NA koncové mlhové světlo

NA koncové mlhové světlo

Příspěvekod MXfanda » 01 črc 2014, 15:40

Má někdo na NA koncovou mlhovku udělanou tak, že odpojil levou couvačku, dal tam červenou žárovku a propojil s přepínačem mlhovky na palubovce? Vede od přepínače dozadu kabel do kufru nebo je to tažený spodem do nárazníku? Nebo nějakej jinej nápad? Dík
Uživatelský avatar
MXfanda
 
Příspěvky: 790
Obrázky: 64
Registrován: 03 srp 2012, 12:18
Bydliště: Telč, Dačice

Re: NA koncové mlhové světlo

Příspěvekod LordJames » 01 črc 2014, 15:59

Má to PeterS
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
LordJames
 
Příspěvky: 2774
Registrován: 12 čer 2012, 18:55
Bydliště: Tábor

Re: NA koncové mlhové světlo

Příspěvekod MXfanda » 01 črc 2014, 16:57

LordJames píše:Má to PeterS


Dík, poslal jsem mu PM.
Uživatelský avatar
MXfanda
 
Příspěvky: 790
Obrázky: 64
Registrován: 03 srp 2012, 12:18
Bydliště: Telč, Dačice

Re: NA koncové mlhové světlo

Příspěvekod whisper » 03 črc 2014, 14:28

Zaujímavý nápad :) Čo potom robíte s dierou po hmlovke v strede nárazníku?
Ponúkam celý sortiment produktov SkidNation so zľavou pre členov - napíšte správu.

Radosť je moje palivo.
Uživatelský avatar
whisper
 
Příspěvky: 1151
Obrázky: 6
Registrován: 11 lis 2012, 17:25
Bydliště: Bratislava [SK]

Re: NA koncové mlhové světlo

Příspěvekod MXfanda » 03 črc 2014, 14:40

whisper píše:Zaujímavý nápad :) Čo potom robíte s dierou po hmlovke v strede nárazníku?


Já nic, já tam žádnou díru nemám :lol: (ikdyž osobně bych byl radši, kdyby tam díra byla a mohl tam dát origo mlhovku )
Uživatelský avatar
MXfanda
 
Příspěvky: 790
Obrázky: 64
Registrován: 03 srp 2012, 12:18
Bydliště: Telč, Dačice

Re: NA koncové mlhové světlo

Příspěvekod spoofan » 03 črc 2014, 14:52

Origo mlhovka se da chytit pod naraznik bez rezani (na obou stranach jsou uchyty), akorat si musis vyrobit drzacek. Taky to budu resit.
Díly na MX-5 NA/NB

I am not into fake things - including boobs and wheels.
1.8 NA BRG + jedna lady + brap
spoofan
 
Příspěvky: 612
Registrován: 26 říj 2012, 14:55

Re: NA koncové mlhové světlo

Příspěvekod VMat » 01 led 2018, 22:10

Ahoj, na jaro potřebuji dodělat mlhovku protože na STK mě upozornili, že musím :D
Budu rád za zkušenosti jak nejsnáze zapojit mlhové světlo tak, aby to bylo nejsnadnější. Nevím zda tam je již z výroby připravený kabel či nikoli...

Světlo mám již koupené, vizuálně je stejné s originálním, jen si vyrobím držák, abych nemusel dělat otvory do nárazníku.

Předem díky za případné rady
VMat
 
Příspěvky: 9
Registrován: 30 čer 2017, 09:24

Re: NA koncové mlhové světlo

Příspěvekod Fernie » 02 led 2018, 13:34

Trochu málo informací. Je to evropská varianta? Pak ano. Pokud to je původně amerika, tak tam obvykle nebejvá.
Rudá Potvora - NA6, BP, ILmotorsports header, 6q, LSD, MeisterR ZetaCRD.
NA OEM+ DRL - viewtopic.php?f=6&t=5043
http://www.autickar.cz
Fernie
 
Příspěvky: 1027
Registrován: 11 dub 2012, 17:39
Bydliště: Br-no, Br-nein

Re: NA koncové mlhové světlo

Příspěvekod VMat » 02 led 2018, 15:26

Ahoj, díky za reakci
Je to verze Evropa 1,6 85kw dle VIN rok výroby 89, ale první přihlášení 91 v Německu. Je to v barvě british green a limited edition se žlutou kůží, nerezovými doplňky atp.
Je to totálně bez mlhového světla tzn. není tam ani vypínač ani příruba po světle atp. z toho usuzuji, že tam světlo nikdy nebylo. Auto jsem měl několikrát na rampě, když jsem dělal repas brzd měnil oleje atd. ale prověřit si zda tam kabel je či nikoliv mě nikdy nenapadlo, už jen proto, že jsem tam to mlhové světlo původně dodělávat nechtěl, ale klucí na STK už mají prostě strach to pustit bez a já to respektuji...

Máš nějaké informace bližší? zda tam bude připraven kabel, je v tom případě již chráněn pojistkou a je vyveden také někde u vypínačů u volantu abych mohl dát vypínač?

Pokud tam připravený kabel není nějaká dobrá finta jak to připojit? Nechci tahat nový kabel od předu až dozadu atd.

V jednom z předešlém příspěvku jsem četl, že levé zpáteční světlo nahradili červenou žárovkou a vytvořili tak mlhové světlo, ale tuto variantu nechci využít, protože chci vše pokud možno jako originál, protože vše kromě rádia a volantu originál mám...
VMat
 
Příspěvky: 9
Registrován: 30 čer 2017, 09:24

Re: NA koncové mlhové světlo

Příspěvekod Fernie » 02 led 2018, 15:56

Budu se na to muset podívat do manuálu, evropa by měla mít pod nárazníkem nachystaný držák a konektor, ale je to první rok výroby, takže je možný, že tam je nějaká výjimka. Dám ještě vědět.
Rudá Potvora - NA6, BP, ILmotorsports header, 6q, LSD, MeisterR ZetaCRD.
NA OEM+ DRL - viewtopic.php?f=6&t=5043
http://www.autickar.cz
Fernie
 
Příspěvky: 1027
Registrován: 11 dub 2012, 17:39
Bydliště: Br-no, Br-nein

Další

Zpět na Technika MX-5

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam a 98 návštevníků