máte chuť se o víkendu sejít? Jeli byste na otočku do Alp? Napište to sem, třeba se někdo přidá :-)

Re: Ostrava - Červenohorské sedlo (4.11.2018)

Příspěvekod mx-5nd2.0 » 08 lis 2018, 20:17

Tomin píše:Šmarjá! Zase se musím vracet k tomu trudnému okamžiku v jinak moc krásném dni? K té směsi arogance a bezohlednosti, kterou tam pán svou jízdou předváděl? Obávám se, že formou textu nepodám přesvědčivé argumenty, takže jen odkážu, že stojím za tím co sem výše napsal. Ani jsem nevěděl, že to byl někdo z místních členů. Což je nakonec dobře, alespoň má nějakou zpětnou vazbu, že né každý obdivuje a fandí způsobu, jak se na silnici chová.


hmm, takže nic. Takže se ani nemůžu polepšit.


Kašlu na to. Byla to krásná akce a nenechám si to skazit. Manželka viděla onboard a záviděla, že nemohla jet. Moc díky Froxicovi za super akci.
Uživatelský avatar
mx-5nd2.0
 
Příspěvky: 401
Obrázky: 0
Registrován: 17 črc 2016, 21:45
Bydliště: Ostrava

Re: Ostrava - Červenohorské sedlo (4.11.2018)

Příspěvekod Tomin » 08 lis 2018, 21:40

No, jsem dost nemile překvapen až zklamán z reakcí ostatních členů tady. Je snad přirozené se ohradit proti nevhodnému chování. Ano, je snažší a pohodlnější to podat touto formou, než někomu vyčinit z očí do očí. U nás mě takto sral jeden kretén, který mi podobnou prasojízdou skoro každodenně znepříjemňoval cestu z práce. Tak jsem si ho nakonec odchytil na parkovišti a pověděl mu co si o jeho chování myslím - slušně a věcně. Taky chtěl, ať mu teda řeknu kde a co provedl. Též mi přišlo zbytečné mu vyjmenovávat příklady, když podstatné bylo že je prostě nepříjemné s ním sdílet jednu silnici. To mu jako argument nestačilo, tak mě poslal do prdele. Bylo to nepříjemné, ale stálo to zato. Světe div se, od té doby jezdil jinudy. Takže to cenu má! Na srazu jsme se s přáteli bavili třeba o Rakousku, jak je tam skvěle, jak tam platí řád, slušnost a pořádek, a to i na silnicích. Sakra, jak se tomuto ideálu byť jen blížit, když se tu naopak bude obhajovat nebo bagatelizovat zhovadilizmus?
NC 2.0 Expression
To není auto, to je ROADSTER, lásko!
Uživatelský avatar
Tomin
 
Příspěvky: 596
Registrován: 24 říj 2014, 22:25
Bydliště: moravsko-slovácké pomezí

Re: Ostrava - Červenohorské sedlo (4.11.2018)

Příspěvekod dopr » 09 lis 2018, 10:18

To je zajimava pointa vyletu :? :)
mx-5nd2.0 : Asi budes muset poskytnout cely, nesestrihany onboard jako dukaz k posouzeni mistnimi znalci na etiku chovani za volantem, jinak te tady ukrizujeme :lol:
.:. MX-5 NC Expression, 2.0, 118kW/160 HP, L.S.D, 6 gears .:.
:.EX: MX-5 NB, 1.8, 103kW/140 HP, L.S.D, 6 gears, Nardi Torino, Bilstein B8 + Tein S-tech springs:.
Obrázek
Uživatelský avatar
dopr
 
Příspěvky: 3487
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 11:36
Bydliště: Moravský kras

Re: Ostrava - Červenohorské sedlo (4.11.2018)

Příspěvekod Jirka » 09 lis 2018, 16:01

Už jsem myslel, že to tady po exodu na f*ckbook umřelo a hle! Vášně! Debata! Víc než jeden příspěvek za měsíc! :-)

I pro nás byla cesta cíl: vyjeli jsme před osmou ráno a na červeném byli mírně po poledni, tak spíš proto se tam moc nebrousilo nahoru dolů. Každopádně děkuji Honzovi za svezení v "cathu", bylo to doslova bohabojné! :-D

Navíc cesta zpět s Greenmanem a Tominem - netušil jsem, že se dá projet z ČS až k nám na z 80 % fantastickém asfaltu a zábavnými okreskami! Tímto ještě jednou díky Tominovi za trasování a věřím, že se i s ostatními podělí o severojiždní moravskou supertrasu. Dojeli jsme pozdě, za tmy, ale topless a spokojení!
Uživatelský avatar
Jirka
 
Příspěvky: 562
Registrován: 05 zář 2014, 08:16

Re: Ostrava - Červenohorské sedlo (4.11.2018)

Příspěvekod Robo96 » 10 lis 2018, 10:07

Tomin, pokial mas konkretny priklad tak ho uved a nie to tu rozmazavat a chodit okolo horkej kase.. Pripomina mi to miestnu kulturu okolo uvadzania cien, dpc to je taky problem napisat ze obsitie volantu stalo 3000 (priklad)? Ale nie bude sa okolo toho vzdy robit atmosfera jak keby slo o tajne spisy FBI a prezradenie znamena smrt, nikdy nepochopim. To iste s tvojim prispevkom, aky to ma zmysel, uz si tu napisal 3 prispevky o nicom? Napis rovno, chodil boky v protismere? robil mysicky? Hernajs bud konkretny alebo nepis nic. Protismery v zakrutach ste jazdili takmer vsetci aj ked to vobec nebolo nutne co ja napr. neuznavam a povazujem za prasactvo a nejdem tu do nikoho kerovat, ze jazdi jak prasa. (aj sedlo som jazdil vyhradne v medziach svojom pruhu). Po ceste na sedlo som si nevsimol nic co by sa dalo povazovat za nebezpecnu jazdu NDcka, isiel ako vsetci ostatny. Na sedle uz neviem, tam si to uzivali viacmenej vsetci svojim sposobom, tak nejake krizovacky uz by som neriesil, pokial vyslovene peredbiehal s autami v protismere alebo inak ohrozoval ostatnych...

TLDR; ked uz si to na verejnosti zacal rozoberat, tak bud konkretny a nehraj to tu na politika, ktory ma priznat kde vzal prachy na barak za 100mega :roll:
2001 NB2 Brilliant Black 1.6 → 1.8 swap - donor
1995 NA2 Brilliant Black 1.6 → full NB2 1.8 swap.. hotovo
Uživatelský avatar
Robo96
 
Příspěvky: 971
Obrázky: 17
Registrován: 26 led 2016, 18:08

Re: Ostrava - Červenohorské sedlo (4.11.2018)

Příspěvekod Tomin » 10 lis 2018, 15:54

Tomin píše:Pardon, ale už se k tomu nechci vracet a dále to tady tím špinit.
NC 2.0 Expression
To není auto, to je ROADSTER, lásko!
Uživatelský avatar
Tomin
 
Příspěvky: 596
Registrován: 24 říj 2014, 22:25
Bydliště: moravsko-slovácké pomezí

Předchozí

Zpět na Akce, srazy, víkendy, výlety ...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 124 návštevníků

cron